۱۳۹۴ فروردین ۲۷, پنجشنبه

فشار برای قیچی کردن دُم «انگل فرزانه» در عراق

چند روز پیش دو تن از خوانندگان گرامی؛ در بخش نظرات به خبر  «تهاجم داعش به پالایشگاه بیجی» در عراق اشاره نموده بودند و من نیز از ایشان خواستم که لینک خبر را نیز بفرستند ولی متاسفانه نفرستادند؛ من هم به خاطر کارهای شخصی از یک طرف و مسئلهٔ «یمن» و سایر ماجراهای سیاسی؛ به موضوع اهمیت ندادم و جدّی نگرفتم. امّا با توجه به چند اتفاق موازی؛ «تهاجم داعش به بیجی» بسیار پر رنگ میشود.

۱- هفتهٔ پیش عربستان سعودی نخستین سفیر خود را به عراق فرستاد.
۲- امیر قطر که یکی از پشتیبانان مهمّ داعش به حساب می آید (در کنار اردوغان عثمانی)؛ به دیدار ملک سلمان رفت. (اینجا)
۳- حیدر العبادی نیز به آمریکا رفته و اوباما نیز در یک کنفرانس خبری از «انگل فرزانه» خواست که نیروهای سپاه قدس و زیر مجموعه های تحت امر سپاه قدس چه عراقی و چه غیر عراقی (اوباشان بدر؛ عصائب؛ پاکستانیها؛ هزاره های افغان) باید تحت امر حکومت مرکزی عراق فعالیت کنند.
۴- کنگرهٔ آمریکا وارد معادلهٔ هسته ای شد.
۵- تحویل S300 از طرف روسها به رژیم صفوی حاکم بر ایران. (پوتین خیلی ایرانیها را دوست دارد و اگر تا به حال نمیگفت که چقدر روسها ایران و ایرانیان را دوست دارند؛ به این خاطر بود که نمیدانست حرفش را باور خواهند کرد؟ .. و .. یا....نه؟؟؟؟!!!!.... زیرا هنوز کشتارهای روسها در تبریز؛ در زمان انقلاب مشروطیت و تجاوزهای سربازان روس به زنان و دختران ایرانی.... به تاریخ ۱۰ هزار ساله نپیوسته است. در این میانه فقط به یک «قرمساق مطلقهٔ فقیه» نیاز است که به ایرانیان آریایی نژاد تازی پرست خاک بر سر «ساسی مانکنی» بگوید: گذشته را ول کنید.... به زامبول من و «کُس فاطمة الزهرا» بچسبید.... به الله سوگند که از «کاترین اشتون» لذیذتر است این دختر پیامبر خدا.... (صدای شیون مادرقحبه های حزبلبلی و شعار وای اگر هر «مفعولی»... حکم جهادم دهد.... و سپس خواهران زینب که ادامه میدهند: .... ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد....) سپس «مفعول فرزانه» ادامه میدهد:  بیایید بریم سیزده بدر با «پوتین» سبزه گره بزنیم.... آه ... ای ... S300 .... که اینقدر کُلفتی....

لازم به ذکر است که: S300  به طور واقعی از ردهٔ تولید خارج شده است و روسها دیگر این سیستم را تولید نمیکنند و در این «هیر و ویر» میخواهند «مفعول فرزانه» را با «رویای S300 » کِیفور کنند.... باور ندارید؟ به تاریخچهٔ «بوشهر» نیم نگاهی بیندازید... این سیستم (در خط تولید) وجود خارجی ندارد و روسها دارند به حزبلبلی ها دروغهایی برای تولید «افتخار کشکی» میدهند.
یک منبع بسیار... بسیار آگاه که خواست نامش فاش نشود.... به «کژدم نیوز» گفت که: حضرت پوتین گفته است که؟... حالا که همه دارند «الدنگ فرزانه را میکنند».... و ما که همیشه اوّل صف بوده ایم.... چرا او را با  S300 غیر موجود نگاییم؟ ... او که «عادت کرده است» ...... 

امّا مهم تر از همه اینکه؛ هم آمریکا و هم عربستان سعودی و اقمارش در یافته اند که «داعش هیچ پوخی نیست» و میتوان دست و پای آنها را در طی چند ماه جمع کرد. امّا همین «هیچ پوخها» (داعشی ها) توانستند در «تکریت» به «حاجی بادمجان میرزا قاسمی» نشان دهند که او و نیروهای تحت امرش «بسیار بیشتر» هیچ پوخی نیستند و در ماجرای تکریت مثل گلّه های گاو کشته و زخمی شده و مانند خر در گل ماندند؛ تا اینکه «شیطان بزرگ» نجاتشان داد. لذا؛ بهتر است که با افزایش فشار غیر مستقیم (توسط داعش)؛ میتوانند دُم «انگل فرزانه» را قیچی کنند و سپس نوبت داعش نیز فرا خواهد رسید.
آزاد کردن «گرازهای داعش» برای استقرار در «بیجی»؛ حرکتی به سوی نشان دادن «ذلّت انگل فرزانه و حاجی بادمجان» از یک سو و نشان دادن راه «رهایی» به مردم فلک زادهٔ عراق از سوی دیگر است؛ تا خود را از زیر یوغ «الدنگ فرزانه» رها کنند.
«انگل فرزانه» برخلاف شعارهای مستانه اش؛ در حال «خوار و ذلیل شدن» در یَمَن است. «مذاکرات فرزانه» به «گوزِ کنگرهٔ آمریکا» بند شده است و عربده های «امام حسن بنفش» که تنها اوباما را به رسمیت میشناسند.... در حالی که اوباما... کنگره را هم به دُم خودش بسته است.... یک شوخی احمقانه بیش نیست....

کژدم

۸ نظر:

 1. در یَمَن همانگونه که در نوشته های پیشین پیشبینی کرده بودم؛ وضعیت به شدت در حال تغییر است و انشعابها در نیروهای ارتش وفادار به «علی عبدالله صالح زیدی مسلک و دزد ۸۰ میلیلرد دلاری» آغاز شده و «حوثیها» به دنبال سوراخ موش میگردند.
  علی عبدالله صالح میداند که سرنوشت «معمر القذافی» در انتظار او و خانوادهٔ اوست.
  «پوزهٔ فرزانه» به زودی با آغاز حملهٔ نیروهای زمینی عربستان سعودی به خاک مالیده خواهد شد. به «مسعود مفعول بهنود» و «سید ابراهیم نبوی دلقک» و «اکبر گنجی قرمساق» بگویید که «تشیع صفوی» در حال احتضار است و «سردارشان» ... «گوزیده ... مالاسیده است».

  پاسخحذف
 2. عکس ‏Manook Khodabakhshian - مانوک خدابخشیان‏
  عکس ‏Manook Khodabakhshian - مانوک خدابخشیان‏
  عکس ‏Manook Khodabakhshian - مانوک خدابخشیان‏
  عکس ‏Manook Khodabakhshian - مانوک خدابخشیان‏
  فارسی · حریم خصوصی · شرایط · کوکی‌ها · تبلیغات ·
  بیشتر
  Facebook © 2015
  Manook Khodabakhshian - مانوک خدابخشیان
  9 ساعت · ویرایش شد ·

  گفتيم در سال ٢٠١٥ دماغ رژيم
  را به خاك خواهند ماليد !!

  ما هرگز گول فرستاده هاى يواشكى
  را نخورديم و در معادلات بازى بزرگ
  به حساب نياورديم ...
  و افسانه ابكى قاسم گل را باور نكرديم ...
  و حالا ديديد كه
  يمن شده واترلوى خمينى ايسم !!!
  اين
  رژيم از تاريخ درس نگرفت و در
  منزلگاه عدن نظير شوروى
  اچماز استراتژيكى شد!

  در لبنان هم ديگر كسي. خط
  ولايت فقيه.تحميلى را نميخواند
  و به گفته وزير كشور لبنان:
  دماغ اقا را بايد به خاك ماليد!!

  العربيعه از قول حزب الله مهمترين
  پارتنر سپاه خبر از غقب نشينى
  تاكتيكى. پس از چند شكست به
  پشت ديواره هاى. دمشق را ميدهد
  كه بسار حاىز اهميت است .

  در عراق هم دارند. دم رژيم را مى برند
  در پى ملاقات. نخست وزير عراق. با
  اوباما ؛ ريىس جمهورى امريكا از
  دخالت هاى نارواى رژيم تهران در
  امور داخلى عراق ابراز ناخوشنودى
  كرد و تلويحا اولتيماتوم داد

  در صحنه.بازى چند جانبه اتمى
  هم رژيم با دو حركت كنگره امريكا
  و ناتانيهو يكشبه اچماز شد و داد
  شيخ كليدار درامد كه ؛
  ما با دنيا طرف هستيم نه با كنگره
  امريكا ...

  به اين كمدين ها بايد گفت فعلا با
  كنگره و ان ٤٧ رونين امريكاي
  طر ف هستيد و بد جورى باختيد !
  وقتى هنرى كيسنجر فتوا مى دهد
  و جورجً شولتز. گادفادر محافظه كاران
  ان را تاييد مى كند ؛ بازى تغيير
  مى كند هيچ پاى ناتو هم به وسط
  ميايد .
  ادميرال استاورادوس ؛ فرمانده پيشين
  ناتو در Fox news در پاسخ. به
  پرسش شپرد اسميت كه احتمال
  زدن هست يا نيست ؛ با ظريفكارى
  خاص از خط ما بين حرف زدن و
  زيركانه زدن گفت و رفت ...

  رژيم ام القراى اسلامى زياده خواه؛
  بد جورى. رو دست خورد مثل روسها كه در تله افغانى به دام افتادند و در
  گدانسكً لهستان در حياط پشتى
  كرملين توسط جنبش سوليداريتى
  فيتيله پيچ شدند ؛ رژيم گلخانه اى
  ملاتارياى تهران هم دارد خاك ميشود

  به هذيان نويسى هاى گنجى گاف
  و شيرين كويى هاى يواشكى
  فرستاده ى شناخته شده
  را ناديده بگيريد ؛
  اين ها دارند مى بازند ...

  ان روزى كه نوشتيم
  باى باى خمىني ايسم و
  خداحافظ. رژيم تهران شايد
  كمى به زود باورى ميماند اما
  درس تاريخ را خوب اموخته بوديم
  و اينكه. بى دليل نبود كه خمينى
  از وسوسه شيطانى مى ترسيد
  و وارثانش را از نزديكى به
  به اصطلاح او شيطان بزرگ
  بر حذر مى داشت !!

  حاصل. ظريفكارى خندان همين
  است ؛ هياهوى براى هيچ. ...

  پاسخحذف
 3. کزدم یعنی این حرف اخر است و ملا ها واقعا با خته اند و ما قرار است خوشحال شویم. از بس اخوند مادر قحبه است هنوز باورم نمی شود. ولی من هم فکر می کنم غرب نباید کوتاه بیاید و تا روی استخوان باید براند. تا این مادر قحبه ها به گروگان گرفتن یک ملت بدبخت را طی سی سال رها کرده و سپس خودشان هم به لقائ الله بپیو ندند. اخر ما با حکومت اخوندی کجا را می خواستیم بگیریم و یا خانه ای را اباد کنیم؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   این طایفهٔ ننگین؛ اگر در رابطه با دیگران هم ببازند؛ تا مردم ایران به خود نیایند و نفهمند که بالاخره باید چکار کرد که یک حاکمیت دموکراتیک پایدار را بنیان گذاری کنند؛ حتّی یک «نخود» هم به آنها نخواهد رسید.
   یک فرد فهیم سیاسی باید بداند که «چرا این را نمیخواهد؟» و سپس پاسخی برای «چه چیز میخواهد؟» داشته باشد و اینرا نیز باید بفهمد که در آلمان و یا سوئیس و یا دانمارک زندگی نمیکند و تا به آنجا رسیدن دهها سال فاصله گرفته است... بلکه در «ایران» (آش شله قلمکار) زندگی میکند.
   هرگونه کلیشه برداری (مانند کلیشه برداری «کانتون ها» ی اسکاندیناویایی توسط پ.ک.ک در سوریه) جواب نخواهد داد.

   حذف
 4. کژدم جان داری اشتباه می کنی.تا ما منتظر این ملت واقعا عقب افتاده بشویم که اگاه شوند تا یک حکومت دموکراتیک ایجاد کنیم. هیچ بعید نیست به ظهور حضرت بینجا مد.! اینقدر کار را سخت نکنید. با چند بمبی که به نقاط حساس و مخصوصا در کون چند اخوند بخورد. اینها ما ستها را کیسه خواهند کرد و ملت در زنجیر هم که پشتوانه ای پیدا کرده به سمت نقاط حساس هجوم و انها را تصرف خواهند کرد. والبته حقیقتش پشتیبانی معنوی و لجستیکی امریکا هم تا پیروزی لازم هست. انگاه طی یک رفراندم مردم دولت خود را انتخاب خواهند کرد. و طبیعی است که دولت مذبور جرات تخطی از حقوق مردم را نخواهد داشت.ممکن است دو سه زیر ساخت ازبین برود. مهم نیست مهم این است که از شر طاعون و لجن ملا راحت می شود ملت. مردم ایران هم اگاه شده اند. تمامیت ارضی هم هیچ اسیبی نخواهد دید. مگر اینهمه کشور که امریکا دخالت کرد. تما میت اشان ازبین رفت؟ قدر مسلم با حکومت اخوندی همه مردم و مملکت در درازمدت فنا خواهندذ شد. و چیز ی بنام زندگی وجود نخواهد داشت.کژدم بالاتر از سیاهی رنگی نیست. بهترین راه شاخ شدن امریکاست. بقول شیخ نجم الدین کبری سخن مگویید که باد بی نیازی می وزد. این عقیده من است. و با راههای دیگر مخالفم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   اینکه آمریکا با رژیم سرشاخ بشود و یا نشود؛ از دست من و شما خارج است. امّا اگر به این فکر هستید که اگر آمریکا چند نقطهٔ حساس را بزند و مردم هم به مبارکی بروند همه جا را تسخیر کنند و بادا بادا مبارک بادا شود؛ اگر چنین نیروهای سازمانیافته ای دارید؛ بفرمایید و در آماده باش کامل باشید. امّا اگر این است که مردم این کار را خواهند کرد؛ از روانشناسی و موجهای اجتماعی دوران جنگ اطلاعی ندارید.
   همین یکسال پیش بود (اگر به یاد داشته باشید) که امام حسن بنفش تصمیم به دادن «سبد غذایی» گرفت و دیدیم که چه اتفاقی افتاد. مردم همدیگر را زیر دست و پا لِه میکردند. صدای بعضی ها هم در آمد که امام حسن؛ مردم را تحقیر کرده است. در حالی که اینچنین نبود. مردم ۳۷ سال است که به طور سیستماتیک تحقیر و تبدیل به گدایان بی سر و پا و بی شخصیت شده اند. اساساً یکی از روشهای چنین سیستمهای حکومتی «تحقیر سیستماتیک مردم» و تبدیل کردن آنها به موجوداتی بی شخصیت و بی هویت است.
   این مردم تنها زمانی؛ بار دیگر «اعتماد به نفس» خود را باز خواهند یافت که یک نیروی سیاسی - نظامی با داشتن مرامنامه ای دموکراتیک و مبتنی بر رفاه ملّی بتواند با ضربات نظامی در برابر رژیم قد علم کند و گرنه هرچقدر که دلتان بخواهد «سخنور» و «مقاله نویس» و «کارشناس فندق شکن» و .... به فراوانی یافت میشوند و عدهٔ «لپ تاپاله به دست»ها که کبابهای ۶۰ سانتی میخورند و در «اینترنت » آروغ میزنند نیز بسیار زیادند.
   امّا زمانی که کار بخواهد جدّی بشود؛ همهٔ شان «مهاتما گاندی» میشوند. چون بهترین راه گریز از «جدی بودن» است.

   حذف
 5. خبر تسخیر فرودگاه «المکلا» در یمن مربوط به حد اقل ۹ روز پیش است.
  این فرودگاه بدون مقاومت حوثیها و نیروهای علی عبدالله صالح به دست نیروهای القاعده افتاد که نشان از هماهنگی انگل فرزانه و حوثیها و علی عبدالله صالح در رابطه برای «ادامهٔ بازی با کارت القاعده»؛ دارد.
  امّا پرسش مهم این است که چرا مادرقحبه های BBC این خبر را با ۹ روز تأخیر امروز منتشر کرده اند؟

  http://www.bbc.co.uk/persian/world/2015/04/150416_u14_yemen_aqap_mukalla_airport

  پاسخحذف
 6. پناهجویان؟ یا روسپی زاده های مسلمان؟... آیا نباید به «ریشه کنی مالاریا» به صورتی بسیار جدّی فکر کرد؟

  http://www.bbc.co.uk/persian/world/2015/04/150416_l45_migrants_ship_sink

  پاسخحذف