روز شمار سقوط روسیه

از امروز این صفحه را باز میکنم. خوانندگان گرامی میتوانند تمامی اخبار و آمار و ارقام مربوط به «سقوط روسیه» و سقوط آخرین «تزار» را در این صفحه منتشر کنند تا به «دایرةالمعارف مستند سیاسی سرنوشت روسها» تبدیل شود.
سربلند و پیروز باشید

کژدم.

۳ نظر:

 1. روز پنجشنبه، رهبران اتحادیه اروپا، رسما تحریمهای جدید علیه روسیه را تصویب کردند. هدف این تحریمها ممانعت از حمایت های روسیه از جدایی طلبان اوکراین است.

  کوتاه کردن دست روسیه از بازارهای مالی اروپا در میان موارد تحریم قرار دارد. در عین حال، موسسات اروپایی حق ندارند با نهادهای مالی و بانکهایی که روسیه در آن سهم دارد، معامله کنند.

  از آن گذشته، دوستان و آشنایان آقای پوتین در بانک روسیه اجازه سفر به کشورهای اتحادیه اروپا را نخواهند داشت. در میان آنها یوری کوالچوک، رئیس و سهامدار عمده و نیکلای ترنتیه ویچ شامولف مقام ارشد بانک روسیه قرار دارند.

  فرد دیگری که به فهرست سیاه اروپا افزوده شده، همبازی جودوی آقای پوتین، آرکادی رومانوویچ است که قراردادهای عمده ای در بنای دهکده المپیک سوچی به او واگذار شد.

  اتحادیه اروپا همچنین فروش اسلحه، ابزار نظامی و کالاهای با استفاده مضاعف به روسیه را ممنوع کرده است. موسسه الماز آنتی، کارخانه اسلحه سازی دوبروله و شرکت هواپیمایی سیم فروپل هم در فهرست تحریم شدگان است.

  وزارت خارجه روسیه اعلام کرده است که بهای گاز صادراتی این کشور به اروپا از فصل زمستان افزایش خواهد یافت

  پاسخحذف
 2. عملیات گسترده ارتش سوئد برای شناسایی زیردریایی مرموز
  http://www.dw.de/عملیات-گسترده-ارتش-سوئد-برای-شناسایی-زیردریایی-مرموز/a-18007934
  ----------------------------------
  ناتو اعلام کرد در دو روز گذشته روسیه چندین بار به مانور هوایی در حریم هوایی کشورهای اروپایی دست زده است. ناتو می‌گوید تعداد هواپیماهای ره‌گیری‌شده روسیه در سال ۲۰۱۴ سه برابر سال گذشته ا‌ست.
  http://www.dw.de/مانورهای-نظامی-گسترده-روسیه-در-حریم-هوایی-اروپا/a-18029281
  آریو

  پاسخحذف
 3. https://telegram.me/tondar_chat
  ۲۰۱۸ - با بمباران پایگاه های سپاه قدس و شیمیایی قصاب سوریه پشم روس ریخت و به زودی نقره داغ می شوند . ملت را با بنجل اتمی بوشهر دوشیدند و سو استفاده کردند منتظر رام شدن توسط شلاق جهانی باشند

  پاسخحذف