۱۳۹۴ اسفند ۵, چهارشنبه

به همهٔ بی شرفهای صفوی مسلک «نه» بگویید.

دهها بار فریب خوردید؛ ...........  برایتان لولو خورخوره درست کردند و گفتند که اگر به این «کونی» رأی ندهید... آن «قرمساق پدر سگ» به روی کار خواهد آمد.
هم «مادرقحبه های اصولگرا» و هم «مادر جنده های اصلاح طلب» مانند «۲ بال یک پرنده = کّس کشهای حکومت اسلامی»؛ همیشه شما را در شرایط انتخاب میان «بد» و «بدتر» قرار دادند. هرگز از این بازی نتیجهٔ دلخواه نگرفتید... هرگز منافع ملّی ایران تأمین نشد.
زمانی که هر الاغی میداند که «اصولگرایان کذایی» تمامی عرصه های تعیین کنندهٔ حکومتی را در دست دارند و با بیشرمی؛ تانکهای پلاستیکی فلّاق را به عنوان «پیشرفتهای علمی و صنعتی اسلامی» به ضرب و زور تبلیغات توی ماتحت ساکنین ایران فرو میکنند.....  دیگر میخواهید به چه کسی رأی دهید؟ آیا فرقی میان «قرُساق» و «قوّاد» وجود دارد؟
یک بار هم که شده به همهٔ این بی شرفها «نه» بگویید و از خانه ها بیرون نیایید؛ تا این شغالها و کفتارها در تنهایی زوزه بکشند.
اگر کسی بارها نقش یک احمق را بازی کند؛ دیگر «هنرپیشه» نیست... بلکه یک «احمق» و یا یک «خائن» است.

کژدم

۳۱ نظر:

 1. کژدم گرامی
  روزها بحران نمایش انتخابات در رژیم ولایت‌فقیه به بحرانی علاج‌ناپذیر تبدیل شده. در این جنگ قدرت، هر دو باند تلاش می‌کنند که سهم بیشتری را از آن خودشان کنند تا در چپاول اموال مردم ایران دست باز تری داشته باشند. بنده «محسن از همین تریبون اعلام میکنم هر کسی بع پای این صندوقهای رأی بروند همان قُرومساق،و قوادی هست که گزنده فرمودند»
  «محسن»

  پاسخحذف
 2. چند ر.ز پیش هیاهو راه انداختند که «علی لاریجانی» در فلان و بهمان لیست نیست و دچار مشکل خواهد شد؛ نویسنده های «سطری ۲ دلار» هم شروع به حاشیه پردازی کردند که این شخص چون با اکبر بهرمانی رابطه دارد؛ مغضوب است و .... امّا هیچ یک از آنهایی که این نوشته ها را میخوانند از خود نپرسیدند که اگر این شخص مغضوب است و دچار مشکل خواهد شد؛ چرا تصاویرش در نمایش سیلوهای موشکی سپاه پاچاهارداران منتشر شد؟ حاجی بادمجان میرزا قاسمی هم علی لاریجانی را مورد ستایش قرار داد.

  http://www.digarban.com/node/23853

  آیا آنهایی که تصویر علی لاریجانی را در نمایشنامهٔ «شهرهای زیرزمینی موشکی» دیدند؛ کور هستند؟ نشانه ها را نمیبینند؟ مراکز اصلی قدرت را نمیشناسند؟
  بیشتر این لپ تاپاله بدستها؛ اندازهٔ گاو هم نمیفهمند هیچکس از خودش نمیپرسد که سخنان حاجی بادمجان چه معنایی دارد. من به شما میگویم معنی اش چیست:

  «علی لاریجانی» یکی از مهره های اصلی سپاه پاچاهارداران؛ برای باز کردن دریچهٔ «دلارهای نفتی» و سرازیر شدن آن به جیب «سردار گروهبانهای» سپاه و حزب الله لبنان و «حشد الشعبی عراق» است.

  حال هی چشمهای کورتان را بمالید و به نوشته های صدتا یه قاز و مدیحه سراییهای «اصلاح طلبانه» گوش دهید.

  پاسخحذف
 3. قیمت نفت پایین آمد و قیمت «الاغ» تثبیت شد.

  هر رأس الاغ مرده ۷۰۰۰ دلار.
  هر رأس الاغ زنده حتّی یک Cent هم نمی ارزد.

  نتیجه اینکه:

  الاغها را بکشید؛ تا ارزش آنها ۷۰۰ هزار برابر شود.

  http://www.radiofarda.com/content/f9-iran-pays-families-killed-palestinians/27572083.html

  پاسخحذف
 4. کژدم گرامی، تکلیف قلاده‌بسته‌های سبز رنگ با رهبران «دربند» هم مشخص شد:

  مهدی کروبی «درخواست صندوق رای سیار در محل حصرش کرده است»

  http://www.radiofarda.com/content/f4_mehdi_karoubi_participate_election/27572051.html

  آریو

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آریو گرامی
   همین ۲ روز پیش؛ انگل فرزانه در سخنرانی اش گفته بود که:
   «زیاد ذهنتان را مشغول انتخابات نکنید... آنهایی که قرار است فکر کنند؛ فکر میکنند و آنهایی که قرار است عمل کنند؛ در حال عمل کردن هستند.» (نقل به معنی).

   معنی سخن انگل فرزانه بسیار روشن است:
   یعنی اینکه ذهنتان را مشغول «انتخابات کشک و پشم نکنید».

   حذف
 5. سفیر ایران در لبنان: به خانواده‌های کشته‌شدگان فلسطینی پول پرداخت خواهد شد 
  bit.ly/1mYf1BI
  خیلی خوب شد که برجام به فرجام رسید و این اخبار در سفره ملت به وفور یافت میشود، بخورید نــــــــــــــــــــوش جانتون«فلسطینهای جاکش»
  مهم نیست«ای کُس کش اریایی شیعه مسلک» تو برو رأی ت رو بده
  «محسن»

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. محسن گرامی
   مردم عادی هیچ تقصیری ندارند. مانند گلّه عمل میکنند و هر انتظار دیگری از آنها که بیشتر از «حرکت گلّه ای» را مطرح کند؛ یک انتظار بی پایه است. من هرگز نخواسته ام که با «گلّه ها» حرف بزنم. زیرا یک خواستهٔ احمقانه است.
   روی سخن من همیشه با «مدّعیان روشنفکری» بوده است. کسی که بخواهد با «گلّه ها» سخن بگوید؛ باید «رادیو و تلویزیون» داشته باشد. زیرا «گلّه ها با صدا و تصویر میتوانند اندکی بفهمند و یا تحریک شوند».
   در همین آمریکا نیز حرکتها بیشتر «گلّه ای» هستند. نه هوادارن «دونالد ترامپ» و نه «تد کروز» و یا «برنی سندرز»؛ هیچکدامشان تصویر روشنی از اینکه شعارهای تبلیغاتی کاندیداها میتواند به کجا بینجامد ندارند.
   گلّه ها؛ همه جا فقط «گلّه ها» هستند و هیچ فرق کیفی ندارند.آنچه که در نگاه نخستین «فرق کیفی» به نظر می آید؛ اگر نیک بنگری؛ فقط «فرق عادتها» است.
   زمانی که جوان بودم در مجلّهٔ «خواندنیها» ترجمهٔ مقاله ای با عنوان «دربارهٔ مردم» به قلم آدولف هیتلر را خواندم. حتماً این نوشته را پیدا کنید و بخوانید.

   حذف
  2. درود کژدم عزیز
   خیلی کنجکاو شدم این مقاله رو بخونم ولی چطور پیدا کنم ،اگه امکانش هست راهنمایی کن،از گوگل سرچ کردم ولی موفق نشدم

   حذف
  3. ممنون کژدم گرامی
   «محسن»

   حذف
  4. ناشناس گرامی
   تنها آدرس تقریبی که میتوانم بدهم؛ مجلّهٔ «خواندنیها» بین ۴۰ تا ۴۵ سال پیش است. زمانی که من این مقاله را خواندم؛ «خواندنیها» منتشر نمی شد.
   اگر «آرشیو» این مجلّه در اینترنت قابل دسترس باشد؛ میتوانید پیدا کنید.
   این مقاله از این نظر بسیار مهم است که «آدولف هیتلر» یکی از بزرگترین «گلّه داران تاریخ» است.

   شاید این آدرس بتواند کمک کند:

   https://www.google.com/search?newwindow=1&hl=en&site=webhp&q=%D8%A2%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%88+%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87+%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%DB%8C%D9%87%D8%A7&oq=%D8%A2%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%88%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%DB%8C%D9%87%D8%A7&gs_l=serp.1.0.0i7i30.168087.170295.0.173690.5.5.0.0.0.0.599.1044.4-1j1.2.0....0...1c.1.64.serp..3.2.1039.2t2T06Nqbgg

   حذف
  5. من از اینکه «شنگول منگولهای سفره های گوناگون شیعه مسلکان» در حال رأی دادن هستند. بسیار خوشحالم.

   وعدهٔ ما.... تابستان «پُر نمک».
   «نمک» ماده ای «ضدعفونی کننده» است.

   حذف
 6. چرا اینقدر شرکت در انتخابات اهمیت دارد؟؟؟
  فرض کنید کشور ما توسط دو حاکم اداره میشود که کشور را به دو نیم تقسیم کرده اند ایران شمالی و جنوبی و هر کدام در حال حکومت هستند
  برای تجارت با جامعه جهانی و دعوت سرمایه گزاران خارجی نیاز به بستن قراردادهای بین المللی دارند
  فرضا شرکت برنولی ایتالیا میخاد در ایران شمالی و جنوبی سرمایه گزاری کنه
  اولین موردی که برای قرارداد اهمیت داره اینکه که شرکت سرمایه گزار بدونه
  کسی که قرارداد رو امضا میکنه نماینده مردم است تا در اینده قراداد به مشکل بر نخورد
  وقتی در ایران شمالی و جنوبی انتخابات برگزار میشه و ایران شمالی همه مردم در انتخاب شرکت میکنن شرکت ایتالیایی نسبت به مشروعیت حکومت و مشروعیت قرارداد اطمینان حاصل میکنه
  ولی در ایران جنوبی که مردم با صندوقها قهر کرده اند شرکت ایتالیایی از ورود و سرمایه گزاری اجتناب میکند
  وقتی مردم با صندوق قهر کنند کشورهای دیگر به دلیل شکست اتحاد بین حکومت و مردم در صدد برنامه ریزی برای تغییر حکومت نامشروع میباشند چون فرصت سرمایه گزاری رو این حکومت از انها سلب کرده است و چون مملکت رو بی صاحب میدادنند
  و ممکن است به بهانه های مختلف پول کشور رو در خارج بلوکه کنن و اصطلاحا به بز خری روی بیاورند
  یا بهانه بیارن و از کشور فرار کنند کاری که شل و توتال و پژو کرد
  به هر حال کتک زدن مردم تو خیابون هزینه داره
  ولی وقتی دولت مشروع بیاد سر کار دوباره میتونه مذاکره کنه و فشار رو کم کند
  و انتخابات امروز اخرین تست از حکومت برای ورود سرمایه گزاران خارجی است

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   ساکنین ایران برای کشورهای غربی تنها «۲ ارزش» دارند.

   ۱- مشتری خوبی برای محصولاتشان هستند.
   ۲- میتوانند برای نگهداشتن «بالانس قدرت» برای غرب؛ نوکران بی جیره و مواجب با «احساسات کوروشی- علوی کاذب» (کوروش علی خان) باشند.

   حذف
 7. با درود به کژدم گرامی : من متاسفانه باید در مورد ایران کنونی مثالی بزنم که ..... ما مثل کودکی میمانیم که مادر فاحشه ای داریم ولی مدام دم از راستی و پاکدامنی میزند و از شرایط بد به فغان می آید و لی هر نه ماه یک بار توسط کل حوزویان گائیده میشود. وسی و هفت سال است که تکرار میشود. البته این مادر! شوهری هم ندارد ولی چه میشود کرد پاک دامنی !؟! او را باید پذیزفت !و افتخار کرد که یک چنین مادر پاک دامنی داریم . من فقط یک جمله دیگر دارم وآن اینکه (خلایق هرچه لایق ). بدرود .( ایرانی گم نام)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. من نمیدانم که این «مجید محمدی جامعه شناس» و نظریه پرداز «۵۰ سنتی» (نیم دلاری)کیست؟
   از یک طرف پارامتر «سنّ» را مطرح میکند و «مصباح یزدی» را آخرین فردی که در صف «جانشین رهبر فرزانه» ایستاده است قلمداد میکند و در «نیجه گیری» شانس او را برای کسب این مقام بسیار بالا میشمارد.
   کسانی که به حرفهای او گوش می سپارند؛ هیچ تغییری در جهت مثبت نخواهند کرد.
   خواندن و بلعیدن مزخرفات؛ رو به سوی عصر «شتر و دایناسور» دارد.

   http://www.radiofarda.com/content/f8-next-leader-of-iran/27574175.html

   حذف
 8. بنا بر ادعای حاکمیت ننگین صفوی؛ ۵۵ میلیون حق رأی داشتند که ۳۴ میلیون نفر در این انتخابات دروغین شرکت کرده اند.
  نتیجه اینکه ۲۱ میلیون نفر هنوز «ایرانی» هستند و خود را «ساکن ایران» نمیدانند.
  امّا در میان آن ۳۴ میلیون نفر شما میتوانید به راحتی؛ ۱۰ میلیون «انگل» را رصد کنید و حد اقل «۱۰ میلیون نفر دیگر» که به خاطر روابط خائنانه ای که با رژیم انگلهای صفوی دارند؛ زندگی ننگین و غارتگریهایشان را در گرو «بقای رژیم کثیف شیعی» میدانند. بقیه را نیز «احمقها و عقبمانده های ذهنی و ترسوها» تشکیل میدهند.

  نتیجهٔ نهایی اینکه:

  برای «ریشه کنی مالاریا»؛ در حاشیهٔ خشکاتنیدن «گندابها»؛ باید «۲۰ میلیون پشّهٔ آلوده» را حذف کرد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نه عزیز اون ۲۱ میلیون نفر کون گشادایی مثل خودت بودن ، امثال تو و رضا یغلوی و مریم رجوی که با تصور "مبارزه مسلحانه با رژیم" جلق میزنین ولی خایه ندارین پاتوتو تو ایران بذارین و اسلحه به دست بگیرین
   برای ریشه کنی مالاریا ، باید اول تو و اون اپوزیسیون اخته و انجمن پادشاهی احمقانه رو حذف کرد

   حذف
  2. ناشناس گرامی

   راستی خودت فهمیدی که چه گفتی؟
   سید رضا دیبا که کارش فقط صدور فرمان «رفراندوم» است و به مبارزهٔ مسلحانه کاری ندارد.
   سازمان مجاهدین خلق هم آنچه که در سال ۶۰ انجام داد؛ مبارزهٔ مسلحانه نبود؛ بلکه «فدا کردن میلیشیا برای فرار دادن کادرهای بالا و رهبرانش» بود.(این داستان شرح مفصّلی دارد).
   اپوزیسیون اخته از همان آغاز اخته بود و اگر به ترکیب نیروهایش نگاه کنید؛بازمانده های آنهایی هستند که در دوران قدر قدرتی خود نیز هیچ کاری به جز صدور بیانیه ها تظاهرات آرام نداشتند.
   درک شما از «انجمن پادشاهی»؛ بسیار ابتدایی و قدیمی است.
   پس از شکست ایرانیان از اعراب موجودیتی به مفهوم «انجمن پادشاهی» هرگز وجود نداشته است و در دههٔ اخیر فقط اسم یک «گروه» بوده (گروه بنیانگذار) است. اکنون نیز چند گروه از این اسم استفاده میکنند. اسمی مانند «شورای ملّی ایرانیان» که در واقع «شورا» نیست و تنها یک «اسم» است.
   امّا آن ۲۱ میلیون نفر؛ زمانی حتّی یک میلیون نفر هم نبودند. امّا اکنون ۲۱ میلیون نفر و چه بسا بسیار بیشتر هستند. تعداد آنها باز هم بیشتر خواهد شد. آنها به این درجه از آگاهی رسیده اند که بدانند؛ فرقی میان سگ زرد و شغال و کفتار نیست. آنها نه «زندگی انگلی» دارند؛ نه به خاطر «غارت از طریق ایجاد رابطه با کفتارها» به پای صندوقهای رای میروند و نه زندگی «دلّالی» دارند که از طریق «پولهای کثیف» (غارت دلارهای نفتی - زمین خواری و حنگل خواری و رانت خواری) بگذرد. آنها انسانهای شریفی هستند که با رشد تعدادشان؛ زمینهٔ «گوشهای شنوا» و «ذهنها و دستهای عملگرا» بوجود خواهد آمد.

   دربارهٔ من (کژدم) گفتی ....
   من هرگز در هیچ ولایتی ذوب نشده ام.
   هرگز...

   حذف
  3. در این مدّت چند روز تنها دو تحلیل درست و نزدیک به واقعیت که البته «تحلیلها کاربردی» نیستند و «گزارش تحلیلی وضعیت موجود» به حساب می آیند را دیده ام.
   لینک هر دو را ضمیمه میکنم؛ تا خوانندگان فرق میان «کثافتهای اصلاح طلب» و «نویسندهای سطری ۲ دلاری» و دیگرانی که حرف حساب میزنند را ببینند.

   با اینکه مواضع سیاسی من با هیچکدام از دو تحلیلگر یکی نیست؛ امّا چون حد اقلّ در این مورد «کافر» نیستند (حقیقت را نمی پوشانند).لذا شنیدن گفتارشان را برای آموختن «روش تحلیل» توصیه میکنم.

   گفتگوی آقای بنی صدر:

   http://www.radiofarda.com/content/f9-iran-election-banisadr/27577915.html

   گفتگوی آقای حسن شرعتمداری:

   http://www.radiofarda.com/content/f4_interview_hassan_shariatmadari_election_seven/27576258.html

   حذف
  4. کژدم گرامی
   درباره انجمن پادشاهی گفتی ، فارغ از این که به فولادوند به خاطر اسلام زدایی که در زمان خودش بی نظیر بود احترام میگذارم ، اما دقیقا انجمن پادشاهی با تمام ادعاهای جمشید شارمهد و هوشنگ رادخو و "الاغ"های دیگه ، چه کمکی برای نجات ایران کردند؟ ایا به ایران اومدن و اسلحه به دست گرفتن و جنگیدن؟ نه ، فقط جلو دوربین و هزاران کیلومتر دورتر از ایران "گوه زیادی" خوردن
   مگر غیر از اینه که همه فسیل هایی هستید که مغزتون در دوران باستان یخ زده و توانایی نگاه به جلو رو ندارید؟ "مفهوم" انجمن پادشاهی به چه درد قرن بیست و یکم میخوره؟
   جمع کن این "کسشعر های آخوندی" رو و از منبر بیا پایین

   حذف
  5. ناشناس گرامی
   من از تباری دیگرم. شما میتوانید در تمامی گفتارهای من «احترام به استاد فرود فولادوند» و «نقد راه سیاسی ایشان» را ببینید. همانگونه که گفتم؛ من هرگز در هیچ ولایتی ذوب نشده ام.اسلام زدایی یک مسئلهٔ فرهنگی است. فرهنگ غیر اسلامی؛ لزوماً به «نیک بختی» نمی انجامد. «فرهنگ سیاسی» بخشی دیگر از «فرهنگ جامع یک ملّتة است. امّا زمانی که ساکنین ایران خود را در قالب یک «ملّت» تعریف نکرده اند؛ چه انتظاری از آنها میتوان داشت؟
   به همین کردستان نگاه کنید. ظاهراً «ناسیونالیسم کُردی» در همهٔ چهارپارهٔ کردستان موج میزند. امّا واقعیت این است که سرزمینهایی که «کُردها در آن زندگی میکنند» نه به لحاظ فرهنگی و نه به لحاظ «ژئوپولیتیکی» به «کردستان» تبدیل نشده است و «سرزمین ماد = کردستان» در حدّ یک موجود «نا تعریف شده» باقی مانده است. همین امر در گستره ای وسیع تر؛ در مورد ایران گربه نشان نیز صادق است.
   من فسیلی که در دوران باستان یخ زده باشد نیستم.
   دوران باستان؛ یک «دوران مُرده» است. همانگونه که «حسین و پدرش علی عاشق قدرت» مرده اند و جسدشان را نیز کفتارها خورده اند و به همین خاطر «گورهای قلّابی» برایشان درست کرده اند.

   امّا مفهوم «انجمن پادشاهی» یعنی سپردن تصمیم گیری برای تعیین «پدافند مردم» (پادشاه) توسط «استوانه های ملّت ایران».
   و گرنه باید هر ۴ سال به ۴ سال به افرادی مانند «کریس کریستی» رأی بدهید که حتّی برای امیال شخصی خود به جای «انتقام شخصی»؛ «منافع مردم» را فدا کند .... یعنی خیانت کند.
   شما حتّی با گفتمان سیاسی و اقتصادی عصر نوین نیز آشنا نیستید و گرنه «کیر لیس خامنه ای» نبودید.
   :)

   حذف
 9. درود کژدم گرامی
  مخالفت تشکیلات خودگردان فلسطینی با دریافت پول از ایران https://www.google.fr/urlsa=t&source=web&rct=j&url=http://www.radiofarda.com/content/f12-pa-condemns-iran-paying-palestinian-families/27577727.html&ved=0ahUKEwiZoI74qZjLAhVIVhQKHYPwB3gQFggbMAA&usg=AFQjCNEj2_95enaD7AmF6gCGfC1JmlrlEQ

  «محسن»

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. محسن گرامی
   لینکهایی که فرستاده اید به این خاطر که به هم چسبیده اند؛ کار نمیکنند.

   حذف
  2. یکی از لینکها این است:

   http://www.radiofarda.com/content/f12-pa-condemns-iran-paying-palestinian-families/27577727.html

   حذف
 10. درود کژدم گرامی
  پوزش بابت لینکی که فرستادم ،گویا این دوست ناشناس ما ،زیادی کاه و یونجه عاغا بهش ساخته و زیر پوستش اب دوانده،اخه بگو مادر قحبه ولایتمدار ،همین امسال مثل تو هستن که ریدن به این مملکت،این کُس کش ولایی احتمالاً«بنگ،یا حشیش زده که این خزعبلات رو میگه»تا امثال ابن مادر قحبه هستن اخوندهای «زنازاده»از این جانوران انسان نما سواری میگیرن
  «محسن»

  پاسخحذف
 11. خامنه اي نه اينكه چهار سال توي شوروي درس خونده بود اين آخريا توهم زده بود ايران ، روسيه است ، خودشم استالين و هاشمي هم تروتسكي كه به راحتي حذفش كنه ، ولي هاشمي بدجوري فيتيله پيچ كرد بيچاره رو ، امشب فكر كنم خامنه اي سه چهار كيلو زغال ناب جهرم بسوزونه تا شايد خوابش ببره

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی

   شکمتان را برای آینده ای بهتر با انتخاب «هیچ» خوش نکنید.
   قرار ما تابستان «نمکین».

   حذف
 12. خوانندگان گرامی

  به تصاویر منتشر شده از «صندوقهای رای» نگاهی بیندازید. تصاویری نیز از رأیهایی که شمرده شدن بر روی فرش ریخته میشود نیز نگاهی کنجکاوانه تر بیندازید. آیا میتوان برای هر صندوق در خوشبینانه ترین حالت بیشتر از ۵۰۰ ورقهٔ رأی متصور شد؟ البته شاید بتوان کتابهای صحافی شده و فشرده را تا ۶ هزار صفحهٔ A5 در آنها جای داد؛
  به اندازهٔ برگه های رای نیز توجه کنید. ریخته شدن برگه های رأی مانند ریختن «پنبهٔ حلّاجی» شده است و فضای خالی میان برگه ها بسیار زیاد میباشد.

  http://www.dw.com/fa-ir/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A2%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C/g-19079542

  اینهم تصویری دیگر از گنجایش ۲ صندوق رای:

  http://www.bbc.com/persian/iran/2016/02/160227_l13_pics_iran_election_counts#6

  زمانی که رای «انگل بهرمانی» را ۶۰۰ هزار و چندی اعلام کردند؛ گفتند که ۱۰۰۰ صندوق رأی «شمال تهران» (جایگاه رانت خوارهای کلان و دلّالان فوکول کراواتی) هنوز شمرده نشده است. اگر گنجایش صندوقها همین قدر است که در تصاویر می بینید؛ حدس حداکثری این است که ۵۰۰ هزار رأی دیگر به «انگل بهرمانی» داده شده باشد که در مجموع نمیتواند از یک میلیون و ۱۰۰ هزار رأی تجاوز کند. امّا حالا معجزه شده و نامه های ریخته شده به چاه جمکران را نیز به آن اضافه کرده اند. و میگویند بیش از ۲ میلیون رأی در تهران داشته است؛ که بازهم در مقایسه با تعداد افراد واجد شرایط رای دادن در «کشور تهران»؛ در صد اندکی است.

  روسها دیگر حوصله «گُه کاریهای حاجی بادمجانی» و «عمّاریونی» و «دلواپسانانه» را ندارند و نمیخواهند هزینهٔ کثافتکاریهای انگل فرزانه را بیشتر از این بپردازند. لذا این احتمال در ذهن من قوی تر میشود که «انگل فرزانه» با نظرات دیکته شده و البتّه ظاهراً نظرات مستشاری «روسها»
  خود را برای عواقب انتخابات آمریکا آماده میکنند. آقای جان کری نیز در سخنان اخیر خود خاطر نشان ساخت که سپاه پاچاهارداران بخش بزرگی از نیروهایش را از سوریه خارج کرده است ( سپاه پاچاهارداران = موشهای خارج از کشور = کفتارهای درنده و شجاع داخل کشور).

  شاید این حدس من که در نوشتار پیشین در بخش نظرات نوشتم؛ صحّت داشته باشد.

  نگاهی دوباره به (سفر اعلام نشده و ناگهانی آقای «سرگئی شویگو» به کشور تهران):


  Kajdoum۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش.، ساعت ۲۲:۵۷

  سفر ناگهانی آقای «سرگی شویگو» به کشور تهران؛ برخلاف خنده های جلوی دوربین؛ خبرهای خوشی برای انگل فرزانه ندارد. روسها نمیخواهند در ماههای آینده هواپیماهایشان سقوط کنند و سپس انتقام بگیرند و این چرخهٔ باطل را در چنین شرایط مالی و تحریمهایی که میتوانند افزایش یابند ادامه دهند. روسها پاسخ نهایی خود را در شورای امنیت گرفتند و میدانند که ادامهٔ این وضعیت میتواند به کجا بکشد. مشکل دیگر انتخابات بعدی آمریکا است. دونالد ترامپ گفت که «اهل کشیدن ماشه نیست» و به سایر نامزدهای رقیب اشاره کرد و گفت که: «ولی اینها اهل کشیدن ماشه هستند». روسها میدانند که اگر «ماشه» نیز به «تحریمها» اضافه شود؛ پیش از اینکه جنگ آغاز شود؛ روسها نیز مانند هیتلر به فکر «جمع کردن قاشق و قابلمه» برای تولید تسلیحات بیفتند (یعنی آغازِ پایان).
  شاید آقای شویگو در فکر اعمال نفوذ در انتخابات چند روز آینده نیز باشد؛ تا با رایزنی؛ موجبات نفوذ بیشتر «سگ ززجیری نخستین خود = اکبر بهرمانی» را فراهم کند و پیشنهاد دهد که «اوباشان عماریونی و پایداری» را در قفس نگهدارند تا زمانی که نیازی به وجودشان بود؛ قلّاده هایشان را باز کنند.
  در هر صورت آقای شویگو با خبرهای خوش به کشور تهران نرفته است.


  (کاپی پیست از بخش نظرات مقالهٔ پیشین)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نتیجه اینکه:

   تا زمانیکه دستهای کثیف «هیئتهای موءتلفه» و «بنیادهای گوناگون تحت نظرت انگل فرزانه» و دستهای کثیف «سپاه پاچاهارداران» از اقتصاد و سیاست در ایران؛ کوتاه نشده است؛ هیچ چیز را باور نکنید.

   حذف
 13. گویا این ۲ بی شرف حذف شده اند. امّا «حذف فیزیکی» انها بهتر بود.

  http://www.radiofarda.com/content/f12-yazdi-and-mesbah-not-chosen-for-assembly-of-experts/27578638.html

  پاسخحذف
 14. آیا نگفتم که نگران «اکبر بهرمانی = نخستین نوکر روسیه» نباشید؟ آیا نگفتم که نگران علی لاریجانی نباشید و همهٔ نوشته های منتشر شده در رادیوهای بیگانهٔ فارسی زبان تنها و تنها برای داغ کردن تنور انتخابات بود؟

  نمیگویم این نوشته ها را نخوانید... بلکه میگویم بخوانید .... ولی «ذوب شده در ولایت» نباشید. در درون آن کاسه های سر چه میگذرد؟ آیا «مغزی» وجود دارد؟ یا «پِهِن»؟

  سفر آقای «شویگو» به کشور تهران و رسانیدن «فرمان کرملین» .... همه چیز را تغییر داد. وگرنه اگر «انگل فرزانه» را به حال خودش وا میگذاشتند؛ و به سوراخهایش پنبه فرو نمیکردند؛ کفنش را را به نجاست (گُه) میکشید.

  این فرمان «امپاتور کرملین» بود که ۵۰۰ هزار رأی (هزار صندوق ادعایی و غیر مستند بالای شهر تهران) را به یک و نیم میلیون تبدیل کرد.

  به «روستای ایران» از روستاهای حاشیهٔ «مسکو» خوش آمدید.

  پاسخحذف