صفحهٔ بررسی «مرگ خامنه ای و بحران رهبری»...عواقب و تاثیرات آن

یاران

در این صفحه میتوانید تمامی اندیشه های خود را در رابطه با مرگ خامنه ای و تاثیرات آن چه در درون و یا برون میهن را مطرح سازید. نظرات شما در این صفحه به صورت گنجینه ای اطلاعاتی که نیروهای مبارز میتوانند در برنامه های مبارزاتی خویش از آنها در طراحی استراتژی مبارزاتی خویش بهره جویند؛ موثر خواهد بود. «مرگ خامنه ای و بحران رهبری» یکی از پارامترهای بسیار مهمی است که بررسی آن میتواند آمادگی نیروهای مبارز برای استفاده از «شرایط بحران» را به شدت افزایش دهد.

کژدم

۵ نظر:

 1. یاران
  هرگونه ساده اندیشی در رابطه با مرگ خامنه ای مانند اینکه گفته شود: «او برود یکی دیگر به جایش می آید»؛ شما را از تفکر در این رابطه به حاشیه میکشاند. آنچه که انقلاب نامیده میشود؛ تنها خیزشهای مردمی نیستند و رهبری و فرماندهی خیزشها اگر نتواند برای اتفاقات آینده رهنمودهایی از پیش بر آورد شده داشته باشد؛ با هر موج ناشناخته ای سکان رهبری را از دست داده و یا در بهره گرفتن از موقعیتهای طلایی دچار سردرگمی گردد.

  پاسخحذف
 2. مردم احمق ایران آنقدر بدبختی دیده اندکه خوشبختی برایشان درد استجاهایی دیده ام که اگر زیاد میخندند میترسند و میگویند صلاوتی بفرستید زیادخندیدیم اطفاق بدی برایمان می افتد!لعنت بر این حکومت محمد فاسد.کسی که زنان بسیاری را بی عشق کرد و خود به آنها تجاوز کرد نمونه اش صفیه یهودی که عاشق شوهرش بود.این حکومت بعد از سی سال دارد پایه هایش سست می شود.اما مشکل بزرگ این است که جان فدایی هایش با توجه به درس هایی که گرفته اند خیلی از خود گذشته اند.زیرا که برای آنها مرگ را با دین مخلوط کرده اند به طوری که محلول همگنی به نام بهشت برایشان ساخته اند که باید بنوشند!و میدانند که بهترین محلول یا جام برایشان همین است دور از این فکر که بدانند این جام زهر است.بخدا که تنها او را می پرستم دیشب خواب دیدم شاهنشاه ایران را درون کیسه ای خون آلود انداخته اند جایی .همه ائ را می دیدند و با ناراحتی دور میشدند وقتی من نزدیک کیسه شدم او تکانی خورد و من فهمیدم که او زنده است.در کیسه را باز کردم دیدم لباسش خون آلود است و دستش را گرفتم و دور شدیم و ناگهان شاهنشاه زد زیر گریه و گفت خدایا از دست این مردم دیگر دلی ندارم.همانجا من هم گریه کردم و گفتم نمیگذارم برای شما اتفاقی بایفتد.جایی با هم پنهان شدیم.
  ای دوستان در صورتی که میخواهید سرنگون کنید این حکومت را بدانید راهش سخت نیست.فعلا مجالی نیست اینجا صحبت کنم.بیشتر نمی خواهم فعلا بمیرم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آژیداهاک گرامی
   اسلام در خاورمیانه با به گور سپردن رژیم ننگین شعی؛ به گور سپرده خواهد شد. بدون سرنگونی رژیم اسلامی حاکم بر ایران؛ راه گشایشی برای منطقه؛ متصور نیست.
   پاینده و سرفراز باشید.

   حذف
 3. فکر می کنم. شاید هم این فکر الان برایم امد. که رژیم با براه انداختن کارناوال کربلا گور خودش را کند. حالا می بیند. همچنان که محمرضا شاه با سخنا نش در مور نفت و چشم ابی ها گور خودش را متا سفانه کند. امریکا روزبروز دایره بر رژیم ملا ها تنگتر می کند. و این احمق ها هم روز بروز مثل عقرب خودشان را نیش می زنند و با ایجاد این کا رنا وال احمقانه دنیای غرب و امریکا را متوجه عمق فاجعه کردند. دور معکوس شروع می شود. بشمار 1......

  پاسخحذف
 4. کژدم گرامی، حالا که معذوریت استفاده از تلگرام داری، میتوانی برای رسیدن به اخبار زنده از این قیام مردمی به از توییتر استفاده کنی (بدون داشتن اکانت، حتی)

  به لینک زیر برو و هر یک ربع یا نیم ساعت «ریفرش» کن (توییت های حاوی فیلم و عکس‌های هموطنان برای درک بهتر ماجرا برای شما که دور از وطن هستید راهگشاست)

  https://twitter.com/search/lang:fa
  شاید قیام ما را قیام گرسنگان خوانند ، ولی صدای این گرسنگان صدایی از جنس «یاحسین میرحسین» نیست، در میان این گرسنگان دغدغه‌ی «ایران آزاد» شنیده می‌شود، خوب گوش کنید خواهید شنید...

  نوشته‌های شما چراغیست برای من در این راه
  سلامت باشی «رفیق»

  پاسخحذف