۱۳۹۶ خرداد ۳۰, سه‌شنبه

موشکهای نقطه زنِ لجنهای صفوی مسلک (Kajdoum's Exclusive Investigation)

کُلّی کونشان را پاره کردند و «میهمان پسند ترین» میوه ها را بر سر «سفرهٔ میهمان پسندِ پروپاگاندای موشکی» آوردند. 

امّا .... زیرش زاییدند. حتّی یک موشک نیز به «هدف ادّعایی» نخورده است .... و مانند آن سرباز؛ «هدف مادرشان» را زده اند.
من سخن نمیگویم؛ شما نیز سخن نمیگویید .... حتّی «گروهبان سردارهای مادر جندهٔ صفوی مسلک» نیز سخن نمیگویند.

بلکه «تصاویر» سخن میگویند.

در بخش نظرات نوشتار پیشین؛ گفتم که اگر ویدیویی منتشر شد میتوانید با استفاده از Google Map و Google Earth  تصاویر را مقایسه کرده و واقعیّت را در یابید. نمیدانم که آیا کسی اینکار را کرد؟ و یا نکرد؟؟!!
امّا من اینکار را کردم تا زحمت «کون گشادهای تنبل دموکراسی خواه» را که  تنها کارشان «جلق زدن» با مسائل سیاسی است؛ را کم کُنم.(طبق معمول بر روی تصاویر کلیک کنید تا بزرگنمایی شود .... البتّه اگر فشار نیاید):

این تصویر؛ تصویرِ تنها تقاطعی در «دیرالّزور» است که به تصویر تقاطع به نمایش در آمده در فیلم منتشر شده از «موشک باران» شباهت دارد:

و اینهم تقاطع:
امّا در «المیادین» تقاطعی وجود دارد که بسیار شبیه فیلم منتشر شده است و نقاط دیگری را نیز شامل است که با فیلم منتشر شده همحوانی دارند:

حال به تصویری که از فیلم منتشر شده از طرف «گُنده گوزهای صفوی»؛  «اسکرین شات» شده است توجّه کنید:
اینهم تصویری  از همان فیلم:

اکنون فیلم گنده گوزی شیعه مسلک وار را که یک «فاطمه کوماندو =  فوتو کپی فاطی زشتروی فروخته شده به زین اسب» اجرا شده است را ببینید. همان چیزی که به نام «غلات شیعه» (گنده گوزهای شیعه) میشناسید:

حال تصاویر فیلم منتشر شده را با تصاویر «شبیه ترین میدان = تقاطع» در دیر الّزور  و «المیادین» مقایسه کنید و به «انگل فرزانه بگویید:

«درسته که به هدف زدی ..... ولی به هدف مادرت زدی» .... شاید هم به هدفهای «فاطمهٔ زشت روی» و یا «زینب صیغه ای زدی».....

کژدم


۱۵ نظر:

 1. آقای پوتین از «قهرمان مجّانی شدن» دست کشید.
  در بخش نظرات نوشتار پیشین؛ به آقای پوتین گفتم: «نوچ» .... قهرمان نمیشوی.

  http://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-syria-baghdadi-russia-idUSKBN19B19I

  پاسخحذف
 2. از ۶ موشک نقطه زن ادّعایی؛ ۳ فروند آن «با شکم» و با صدای «تالاپّ» در عراق افتاده اند. یک فروند هم به میادین خورده است (به هر حال باید به یک جایی میخورد).
  حال پرسش این است که آن ۲ موشک دیگر چه بلایی بر سرشان آمده است؟
  آیا پس از کشیدن ماشه با صدای «پسسسسسس» روی سکوّی پرتاب خوابیده اند؟ یا اینکه در چند ۱۰ و یا ۱۰۰ متری از نقطهٔ پرتاب به زمین افتاده و با صدای «خُرّ و پوف» به خواب ابدی فرو رفته اند؟

  از هیچکس نمیخواهم که پاسخ دهد.
  امّا از «اکبر گرامی» میخواهم که سکوت را بشکند و چیزی بگوید.

  پاسخحذف
 3. اگر کسی در این تصاویر شکّ دارد؛ خودش میتواند «المیادین سوریه» را در Google Map پیدا کرده و با فیلم منتشر شده از طرف «گروهبان سردارهای کُس کشِ شیعهٔ صفوی» مقایسه کند.

  کژدم نه میخواهد پادشاه شود و نه میخواهد در این لجنزاری که آنرا «ایران» می نامید و ساکنین آن حتّی لیاقت رانندگی اصولی در خیابانها را پس از ۸ دهه کسب نکرده اند و مانند اقوام وحشی اتوموبیل رانی میکنند؛ «شهردار» شود.

  تمامی تلاش «کژدم» برای «گند زدایی» و لایروبی «طویله»ای است که آنرا «ایران» می نامید.

  اگر با من همراه نیستید؛ .... کُس کش هایی مانند «بهرمانی ها»؛ «سازگارا ها»؛ «مخملبافها»؛ «کرّوبی ها»؛ «ابراهیم نبویها»؛ «موسوی ها» و .... «خاتمی ها» گوارای وجود بی شعور و بی شرفتان باد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. https://www.google.com/maps/@35.0089979,40.4474157,2465a,35y,186.8h/data=!3m1!1e3!5m1!1e1

   محل دقیق برخورد موشک:

   https://www.google.com/maps/place/35%C2%B000'26.4%22N+40%C2%B027'14.8%22E/@35.0073333,40.4547819,230m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d35.007342!4d40.454119!5m1!1e1

   حذف
 4. https://twitter.com/DaveSchmerler/status/876999759122190336

  Geolocation for the Iranian missile launch
  محل پرتاب موشک ها توسط یک خبرنگار آماتور پیدا شد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   این قصّه ها را فراموش کنید. هیچ یک از خبرگزاریها به قصّهٔ سپاه پاچاهارداران اهمیتی نداد.
   اگر میبینید که این وبلاگ اهمیت داد؛ برای اثبات دروغگویی رژیم شیعی بود که حتّی میخواهد المکیادین را به «زور»؛ به جای «دیراّزور» جا بزند. وگرنه همهٔ اسناد قلّابی منتشر شده از طرف سپاه پاچاهارداران؛ در مراکز نظامی مورد خنده بوده است.

   حذف
 5. در تصویر دیگر هم، نقطه زن فوق پیشرفته، دقیقا این نقطه را زده است:

  https://www.google.com/maps/place/35%C2%B001'30.7%22N+40%C2%B027'38.2%22E/@35.025191,40.4613275,240m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d35.025191!4d40.460605!5m1!1e1

  پاسخحذف
 6. کژدم این نتایج بررسی منه براساس بیانیه سپاه قدس و ویدئوها به این هم توجه بکن هرچند آپدیت ارث و مپ مثلا هر روزه اما خارج از اروپا و آمریکا یک ماه زمان میبره آپدیت هر روز بخشی آپدیت میشه پس نمیشه برای تشخیص حجم تخریب به اون ها استناد کرد تا یک ماه دیگه!:
  1-مقر تجمع داعش ( ساختمان يک مدرسه سابق ) در شهر الميادين:
  این یکی از مکان هاست که فیلمش منتشر شده اسم مدرسه عبدالجباره ائتلاف هم یکبار چند ماه پیش همین مدرسه رو با هواپیما هدف قرار داد پس سپاه در مورد این هدف بلوف نزده
  هدف اصلی:
  http://uupload.ir/files/4ty0_11.png
  محل اصابت:
  http://uupload.ir/files/ebgw_112.png
  پس میشه نتیجه گرفت زده تو باقالیا ولی از نظر علم نظامی محدوده هدف رو زده
  2-ساختمان بيمارستان نظامي و الشرعيات داعش جنب ساختمان پست و تلگراف شهر الميادين:
  این یکی هم ویدئو داشت اسم هدف اصلی بیمارستان نظامیه و واقعا بیمارستانه
  هدف و محدوده برخورد:
  http://uupload.ir/files/lwg0_12.png
  هرچند دقیق به ساختمون نخورده اما تو ویدئو مشخصه که ساختمون بیمارسان در اثر انفجار آتش می گیره به ماشین یعنی خیابان و شدت آتش توجه بشه:
  http://uupload.ir/files/kzlx_13.png
  با احترام به نظر شما از نظر من این شلیک موفق بوده و من اگر باشم گزارش می کنم که به هدف خورده
  پس تا اینجا یکی به هدف خورده یکی به محدوده هدف اما سپاه قدس دو جای دیگه رو هم مشخص کرده اما ویدئو بیرون نداده:
  3-انبار مرکزي سلاح و مهمات اصلي داعش در شمال شهر ديرالزور واقع در منطقه عياش معروف به "مستودعات عياش "
  این داخل شهر دیر الزوره
  4-مرکز فرماندهي و عمليات داعش در شرق دير الزور واقع در منطقه "الموحسن" که يکي از مراکز مهم و حساس داعش در منطقه
  این خارج شهر دیرالزور
  منتها چون ویدئو نیست نمیشه رد یا تایید کرد البته گفته اند که سعی می کنند از منابع اطلاعاتی داخل شهر کمک بگیرن برای تهیه عکس و ...
  اون دوتای مونده رو هم که لابد لولو برده:) هرچند این دوتای آخری هم مشکوکن!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   فکر میکنم که شما به ویدیوی حبرگزاری رسمی با شرکت «فاطی کوماندو» توجّه نمیکنید. همه اش از «دیر الّزور» حرف میزنند. نه المیادین.
   مسئلهٔ دیگر این است که ما کارشناس تشخیص انفجار «بمب بشکه ای» و «موشک» نداریم.
   آن فایهایی هم که ردیف کرده اید. همگی تصاویر گوگلی هستند.
   ویدیوی دوّم همان ویدیوی اوَل است که دستکاری شده و ظاهراً حرکت سریع یک موشک را نشان میدهند. آن تصویر موشک مونتاژ شده است. زیرا به صورت افقی با اندکی زاویه به طرف هدف حرکت می کند (مثل راکتهایی که هلیکوپترها شلیک میکنند). در صورتی موشکهایی از کلاس ادّعایی سپاه پاچاهارداران تفریباً به صورت عمودی فرود می آیند.

   در ضمن انفجارها شدید نیستند ادّعای هدف قرار دادن انبارهای مهمّات و امثال آن بی اساس است.
   هر کسی که «تانک پلاستیکی فلّاق» و مانورهای فوتوشاپی موشکی را دیده و به یاد دارد؛ باید ندیده بفهمد که چه بسا همین انفجاری هم که من بررسی کرده ام و از «المیادین» سر در آورده است؛ فایلهای قدیمی هستند که به خورد «آریایی نژادهای باهوش» داده میشوند.

   حذف
 7. سپاه پاچاهارداران در هفتهٔ اخیر ۲ عملیات داشت که یکی موشک باران داعش بود و به یک افتضاح انجامید. دوّمی نیز «عملیات ماهیگیران بوشهری» بود؛ که یک نفرشان از ناحیهٔ کمر دو نیمه شد و ۳ نفرشان نیز دستگیر شدند و بقیّه نیز به قرارگاههای ماهیگیری خود فرار کردند.

  امّا اگر میخواهید یک خبر واقعی و بدور از عربده کشی بشنوید:

  https://goo.gl/D863YT

  مفتی اعظم داعش را ۳ هفتهٔ پیش به دَرَک فرستادند؛ عربده هم نکشیدند؛ سینه زنی و زنجیرزنی هم راه نینداختند و پس از ۳ هفته و اطمینان از پیروزی عملیات؛ اعلام کردند.
  روسها دیروز گفتند: «اولتیماتوم میدهیم».... امروز پهپاد سپاه را زدند و به روسها گفتند: «گُه خوردید».

  پاسخحذف
 8. کژدم میشه تحلیل کرد دلیل کیر نکردن سپاه در مورد نتیجه حمله موشکی استفاده از اون به عنوان مدرک برای تحریم های موشکی و به قول تو دادگاه های نورنبرگ هست؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   اگر به ترکیب و ساختار سازمان ملل متحد نگاهی بیندازید. از نظر عددی میتوان آنرا «۶+ ۱۸۰» (تقریبی) نامید.
   زمانی عدد «۵» داشتیم که با ورود آلمان تبدیل به «۶» شد.
   آن ۱۸۰ کشور دیگر را «قازورات» (قره قوروتها) به حساب آورید که از آنها به عنوان «مشتری»؛ «ابزار اعمال سیاستها» و مانند «آچار فرانسه» استفاده میشود.
   هر کدام از این کشورهای «جغول بغولی» دارای «ارتش توانمند» و «سرلشکرهای ۵۰ ستاره» هستند و به قول «نقدی»؛ «آنقدر موشک تولید کرده اند که نمیدانند کجا بگذارند:):)». حالا جایش را پیدا کردند. بیابانهای عراق و سوریه که آنها را «مراکز تجمّع و انبارهای مهمات داعش» نامیدند.
   منظورم از دادگاه نورنبرگ اشاره به قدرتهای بزرگ بود که اگر در نبرد با «گلوبالیستها» شکست بخورند؛ دادگاهی خواهند شد. این دادگاه در رابطه با کشورهای «جغول بغول» صدق نمیکند. اینها مثل بارانهای فصلی می آیند و می روند و دادگاهی نمیشوند. به «عمر البشیر» نگاهی بیدازید.
   امّا اینکه این پرتابهای موشکها به عنوان یک سند؛ برای پشتوانهٔ تحریمهای جدید از آن استفاده خواهد شد؛ قابل انکار نیست.

   حذف
 9. درود كژدم گرامي
  من فكر ميكنم اين مساله موشك هم مثل بسياري ميايل ديگر در ايران فقط جنبه تبليغات رسانه اي دارد. جمهوري اسلامي استاد جو سازي و جنگ رواني است. ولي واقعا نمي توانم بفهمم هدفشان چيست ازين مساله تبليغاتي؟ ايا مسايل داخلي است يا اهداف ديپلماسي خارجي را دنبال مي كنند. اما يك سرنخ مهم را بايد تبليغات بي بي سي و همراهي و تاييد مسعود بهنود و كارشناسان بي بي سي بايد دانست. چرا كار به جايي رسيده كه بي بي سي از موشك بازي ايران حمايت مي كند؟؟ واقعا هدف از اين مانور تبليغاتي چه بوده كژدم گرامي؟
  اكبر

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اکبر گرامی
   BBC را شاید بتوان بزرگترین دستگاه پروپاگاندای بین المللی «گلوبالیستها» به شمار آورد. BBC و DW و CNN و بسیاری دیگر از خبرگزاریهایی که ظاهراً از هم جدا هستند؛ همپوشانی میکنند. اگر به کانالهای بین المللی BBC مراجعه کنید بسیاری از برنامه های خبرگزاریهای نامبرده را پخش میکند و بویژه با «الجزیره» و DW روابط بسیار گسترده ای دارد. تا حدّی که صدای خبرگزاران الجزیره و DW را به صورت مستقیم پخش میکند.
   دربارهٔ گلوبالیستها زیاد نوشته ام و نمیخواهم تکرار کنم.
   حکومت شیعی ایران نقش بسیار مهمّی هم برای روسها و هم برای گلوبالیستها بازی میکند.
   روسها از رژیم ایران برای جنگهای نیابتی و دفاع از منافع استراتژیک روسیه استفاده میکند و در طی ۱۰ سال گذشته؛ چنان بنیادهای ایران را تخریب و تضعیف کرده است که حاکمیّت به جز «بله قربان» گویی؛ توان دیگری در برابر روسیه ندارد.
   امّا گلوبالیستها نیز به نقش رژیم شیعی ایران در گسترش جنگهای مذهبی برای ویرانی خاورمیانه و در نهایت باز تعریف آن نیاز دارد. اگر BBC بر طبل «موشک پرانی» میکوبد و مسعود بهنود و دوستانش «حاجی بادمجان» را «آریو برزن» میخوانند. دوست و همپالگی دیگرشان (الجزیره) بر طبل عربیّت و اسلام سُنی مذهب میکوبد که آهای بیایید که مجوسها مسلمانان را کشتند و به این وسیله در جهت سربازگیری هم برای آغاز نبردها و سپس ادامهٔ جنگهای ویرانگر تلاش میکنند. آخوندهای هر دو طرف هم که ذاتاً آتش بیاران معرکه هستند.
   زمانی که BBC و الجزیره سخن میگویند؛ مخاطبانشان دولتها نیستند؛ بلکه من و شماها هستیم و قصدشان بکار گرفتن مُخ مردم و هدایت آنها به مسیرهایی است که از قبل طرّاحی شده اند. هدف آن مسیر «حکومت جهانی» است که از دریای خون میگذرد و کشورهای جغول بغول را به روزی بدتر از آنچه که در آن غوطه ور هستند میکشاند؛ تا به جایی برسند که تسلیم شده و سرنوشت خود را به گلوبالیستها بسپارند. برای هر گروه اجتماعی هم خوراک تبلیغاتی خاصّی دارند.
   در رابطه با هدف این مانور تبلیغاتی که با حمله به طویله آغاز شد؛ نخست مظلوم نمایی و مخاطبش مجلس سنای آمریکا و دولت ترامپ بود «آهای آمریکا ما خودمان هدف تروریسم و داعش هستیم؛ تحریمها را با اسم دیگر بر نگردانید»؛ امّا اکنون میبینید که دیگر در رابطه با «حملهٔ داعش به طویله» حرفی نمیزنند. تعداد کشته ها و زخمی ها هم بسیار بالا بود.
   ۱۸ کشته و ۵۰ زخمی؛ آنهم توسط ۳ نفر.
   یعنی سپاه و وزارت اطلاعات و نوپو و «استشهادیون الله کرمی» و ....همگی کشک و پشم و مفتخورهای بی مصرف.
   اکنون با «موشکباران» و عملیّات ماهیگیری خواستند ابرویش را درست کنند تا بگویند که بی مصرف نیستیم و خیلی هم توانمند هستیم.
   زدند چشمش را هم کور کردند. نه موشکهایشان درست عمل کرد و نه عملیّات ماهیگیری.

   به این مصاحبه که BBC با رئیس پیشین دفاع ضد موشکی اسرائیل انجام داده است بسیار با دقّت گوش کنید.
   پرسشها بسیار «تأکیدی» و زور چپانی و پاسخها جویده جویده:

   https://goo.gl/4PdBGW

   حذف
 10. چنانچه از خبر منتشر شده در «العربیّه»؛ بر می آید. با انتصاب وزیر دفاع به مقام ولیعهدی؛ حکومت عربستان یکدست تر شده است. در خبر آمده است که از اعضای ۳۴ نفرهٔ بیعت؛ ۳۱ نفر با ولیعهد جدید بیعت کرده اند و ۳ نفر دیگر بیعت نکرده اند.
  تغییرات بعدی در مقامات کشوری و نظامی؛ مسیر جدید را مشخص خواهد نمود. امّا به نظر میرسد که حاکمیت عربستان در سیاستهای خود رادیکالتر خواهد شد.

  پاسخحذف