۱۳۹۵ مرداد ۳۱, یکشنبه

روز ۱۰ نوامبر ۲۰۱۶ .... روز به مقصد رسیدن مسافر قطار سَکّوی 3/4 9

اکنون کمتر از ۸۰ روز به انتخابات تاریخی آمریکا مانده است. گلوبالیستها در هر دو حزب اصلی آمریکا از هر آنچه که از دستشان بر می آید؛ برای بازداشتن مسافری که از سکّوی  3/4 9  سوار قطار  شد  از هیچ امکانی  فروگذار نکردند.  پس از انتخابات  درون حزبی «نیو همپشایر»؛ حزب دموکرات آمریکا به طور کامل «مطمئن» شدند که رقیب انتخاباتی آنها همین مسافری است که از «ناکجا» سوار قطار شد و اگر به تبلیغات حزب دموکرات  از همان دوره تا کنون مراجعه کنید؛ خود را برای رویارویی با «دونالد ترامپ» آماده میکردند و میدانستند که ۱۶ نفر بقیّه رفتنی هستند.
البتّه  از سالهای پیش به خاطر شنودهای گستردهٔ NSA گلوبالیستها لانه کرده در حزب دموکرات پیشاپیش میدانستند که مردم از بازیهای «به من رأی بده و برو گمشو» خسته شده اند و بسیار خشمگین هستند و هُل دادن «برنی سندرز» برای ایجاد «امید» و کشاندن ناراضیان پُر شمار به پای صندوقهای رأی و سپس هدایت آن به سبد هیلاری کلینتون؛ به همین خاطر طرّاحی شده بود. رفتار «برنی سندرز» در پایان انتخابات درون حزبی حزب دموکرات نشان داد که او به هیچ یک از سخنانی که برای جمع آوری رأی به زبان آورده بود اعتقاد نداشته است و به هواداران پُر احساس خود خیانت کرد و با بی آبرویی حذف شد. سناریوی انتخاباتی حزب دموکرات نشان میدهد که با اینکه شخصیت قدرتمندی برای نامزد شدن نداشتند؛ امّا با «برنی سندرز» به عنوان Plan B در صدد پرکردن این خلأ بوده اند و برنی سندرز اصالت نداشته است.
در سوی دیگر حزب جمهوریخواه  نیز از بیماری نداشتن شخصیّت قدرتمند رنج می بُرد و کاندیداهای «تازه نفس حزب» نیز بوی کهنگی میدادند؛ زیرا با سیطرهٔ اندیشه های «گلوبالیستی» بر حزب جمهوریخواه؛ فرق زیادی میان این دو حزب احساس نمی شد و در تمامی دوران ۸ سالهٔ ریاست جمهوری اوباما؛ رهبران گلوبالیست حزب جمهوریخواه نشان داده بودند که با کمی «ذِقّ و وقّ»؛ در نهایت با تصمیمات حزب رقیب کاملاً هماهنگ هستند. این هماهنگی را در بسیاری از نوشتارهای چند سال گذشته بارها برشمرده ام. هرچند که در آن دوره؛ مطالب را  با دیدگاهی بر اساس کلاسیکها و درک سنّتی که از این دو حزب در ذهن داشتم مطرح نموده ام؛ امّا همچنان درست بودند و هستند.
مسافری که از سکّوی 3/4 9 سوار قطار انتخابات شد؛ به سرعت رقیبان ضعیف حزبی خود را به سادگی از میدان بیرون راند و تمامی تلاشهای گلوبالیستهای درون حزب جمهوریخواه را به حاشیه راند  و ۲ نفر آخر نیز (تد کروز و جان کیسیک) با سر و صورت زخمی و بی آبرویی از میدان بیرون رفتند. اگر یادتان باشد در زمانی بسیار پیش از آنکه حزب جمهوریخواه نامزد نهایی حود را اعلام کند؛ در نوشتار «ظهور عقاب بزرگ» نوشتم که «دونالد ترامپ» راه چاره ای برای حزب جمهوریخواه نخواهد گذاشت و آن اینکه یا به او رأی دهند و یا به حزب رقیب؛ و دیدیم که گسستهایی که در این حزب بوجود آمد؛ همین امر را نشان میداد. لذا برای من رأی دادن عدّه ای از جمهوریخواهان قلّابی (گلوبالیستها) به هیلاری کلینتون یک «سورپرایز» نیست. زیرا آنرا پیشاپیش دیده بودم. سورپرایزها برای کسانی اتّفاق می افتد که مانند «گلّه ها» حرکت میکنند و ذهنشان با شنیدن «اخبار روزانه»؛ اینسوی و آنسوی میرود.
روز ۱۰ نوامبر ۲۰۱۶ روزی است که شمارش آرا به پایان رسیده و مسافر سکّوی 3/4 9 از دیوار خواهد گذشت.


و این؛ تازه آغاز ماجرا و سفری رویایی خواهد بود.

نخستین گامهایی که در داخل آمریگا برداشته خواهند شد:

۱- با آغاز کارهای وسیع عمرانی؛ بازار کار رونق خواهد گرفت.
۲- مساجد و مجتمعهایی که «تشیّع ولایت فقیهی» و یا «تسنّن سلفی مسلکی» و یا «اخوان المسلمینی» را تبلیغ میکنند؛ بسته خواهند شد.
۳- مرزها به سوی هرگونه مهاجمی؛ چه مهاجمین افتصادی؛ مهاجمین عقیدتی و فرهنگی بسته خواهد شد.
۴- خانه تکانی بزرگی در مجالس کنگره و سنا به وقوع خواهد پیوست و از هم اکنون برخی نمایندگان میدانند که این آخرین دورهٔ آنها برای نشستن بر صندلی قؤّ مقننه است.

نخستین تغییرات برون مرزی:

۱- خانم آنجلا مرکل آدیداس فروش و رئیس جمهور فرانسه و احزبی که خون  گلوبالیستها در رگهایشان جریان دارد  باید از سیاست خداحافظی کنند و زمان به قدرت رسیدن احزاب ناسیونالیست اروپایی  در حال فرا رسیدن است.
۲- سازمانهایی مانند «داعش»؛ «القاعده»؛ «حماس»؛ «حزب الله لبنان» زیر ضربات سنگین خواهند رفت. دولتهای «ترکیهٔ عثمانی» و «قطر» و «رژیم انگلهای صفوی حاکم بر ایران» باید پاسخگوی تمامی کثافتکاریهای خود باشند.
۳- در همان نخستین روزها؛ بازار سهام آسیا و اروپا و آمریکا تکانهای شدیدی خورده و شرکتهای چینی به روند «اعلام ورشکستگی» خواهند پیوست که خبر بسیاز بدی برای «تولیدکنندگان اوپک» است.
۴- ناتوی عربی در صورت عقب نشینی از ایدهٔ «چپاندن قوانین شرعی»؛ برای شرکت در ایجاد تغییر در سوریه و عراق؛ بکار گرفته خواهند شد.

و این هنوز آغاز ورود به دنیای جادویی است.

کژدم

۲۱ نظر:

 1. یکی از نتایج نخستین انتخاب دونالد ترامپ؛ خانه تکانی گسترده در رادیو فردا خواهد بود. چیزی در حدّ «لایروبی طویلهٔ اوژیاس».

  پاسخحذف
 2. جناب کژدم فکر کنم به ارزویی که کرده بودی که هر چه زودتر زمان دنیای جدید فرابرسد که بیهوده وقت و زمان تلف نشود دارد براورده می شود اگر اینچنین است به نظر شما با جمعیت گسترده تازی پرستان در ایران ورخوت و سستی حاکم و چنبره زدن اختاپوس اسلامی بر کشور با زر و زور و تزویر حتی با امدن چگونه می توان امید به تغییر و تحول با اندک نیروی موجود در ایران داشت؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   دنیای ترامپ و جنبشهای ناسیونالیستی اروپا آرزو و یا ایده آل من نیستند. من در این نوشتارها تلاش میکنم که حوادث آینده را پیشبینی کنم.
   همانگونه که پیشتر نیز گفته ام؛ این جنبش حد اکثر میتواند بحرانهای ناشی از «به حاشیه رانده شدگی» در غرب را چندین دهه به عقب بیندازد. در ۵۰ سال آینده نیمی از کسانی که اکنون در مقیاس جهانی دارای شغل هستند؛ بیکار خواهند شد و بحرانهای بسیار وحشتناکتری در انتظار جامعهٔ انسانی است.

   حذف
 3. آخرین «والس» شکست خوردگان گلوبالیست در اروپا:

  http://www.reuters.com/article/us-europe-crisis-meeting-idUSKCN10W0CO

  پاسخحذف
 4. در فروردین ماه سال ۱۳۹۱ یک فایل صوتی در «رادیو تندر» منتشر کردم که همچنان موجود است.
  این فایل صوتی نشان میدهد که ساختار فکری «کژدم» در رابطه با تغییرات ژئپوپولیتیک و اقتصاد جهانی دچار تغییرات بنیادی نشده است.
  از خوانندگانی که مایل به شنیدن مطالبی هستند که در سال ۱۳۹۱ بدون پیرایه و خوش باوری گفته شده اند و هم اکنون نیز سخنان «کژدم» ادامهٔ طبیعی و منطقی آن است؛ شما را به گوش دادن بدون احساس خستگی به آن مطالب دعوت میکنم.

  https://tondar.org/content/2012/04/2255.html

  پاسخحذف
 5. چُس نالهٔ «ژاپنی»؛ زمانی که اندیشه های والای «بوشیدو» به گور سپرده شده اند.

  http://www.bbc.com/persian/iran/2016/08/160821_l26_japan_ambassador_iran_detained

  پاسخحذف
 6. راستی.... این سخنِ «آنجلا مرکل آدیداس فروش» به شما چه میگوید؟

  http://www.dw.com/fa-ir/%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B4%D9%87-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF/a-19490974

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود به شما،کژدم گرامی شاید مرکل بعد از ترکمان اساسیِ وارد کردن بالای یک میلیون جانور مسلمان به المان تازه فهمیده المان رو دقیقن در شرایط جنگی قرار داده و هر ان احتمال وقوع یک فاجعه بزرگ میره.نظر شما چیست

   حذف
  2. شاید هم از حرکت بعدی ترکهای عثمانی و MIT در جهت استفاده از نیروهای سلفی - جهادی که از طرف ترکهای عثمانی به طور عمدی به آلمان نفوذ داده شده اند میترسند.
   دونالد ترامپ در سخنرانیهای انتخاباتی درون حزبی خود شعری را میخواند که در مایهٔ اشعار سعدی بود. این شعر داستان یک پیرزن مهربان و احمق و یک مار زیبا را میگفت که پس از نجات داده شدن توسط پیرزن مهربان احمق؛ انگشت او را نیش زده و موجب مرگ او میشود و آخرین بیت شعر از زبان مار است که میگوید:
   ای پیرزن احمق؛ تو از همان نخست میدانستی که من مار هستم.
   این داستان شامل حال آریایی نژادهای شیعه مسلک خاک بر سر نیز میشود که «انگلهای صفوی» را بر خود حاکم کردند و اکنون شهرهایشان پر از اوباشان هزاره و لبنانی و عراقی است.

   حذف
 7. «انگل فرزانه» و اوباشان سپاه پاچاهارداران و آنچه که «شورای امنیت ملّی» میخوانند. ملیجکهای برون مرزی آفای پوتین هستند. من نمیگویم؛ چونکه بسیار پیشترها گفته ام.
  اکنون خودشان میگویند:

  http://www.radiofarda.com/a/f35_iran_russia_hamadan_airbase/27936083.html

  نوکر حلقه به گوش «شویگو» نیز میگوید که این امر «تصمیم نظام» است... شما ترجمه کنید.

  http://www.radiofarda.com/a/b5_iran_defence_minister_dehghan_russia_hamedan_militant_warplane/27935102.html

  همین نوکر بدبخت حالا میگوید که قرار نبود در ملاء عام کون بدهند و روسها بی معرفتی کردند که علنی گفتند.

  http://www.radiofarda.com/a/f35_iran_russia_def_min_hamadan_air_base/27937269.html

  پاسخحذف
 8. پایگاه خبری شپیگل آنلاین آلمان گزارش داد که دولت آلمان برای اولین بار پس از پایان جنگ سرد به شهرمندان این کشور توصیه میکند برای ۱۰ روز آذوقه و آب در خانه داته باشند تا در صورت بروزهر اتفاقی بتوانند برای مدت ذکر شده درخانه بمانند. آیا آنها حساب چیزهایی را کرده اند که ما آلان در آلمان بصورت مستقیم نمیبینیم؟
  http://www.spiegel.de/politik/deutschland/katastrophenfall-bevoelkerung-soll-vorraete-anlegen-a-1108760.html

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   مطمئن باشید که «اردوغان» همینظوری توی بغل «پوتین» نپریده است.
   تا ژانویهٔ ۲۰۱۷ صبر کنید تا ببینید که چه بلایی سر «روسپی زاده های عثمانی» و «انگلهای صفوی» خواهد آمد. «آنجلا مرکل آدیداس فروش» رفتنی است.
   آفای پوتین در حال جمع آوری ثروت برای معامله با «ترامپ» است ... امّا دونالد ترامپ با هرکسی معامله نمیکند؛ بلکه عاشق «معامله با ورشکسته ها» است. آفای پوتین اینرا حدس میزند؛ امّا چارهٔ دیگری ندارد؛ آقای پوتین فکر میکند که برای معامله باید «دارایی» داشت؛ امّا نمیداند که برای بدست آوردن دارایی باید «هزینه کَرد» ... اگر هزینه کردی و دارایی بدست نیاوردی؛ آنوقت است که میتوانی با «ترامپ» معامله کنی.
   گوشت اینجاست آقای پوتین؟ یا با «پیک نت» حرف میزنی؟

   حذف
 9. روز ۲۰ اُگوست؛ دونالد ترامپ در رابطه با «صلح» سخن گفت. همان صلحی که کژدم سالها پیش از آن سخن گفته بود: «صلح قُدرتمندان و پیروزمندان» و نه «صلح ضعیفان و شکست خوردگان». (به هنر جنگیدن مراجعه کنید).

  https://youtu.be/NNI7iIPSdxs

  پاسخحذف
 10. «کونی فرزانه»؛ چنان مشهور خاص و عام شده است که نمیداند از ننگ «علنی شدن کون دادنش به روسها» به سوراخ زَنَش فرو رَوَد و یا سوراخ زنِ «مجتبی». (یکی پیدا شده و راهنمائیش کند).

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. «کونی فرزانه» گفته است؛ تا وقتی که روسها در پس پردهٔ «عصمت و طهارت» کونش را نگایند؛ دیگر حاضر نیست در «کوچه و خیابان» کون بدهد.

   http://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-russia-iran-idUSKCN10X0QP

   حذف
  2. حالا همهٔ خبرگزاریها به تکاپو افتاده اند که بدانند:
   ۱- چه کسی کون دادن «خامنه ای فرزانه» را به اخبار کوچه خیابان کشانید؟
   ۲- اصلاً «خامنه ای فرزانه» چرا به روسها «کون داد»؟ ... با اینکه گفته بود: «کون علیلی دارد که آنرا فقط به حزب اللهی ها تقدیم میکند». آیا حزب اللهی ها حسودی کردند که چرا خامنه ای فرزانه به آنها «رَکَب» زده است و با «ساری قولوخان» رابطهٔ نامشروع داشته و بدون جاری شدن عقد نکاح (قرارداد گاییده شدن)؛ همینطوری «یِلخی یِلخی» رفته سر «پیری و معرکه گیری»؟!!!!
   اللهُ اعلم.....

   هی .... تو هم خفه شو و هی نقّ نزن که «بی تربیت نشو».
   اصلاً مگه «تربیت» مال من نیست؟ ... اگه مال منه؛ فروختمش به تو ... کیلویی یک شاهی...

   حذف
 11. آمار به دَرَک واصل شده های تجارت مواد مخدر در فیلیپین به ۱۸۰۰ تن رسید.
  نه دستگیری؛ نه هزینهٔ بازداشت و زندان؛ فقط هزینهٔ «گلوله».
  آخوندها و حزبلبلیها منتظر چنین عدالتی باشند.
  دیر و زود دارد.... ولی سوخت و سوز ندارد.
  ایران با جمعیت ۶۰ میلیونی؛ بهتر از ایران با جمعیت ۸۰ میلیونی است که ۲۰ میلیون آنرا اراذل و اوباش و روسپی زادگان صفوی مسلک تشکیل میدهد.

  http://www.wsj.com/articles/philippine-leader-dutertes-antidrug-crusade-leaves-about-1-800-dead-1471858989

  پاسخحذف
 12. اردوغان مادرقحبه دروغ میگوید؛ زیرا داعش را در جیب خود دارد.

  http://www.reuters.com/article/us-turkey-blast-idUSKCN10V0TG

  پاسخحذف
 13. به دعوت ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی، «مریم رجوی» رییس شورای ملی مقاومت (شاخه اجرایی سازمان مجاهدین خلق) برای انجام مناسک حج به این کشور سفر می کند.+

  در ماه‌های اخیر ارتباط مقامات عربستان سعودی با سازمان مجاهدین خلق واکنش هایی را به همراه داشته است. حضور ترکی الفیصل، شاهزاده عربستانی و رییس سابق دستگاه اطلاعاتی عربستان در اجتماع اعضای سازمان مجاهدین خلق در پاریس، و استفاده از واژه «مرحوم مسعود رجوی» گمانه زنی‌ها را درباره احتمال مرگ «مسعود رجوی» افزایش داد. 1

  http://ir.sputniknews.com/iran/20160822/1804976.html

  پاسخحذف
 14. اگر دونالد ترامپ در انتخابات پیروز شود؛ به احتمال زیاد اموال خانوادهٔ کلینتون مصادره و خودشان به زندان خواهند رفت؛ تا مثلی باشد برای دیگران.

  پاسخحذف
 15. رو آوردن به هر ترفندی برای رای نیاوردن ترامپ

  http://www.dazeddigital.com/artsandculture/article/32508/1/naked-donald-trump-statues-are-popping-up-across-the-u-s

  پاسخحذف