۱۳۹۴ بهمن ۱۰, شنبه

انتخابات تحت فرماندهی «انگل فرزانه» و موضوع Mr. Donald Trump is an American Copycat of Ahmadi nejad Chimpanzee

کون سوزی بزرگی برای اوباشان به اصطلاح «اصلاح طلب» بود؛ زمانی که هزاران کاندید فرستادند و طرف مقابل هم هزاران اوباشان خودش را به میدان فرستاد و همگی اوباشان «حذف شدند» تا «اوباشان معتقد به تمرکز هر چه بیشتر قدرت در دست انگل فرزانه»؛ کاندیداهای بلا منازع باشند.

راستی فهمیدید چه گفتم؟

اگر نفهمیدید؛ بگذارید توضیح دهم. ولی تو را به شرافت معنوی و آسمانی و حپروتی «بی بی زینبِ یادگار عاشورا و لذّت پرست و دوستدار صیغه شدن»؛ بالا غیرتاً توی زمین «سیاست» بازی نکنید.... بروید توی کوچه خاکی ها با توپ پلاستیکی فوتبال بازی کنید. بعد هم بروید دعای کمیل بخوانید و سپس بعد از تمام شدن بازی آبیها و قرمزها بروید صندایهای اتوبوسها را با تیغ موکت بُری پاره کنید.(مگر چیزی بیش از این هستید؟ فکر میکنید که زیر ابرو برداشتن و کاکُلی شدن و گیتار زدن تمدّن است؟ غرب پُر از اینگونه متمدّنها «شمپانزه ها» است ... فکر نکنید تنها هستید!... از آفریقا تا اروپا و آمریکا و آمریکای لاتین؛ پُر از شماهاست.) ..... بگذریم ....

اوباشان «اصلاح طلب» و اوباشان «ذوب شده در ولایت»..... همگی توی «کون همدیگر» میکروفون کار گذاشته اند. یعنی اینکه همگی سرشان توی همان «آخور چپاول و غارت» است و بقیّه اش بازی است. البتّه «اصلاح طلبها» اکنون تبدیل به «ریزه خوارهای اطراف آخور» شده اند ولی همچنان «خودی ها» هستند و تمامی تلاششان این است که بتوانند سرشان را تا خرخره توی آخور بکنند.
«اصلاح طلبان» هزاران کاندید میفرستند و بحثهای «یواشکی و فوق محرمانه» میکنند ولی بعضی از آنها توی کونشان میکروفون دارند.
لذا خبر به «ذوب شده ها» میرسد و آنها نیز اوباشان خود را کاندید میکنند؛ولی آنها را توجیح میکنند که «نقش شما کاندید شدن» و سپس «حذف شدن» است.
اینگونه است که همگی این «اوباشان درجه ۲ و ۳ و ۴» همگی حذف شدند.
حال رادیوهای غربی فارسی زبان به دروغ میگویند که «همه شوکه شده اند».
«هیچکس شوکه نشده است». شاید «گاوهایی که برای مادرقحبه های هر دو طرف اصالتی قائلند» شوکه شده باشند.
به این رادیوها بگویید:
«روی گاوها و الاغها حساب باز نکنید».
هر چند که امکان ناپذیر است؛ زیرا در چنین صورتی؛ دیگر کسی نمیماند.!!!

ظاهراً خر «انگل فرزانه» از پل گذشته است و فکر میکند که میتواند باز هم نفس بکشد و چند روزی بیشتر به زندگی انگلی خود ادامه دهد. مانند پایان دوران «پروژهٔ خاتمی شیّاد و مفعول». اینبار نیز نوبت «امام حسن بنفش» بود.
آنچه که با بروی کار آوردن «شمپانزه»؛ آغاز و تقریباً پایان یافت؛ اکنون میخواهد «کامل شود».
یعنی تمامی قدرت و مجاری اقتصادی باید به دست «بازوی مسلّح انگل فرزانه» بیفتد.
آنچه که با «تحریمها» راهش بسته شده بود؛ باید پس از «برجام» دوباره به حرکت «تمرکز هرچه بیشتر» پیش برود.

این تمامی داستان آنچه که «انتخابات بعدی» مینامید میباشد. .... بقیّه اش داستان «وازلین» است.

امّا در آمریکا چه میگذرد؟
میگویند که «دونالد ترامپ» گوی سبقت را از همگان گرفته است.
آیا به شیوهٔ رفتاری و بازاریابی انتخاباتی «دونالد ترمپ» توجه کرده اید؟
آیا دیده اید که این «کرم مستراح» چگونه حرکات «شمپازهٔ احمدی نژاد» را مو به مو اجرا میکند؟
اگر دیده اید.... آیا پرسشی در ذهنتان ایجاد کرده است؟
اگر پرسشی نداشته اید؛ پس چرا خود را «انسان» میدانید؟ آیا بهتر نبود که لا اقل به خودتان راست میگفتید؟
چرا روسها و اروپاییها میخواهند که تا دیر نشده است؛ لواش خود را به تنور بچسبانند؟
همانگونه که گفته بودم؛ پس از آنچه که «برجام» نامیده میشود؛ گرگهای زیادی برای بلعیدن ثروت ملّی ایران؛ در کمین نشسته اند.
همه میخواهند با رژیم انگلهای صفوی قراردادهای گوناگون ببندند و «تنها قرارداد تولیدی»؛ همانا قرارداد KFC است.
آیا ساکنین خاک بر سر ایران میدانند که داشتن اجازه «شعبهٔ KFC» یعنی چه؟ نمیدانید؟ در بخش نظرات بپرسید تا بگویم که معنی «فرو رفتن تا دسته» یعنی چه؟
دار و دستهٔ «حزب دموکراتیک آمریکا»؛ دیگر دارای هیچ شخصیت قدرتمندی که بتواند جای آقای اوباما را بگیرد نیست.
در طرف مقابل نیز «حزب جمهویخواهان» نیز شخصیتهایی بسیار ضعیف دارد. حتّی «مارکو روبیو» نیز شخصیتی ضعیف است.
بیشتر شعارهای جمهوریخواهان دست نیافتنی است. آنها نمیتوانند «بیمهٔ درمانی اوباما» را حذف کنند؛ زیرا دیگر بر روی کاغذ نیست و به یک سیستم اجرایی تبدیل شده است و تعداد فقرا و تنبلهای آمریکایی شکم گندهٔ دوست دار مفت خواری  نیز کم نیستند و هیچکس جرأت نزدیک شدن به آنرا نخواهد داشت. ماجرای «برجام» هم همینطور است. «برجام» دیگر از روی کاغذ خزیده و بیرون آمده و اجرایی شده است. (مانند همان ماجرای قانون اساسی بر روی کاغذ و قانون اساسی که به یک ساختار فیزیکی تبدیل شده است و بارها توضیح داده ام).
چرا «دونالد ترامپ» این همه محبوب شده است؟ ... زیرا در میان این همه ضعف و سخنان تکراری در میان کاندیداهای دو طرف؛ تنها یک «شیّاد آسمان ریسمان باف مانند احمدی نژاد» است که میتواند حرفهای جنجالی بزند و گاوها نیز سخنانش را مانند «علوفهٔ تازه و سبز» بدون تفکّر ببلعند. 
تلاش روسها و چینیها نیز این است که با ماجرا سازی؛ بر روی انتخابات آمریکا اثر بگذارند و کار بدی هم نمیکنند. بهترین نوکر مشترک «چین و روسیه» در این ماجرا «رژیم انگلهای صفوی» است تا با «گنده گوزیهای نظامی» (دستگیری ۱۰ ملوان؛ شلیک موشک؛ عکسبرداری از ناو آمریکا)؛ بر افکار عمومی «گاوهای آمریکایی» تأثیر بگذارند تا شیّادی مانند «دونالد ترامپ» از صندوق رأی بیرون آید.
حال پرسش این است که شخصیتی مانند «دونالد ترمپ» چه نفعی برای روسیه و چین دارد؟
دونالد ترامپ میگوید که برای حلّ مشکلات بین المللی با «روسها » دوست خواهد شد. لذا شعارهایی مانند «ما به ایرانیها نشان خواهیم داد که بچّه نیستیم» که ظاهراً شعاری «تهاجمی» است؛ در واقع  «گوزی  پر سر و صدا» است. زیرا رژیم «انگل فرزانه»؛ نیروی نیابتی روسیه به شمار می آید.
شاید «دونالد ترامپ» اسب تروای حزب دموکراتیک آمریکا در میان کاندیداهای جمهوریخواهان ؛ برای ادامهٔ «دکترین کوندالیزا رایس - اوباما» باشد.
به هر حال جای گمانه زنی بسیار است. امّا من فکر نمیکنم که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آیندهٔ آمریکا باشد.
شاید بتوان «حماقت» و «ناپختگی» را در اظهارات جمهوری خواهان آمریکا به سادگی رصد کرد.
امّا «دونالد ترامپ» یک «مغلطه گوی شیّاد» است. 
شرط بندی و سرمایه گذاری رژیم انگلهای صفوی و روسها بر روی «دونالد ترامپ» یک تف سربالا خواهد بود چه «او» برنده باشد و چه «بازنده».

کژدم

۵۰ نظر:

 1. ناشناس گرامی
  نظری را که فرستاده بودید؛ به درخواست خودتان منتشر نکردم و پاسخ نظر شما را فرستادم.
  پیروز باشید.

  پاسخحذف
 2. کژدم به نظرت دکترین رایس اوباما که در ادامه معتقد به پیش بردن ان بدست جمهوریخواهی نظیر مارک روبیو بودی در مواجهه با نقشه اغا در یکدست کردن قدرت با استفاده ابزاری از امام حسن بنفش به چه سمت و سویی خواهد رفت چون به نظر می اید یکی از ابعاد این دکترین یکپارچه سازی و اتصال سرمایه ها به همدیگر به خصوص در نقاط بکری نظیر ایران می باشدکه با تز اغا اصلا همخوانی ندارد !!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   من نگفتم که «مارکو روبیو» برای ادامهٔ دکترین «رایس - اوباما» می آید و نمیدانم این اتّهام «مرتضوی گونه» را از کجایتان در آورده اید؟
   به نظر من نه تنها دوران این دکترین تمام شده است و دیگر لزومی برای ادامه ندارد. بلکه حزب دموکراتیک آمریکا در حال سوء استفاده از اختیاراتی است که این دکترین به حزب او داده بود. خانم هیلاری کلینتون که نامه های رسمی را از طریق کامپیوتر شخصی خود انجام میداد؛ نشان از لجام گسیختگی «لیبرالیسم لجام گسیخته» دارد. تعجّب آور اینکه داستان هیلاری کلینتون در ستاد موشکی اسرائیل نیز تکرار شده است.
   اگر به نوشته های ۵ تا ۷ سال پیشین این وبلاگ نگاهی بیندازید؛ من در رابطه با «دموکراسی بازی در اسرائیل» در دورهٔ «اولمرت» هشدار داده بودم.
   مسئله را اشتباه نگیرید و فکر نکنید که من حافظ منافع اسرائیل و یا آمریکا هستم؛ بلکه تمامی تلاش من این است که الفبای سیاست و نقش «پرینسیپل ها» را توضیح دهم.
   حزب دموکراتیک آمریکا به هیچ وجه به دنبال «انجام مأموریت در چهارچوب پرینسیپل ها» نیست. «اولمرت و حتّی برخی مقامات اسرائیلی نیز؛ احمقانه فکر میکنند که: «پرینسیپلها دست و پا گیر» هستند.
   امّا واقعیت این است که بدون رعایت «پرینسیپلها»؛ همه چیز از هم گسیخته میشود و «آزادی انسان سان کرومانیونی و نئاندرتالی» حاکم میشود.
   بحث بر سر «چسبیدن به پرینسیپلهای فرتوت و اخته و یا بسیار محافظه کارانه نیست».
   اگر «پرینسیپلهای گذشته؛ پاسخ نمیدهند؛ آنها را نشکنید؛ بلکه پرینسیپلهای جدید تولید کنید ... ولی همیشه به «پرینسیپلها بچسبید». اینگونه است که زیر پایتان خالی نمیشود.
   نخستین بیانیه های «انجمن پیشگامان کاویانی - انجمن بنیان گذار»؛ دقیقاً از همین نقطه آغاز میشود. «آیین ریشه ای جدید» معرفی میشود ... اندیشه های لجام گسیخته به چالش کشیده میشوند .... و دری نوین به سوی آینده باز میشود که «تکرار دوره های پیشین نیست» و اهدافی بسیار بزرگتر را دنبال میکند.
   بدون «پرینسیپلها» نمیتوان زندگی کرد و اگر بتوان یک نسل را هدایت کرد؛ نسل بعدی را نمیتوان کنترل نمود؛ زیرا بدون «پرینسیپل ها»؛ نحستین چیزی که به گور سپرده میشود؛ «دیسیپلین» است.
   در رابطه با «متصل کردن و یکپارچگی سرمایه» و گسترش آن به ایران؛ نیز نظر شما را نمیپذیرم. زیرا سرمایه ها در ایران به اندازهٔ کافی «متمرکز و یکپارچه» (به یمن وجود احمدی نژاد که حدّ اقل در دورهٔ نخست به او رای دادید) شده اند ولی طبیعت این سرمایه ها «سرمایهٔ دلّالی» است.
   در ایران «سرمایهٔ صنعتی و تولیدی وجود ندارد». شاید به اطرافتان نگاه کنید و صدها کارگاه و کارخانه ببینید و بگویید که: «هی ...کژدم ... گُه زیادی نخور ... پس اینهمه کارگاه و کارخانه ها چیستند؟»
   اینجا همان نقطه ای است که یک «نئاندرتال» فریب میخورد. زیرا این «سرمایهٔ دلّالی» است که باید پیرو پرینسیپلهای «سرمایهٔ تولیدی» باشد. نه اینکه «تولید» به عنوان یک «زایده» باشد.من این مسائل را در یکی از نوشته های قدیمی که مربوط به «خاورمیانهٔ بزرگ» بود و فرق «شهرها و شهر نشینی قلّابی» (مثل شهر قلّابی تهران) و «شهرها و شهرنشینی واقعی» را در آن توضیح داده ام. اگر مسئله ای دارید که میخواهید پاسخی برایش داشته باشید؛ به آن نوشته ها برگردید. امّا اگر میخواهید با «شورت مامان دوز» به وسط بحث بپرید و مسائلی را به من نسبت دهید که نگفته ام و یا فکر کنید که من «دچار نسیان و آلزایمر هستم»(زیرا نیستم؛ چونکه من سیستم فکری دارم و میدانم که چه گُهی میخورم)؛ داستان دیگرگونه میشود.
   مشکل انگل فرزانه این است که هم «خدا و هم خرما» را یکجا میخواهد؛ امّا خدایی را که با خرما ساخته بود را خورده است و اکنون زمان «استفراغ خدایی است که با خرما ساخته شده بود».
   اگر «تیم آقای اوباما» باز هم به «گاوبندیهای خود» با روسها و رژیم انگل فرزانه ادامه دهند؛ در آینده چه بسا عده ای از آنها تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند. (همانگونه که خانم هیلاری کلینتون همین اکنون تحت پیگرد قانونی است).
   سیاست؛ «دو مارتون» است و با فتح یک تپه و یا چند روستا؛ پایان نمی یابد و چه بسا آن تپّه ها و روستاها دام و تله باشند (کلاه اتمی ... یا کلاهک اتمی؟ .... به یاد دارید؟ این عنوان یکی از نوشته های چندین سال پیش من بود.)

   حذف
  2. اگر «تیم آقای اوباما» باز هم به «گاوبندیهای خود» با رژیم انگل فرزانه ادامه دهند؛ در آینده چه بسا عده ای از آنها تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند.؟؟؟؟؟ چرا اینکارو میکنند !!کژدم گرامی. که حتی تز دستگیرشونم بیشتر میرزه. ؟؟؟

   حذف
  3. ناشناس گرامی
   اگر این گاوبندیها که از طرف انگل فرزانه به «دست الهی در کار بود» تعبیر شود؛ مانند قطعنامه های کاغذپاره؛ مانند طناب دار به دور گردن رژیم شیعی ایران خواهد پیچید. امااگر نقش هدیه دادن به انگل فرزانه را داشته باشد؛ آنهایی که دست اندر کار چنین ریخت و پاشهای حیثیتی بوده اند؛ در خوشبینانه ترین حالت به روزگار خانم کلینتون دچار خواهند شد. دستگیر شدنی در کار نیست؛ انفصال از خدمت و بی آبرویی اجتماعی برای چنین اشخاصی بسیار اهمیت دارد.

   حذف
 3. انتخابات هیولائی بنام رژیم اسلامی ایران.
  http://ghalamema.blogspot.com/2016/01/blog-post_29.html

  پاسخحذف
 4. پس فردا انتخابات مقدماتی در ایالت آیوا آغاز می شود و همگی شاهد ترکیدن حباب دونالد ترامپ خواهیم بود
  طبق میانگین آخرین نظرسنجی ها در ایالت آیوا
  دونالد ترامپ 31
  تد کروز 24
  و مارکو روبیو 14
  آرا را در اختیار دارند
  به عقیده ی من کسی جز مارکو روبیو شانسی برای ریاست جمهوری امریکا ندارد

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شهریار گرامی
   فرهنگ نسل جدید آمریکا؛ فرهنگ «هیپ هاپ»؛ «اگزیستانسیالیسم بی پایه و جیغ و ویغی» و «فرهنگ کوکایین و حشیش» است.
   این فرهنگ میتواند به سوی یک «خیانت ملّی» کشانده شود و به یک «شیّاد» رای دهد.
   همانگونه که در سال ۵۷؛ فرهنگ سینه زنی و ضریح لیسی؛ به شیّادها و انگل کبیر (خمینی) رای دادند.
   پلاتفورمی که «انسان سانها» دنبال میکنند؛ بسیار یکسان است و تنها فرقی که میبینید؛ فرق رنگهایی است که «شیّادان» به آن میدهند.

   حذف
 5. تا اینجا میتوان گفت که با رسوایی امنیتی خانم هیلاری کلینتون؛ حزب دموکراتیک آمریکا به پایان خط حاکمیتش رسید و حزب جمهوریخواه با فاصله ای بسیار زیاد در تعداد آراء برندهٔ میدان خواهد بود.
  بنابر این حرکات دولت آقای اوباما در ۱۱ ماه آینده؛ رنگ و بوی تبلیغاتی برای باقی ماندن حزب دموکراتیک در کاخ سفید نخواهد داشت و باید برای تصاحب صندلیهای مجلس آمریکا خیز بردارند.

  در نتیجهٔ انتخابات آمریکا؛ سپاه پاچاهارداران به آرزوی دیرینهٔ خود خواهد رسید و ساکنین ایران باید در سال نخست و یا دوّم ریاست جمهور آیندهٔ آمریکا منتظر یک درگیری تمام عیار نظامی باشند.
  عجلهٔ روسها و اروپا برای فیصله دادن ماجرای سوریه و حرکت انتخاباتی انگل فرزانه برای «یکپارچه شدن قدرت در دستان بیت رهبری» نیز نشان از آماده شدن برای روزهای شوم را دارند.
  خامنه ای دیگر اهمیتی نمیدهد که چه تعداد در پای صندوقهای رأی حاضر شوند و به اندازهٔ کافی رأی به صندوقها ریخته خواهد شد تا بخشهای ناتمام «پروژهٔ احمدی نژاد» کامل شوند.
  همانگونه که «انقلابیون قلّابی یوتیوبی» در سال ۸۸ آخرین شانس برای تغییر حکومت را از دست دادند؛ انگل فرزانه نیز با تمام شدن آخرین دورهٔ ریاست جمهوری آقای اوباما را از دست داد.
  حکومت بعدی آمریکا؛ در پی «تغییر رژیم ایران» خواهد بود. زیرا که شرایط نه تنها هم اکنون نیز مساعد است؛ در یک سال آینده بسیار مساعدتر خواهد بود.

  در یک سال باقیمانده؛ قدرت اقتصادی چین نیز به اندازهٔ لازم برای اقدامات رئیس جمهور آینده؛ تضعیف خواهد شد.
  احتمالاً دولت بعدی آمریکا؛ حلّ مشکل دو محور باقیماندهٔ شرارت را در دستور خود قرار خواهد داد.

  پاسخحذف
 6. امام حسن بنفش وعده های اقتصادی زیادی میدهد که هیچکدامشان عملی نخواهند شد و با پروژهٔ جدید انتخاباتی که انگل فرزانه در پیش گرفته است؛ وضعیت ایران نه تنها برای سرمایه گذاری خارجی نا امن تر خواهد شد؛ بلکه سرمایه های داخلی نیز چه بسا مجبور به خروج از ایران شوند. تنها بخشی که به فعالیت خود ادامه خواهد داد؛ سرمایه های «تجاری» برای خرید و فروش کالاهای مصرفی کشورهای تولید کننده هستند که پیش از این هم فعّال بودند.
  آنهایی که سران اصلاح طلبان نامیده میشوند؛ خائنین هستند و هوادارانشان نیز احمقهایی هستند که حد اقل از ماجرای «سالوادور آلنده» درس نگرفته اند.
  اصلاح طلبان باید پس از این به جای آرزوی «بازگشت به طویله» مرگ رسمی جریان دروغین و خائنانهٔ «اصلاح طلبی» را اعلام کنند.
  در اقدامات بعد از انتخابات؛ که مجلسی تقریباً یکدست و ذوب شده در ولایت (با چند موجود مفلوک شیتیلی اصلاح طلب فوق قلّابی)خواهد بود؛ همین امام حسن بنفش؛ یا باید تحت امر کامل باشد و یا اینکه «رای عدم کفایت» خواهد گرفت و یا مانند احمدی نژاد تا ۲ سال دیگر نیز تحمل شده و یک نفر «ذوب شده در ولایت» بر سر کار خواهد آمد و امام حسن بنفش آخرین «تدارکاتچی» از نوع «ذقّ و وقّی ها» خواهد بود.
  (البته اگر تومار رژیم با تهاجم خارجی برچیده نشود).
  انتخابات آینده؛ آخرین نقطهٔ عطف در مسیر «شکست استراتژیک ایران» است.

  پاسخحذف
 7. کژدم گرامی درود
  حسن خمینی«مادر قحبه» امیدی به تایید صلاحیت ندارم اما اعتراض می کنم،نظرت در مورد این زنا زاده (نگهبان خمینی کوسکش»چی میتونه باشه
  حسن خمینی که صلاحیت او برای کاندیداتوری در مجلس خبرگان رهبری رد شده، اعلام کرد که شکایت او نتیجه‌ای نخواهد داشت اما با توجه به "درخواست عمومی مردم و برخی بزرگان حوزه و سیاست" اعتراض خود را به شورای نگهبان می‌فرستد.

  (محسن)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. محسن گرامی

   دوران «ذوب عمومی» آغاز شده است.
   گام نخست «ذوب در ولایت مطلقه» و در گام دوّم «ذوب شدن در جنگ».
   حسن خمینی در حال مالیدن هزاران کیلو طلا به گور پدرش است.
   پایان کار این اوباشان؛ از طرف اوباشان مسلّح؛ اعلام شده است. امّا همچنان امیدوارند که: «انشاءالله گربه است».

   حذف
 8. هر کس ندونه فک میکنه منهتن رو تصرف کردن«یا به عبارتی «کیر غول رو شکوندن»
  اعطای نشان فتح به فرماندهان «سپاهی جاکش»از طرف «انگل فرزانه»

  http://www.radiofarda.com/content/f7-khamenei-awards-commenders-over-arrest-of-american-sailors/27522026.html

  (محسن؛ مادر قحبه شناس)
  👌

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مدال گرفتن از یک اوبی عراقی چقدرم با ارزشه.اونم از نوع مفنگیش.

   حذف
 9. این خبرو همه دیدند. بی عرضگی اوباما داره امریکارو بگوه میکشه. دیگه همه دنیا امریکایی دستگیر میکنند. ضمنن قراره مدال سوپر فتح پادشاه عربستان به تیمهای عملیات پنهان این دستگیری بده.
  یک روزنامه انگلیسی زبان سعودی گزارش داده است که در جریان یک رشته عملیات ضدتروریستی در عربستان ۳۳ مظنون از جمله ۹ آمریکایی دستگیر شده‌اند.
  به گزارش روزنامه "سعودی گزت" که در جده منتشر می‌شود، چهار مظنون آمریکایی روز دوشنبه ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) و پنج آمریکایی دیگر در طی چهار روز گذشته دستگیر شده‌اند.
  این گزارش حاکی است که علاوه بر این آمریکایی‌ها، ۱۴ شهروند سعودی، سه یمنی، دو سوری، یکی فیلیپینی، یک اماراتی، یک فلسطینی، یک شهروند قزاقستان و همین طور یک تبعه اندونزی هم به ظن فعالیت‌های تروریستی دستگیر شده‌اند.
  به گزارش خبرگزاری رویترز، سفارت آمریکا در عربستان بلافاصله بعد از انتشار این گزارش حاضر به اظهار نظر درباره آن نشده است.
  در گزارش روزنامه سعودی جزییاتی بیشتری درباره دلیل این دستگیری‌ها و ارتباط احتمالی مظنونان با گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) منتشر نشده است.
  داعش تا کنون مسئولیت چند حمله مرگبار در عربستان را بر عهده گرفته که تازه‌ترین آن تیراندازی روز جمعه در یکی از مساجد شیعیان در شرق عربستان بود. در این حمله ۴ نفر کشته و ۱۸ نفر زخمی شدند.
  عربستان سعودی در سال ۲۰۱۴ داعش را در یک گروه تروریستی اعلام کرد و از آن زمان صدها نفر از مظنونان به عضویت در این گروه یا هواداری از آن را دستگیر کرده است.
  http://www.bbc.com/persian/world/2016/01/160131_l26_saudi_americans_arrest_terrorism

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   احتمالاً منظور از ۹ آمریکایی دستگیر شده؛ دارای اصلتهای دیگری مانند کنیایی؛ سومالیایی و عرب و .... باشد.

   حذف
 10. طبق گزارشی که در BBC در مورد شرکتهایی که پس از فرجام با شرکتهای ایرانی قرارداد بسته اند و یا خواهند بست؛ بسیاری از آنها قبل از ماجرای «کاغذ پاره های سازمان ملل» در ایران بوده اند و نتیجهٔ حضور آنها در طول سالیان دراز همینی است که میبینید؛ که پس از چهار سال عدم حضور در ایران؛ اقتصاد ایران به چاه جمکران فرو رفته است. حضور دوبارهٔ این شرکتها؛ تنها بازار گرمی برای رانت و رشوه خواریهای کلان براه خواهد انداخت.
  امّا در میان این کمپانیها؛ تنها ۲ قرارداد «زیر ساختی» وجود دارد:
  ۱- کوندوته داکو (شرکت ایتالیایی).
  ۲- پوسکو (کمپانی کرهٔ جنوبی در زمینهٔ فولادسازی).
  بقیه یا شرکتهای نفتخوار و یا اتوموبیل ساز هستند و یا میخواهند برای مشهد و قم راه آهن برقی و سریع السیر بکشند.

  http://www.bbc.com/persian/business/2016/01/160131_l26_iran_nuclear_deal_foreign_companies  پاسخحذف
 11. نتایج انتخابات آیوا
  افت هفت درصدی ترامپ و رشد نه درصدی روبیو نسبت به نظرسنجی ها
  کروز 27
  ترامپ 24
  روبیو 23

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شهریار گرامی

   ترکیب «مارکو روبیو» (رئیس جمهور) و «تِد کروز» (صدر اعظم و یا وزیر امور خارجه)؛
   یک اتفاق غیر قابل تصوّر در تاریخ خواهد بود که آقای پوتین و حزب کمونیست چین و نوکرانشان؛ برای رو در رویی با آن ... باید «فرار» کنند.

   حذف
 12. درود بر بانو «کتی نیاکان» (بنا بر تعریف من؛ «تقریباً انسان»)

  در حالی که ظاهراً یک « پشّهٔ آفریقایی» تصمیم گرفته است که «انسان سان کرومانیون» را باز تولید کند و طبق نظر سازمان بهداشت جهانی ظهور «ZIKA Nation» یک خطر بین المللی اعلام شده است.
  ظهور «گونه هایی از انسان» (مانند بانو کتی نیاکان)؛ مایهٔ دلگرمی است.
  بانو «کتی نیاکان»؛ یک «اگزیستانسیالیست توخالی» و جیغ و ویغی و «آخ و اوخی» نیست.

  بانو «کتی نیاکان» یک «لیوان پُر» است.

  درود بر بانو «کتی نیاکان» و همهٔ آنهایی که در این «کلاسه بندی از دانش» کار و تلاش میکنند.

  http://www.bbc.com/persian/science/2016/02/160201_me_gene_editing_uk

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. زمانی که میگویند: «آنفولوانزای پرندگان» و یا «ایدز» و یا «ابولا»..... با بیماری «Zika» فرق دارد.

   Zika میتواند گونهٔ انسانی رابه «نیاکان پُر افتخار» باز گرداند.
   بسیجی و داعشی نئاندرتال کم بود؛ به سبزهٔ «Zika» نیز آراسته شد.

   حذف
 13. این ویروی زیکا صد در صد از فیضیه قم و پادگانهای سپاه مفعولان به بیرون درز گرده است.

  پاسخحذف
 14. آمریکا شماری از فرماندهان حزب الله لبنان را دستگیر کرد//////بزودی تعدادی امریکائی رو شمبولی اسهالی بگروگان میگیره تا این دیوسای عرب رو ازاد کنه.
  http://fa.rfi.fr/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B2%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D9%84%D8%A8%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-20160202/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   این حرکت؛ هنوز آغاز است.
   کارتل مواد مخدّر شیعیان صفوی که یک پای آن انگل فرزانه و وزارت اطلاعات و سپاه پاچاهارداران و بویژه سپاه قدس و در بیرون مرزها حزب الله لبنان و عربهای ساکن آمریکای لاتین؛ بویژه شیعیات لبنانی است.
   اکبر بهرمانی نیز زمانی یکی از فعّالان این کارتل مواد مخدّر بود (همان زمان که حکم قتلهای زنجیره ای را امضاء می کرد).

   سال ۲۰۱۷ آغازی بر پایان همهٔ این جرثومه های کثیف و ننگین صفوی مسلک خواهد بود.

   حذف
 15. آقای اشتون کارتر (وزیر دفاع کنونی آمریکا) در سخنانی که وبسایت رادیو فردا بخشهایی از آنرا منتشر کرده است؛ از چالشهای نظامی سال ۲۰۱۷ سخن میگوید؛ لحن ایشان به گونه ای است که گویا تا کنون این مسائل مطرح نبوده اند و از چند ماه پیش (بررسی بودجهٔ نظامی سال ۲۰۱۷) ضروت پیدا کرده و یا کشف شده اند؟؟!!!
  آقای کارتر میداند که اینگونه نیست؛ بلکه ایشان میداند که سال ۲۰۱۷ سال خانه تکانی در کاخ سفید است و از همین اکنون میخواهد مقام وزارت دفاع را برای خود حفظ کند. لذا این گفتار به گونه ای است که میخواهد بگوید: «اگر ما کار مهمی نکرده ایم؛ به این دلیل بوده است که دستهایمان بسته بوده است».
  من فکر نمیکنم که در سال ۲۰۱۷ جایی برای آقای کارتر در کاخ سفید به عنوان وزیر دفاع باقی باشد.
  سال ۲۰۱۷ سال مردان پولادین است و با ۴ میلیارد دلار بودجهٔ اضافی نمیتوان مشکللات نظامی با روسها و نوکرانش را حلّ نمود.
  به هر حال آقای اشتون کارتر رفتنی است.
  در لینک زیرین از رادیو فردا؛ آنچه که جلب توجّه میکند؛ نه «قِر کمر» آقای اشتون کارتر؛ بلکه
  ضرورت نبردها است.
  در سال ۲۰۱۷ مهم نیست که اوباشان اصلاح طلب به طویلهٔ شورای اسلامی بروند و یا نروند.
  سال ۲۰۱۷ پروژهٔ «تغییر رژیم» در ایران کلید خواهد خورد و ۴ میلیارد دلار اضافی پیشنهادی آقای اشتون کارتر؛ هزینهٔ خروس قندی است.

  http://www.radiofarda.com/content/f4_carter_iran_challange_military_us/27528289.html

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جناب کژدم گرامی ابعاد حمله نظامی پیش بینی شده توسط جنابعالی رو در چه حد می دانید و سوال دیگر ایا احتمال کلنگی شدن و تجزیه ایران پساحمله وجود دارد؟

   حذف
  2. ناشناس گرامی
   هنوز نمیتوان به طور یقین و یا حتّی «مُدِلی نزدیک به واقعیت»؛ در رابطه با کشانیده شدن رژیم انگلهای صفوی و به تَبَع آن «ساکنین ایران» به جنگ؛ نظری داد.
   حاکمیت انگلهای صفوی این را میدانند که در حال ورود به میدان کارزار هستند و به همین دلیل است که «دست به خایهٔ پوتین» شده اند. علی اکبر ولایتی به دروغ از «نگاه به شرق» و «ایجاد روابط استراتژیک» با روسیه سخن میگوید و احمقهای حزبلبلی نیز باور میکنند (گرچه بارها از نوکری انگل فرزانه سخن گفته ام؛ امّا تا زمانی که تصویر انگل فرزانه در حال لیسیدن؛ منتشر نشود؛ شیعیان آل علی این سخن را نخواهند پذیرفت). امّا قضیّه به این سادگیها نخواهد بود. زیرا روسها به جز چند زیر دریایی و کلاهکهای اتمی؛ چیزی برای عرضه کردن ندارند. لذا به زانو در آوردن روسها؛ استراتژیهاو دکترینهای نوینی را می طلبد.
   به نظر من بهترین استراتژی برای به زانو در آوردن روسها؛ باید یک استراتژی دوقلو باشد.
   ۱- بمباران اقتصادی.
   ۲- تولید لانه های زنبور خانگی.

   برای طراّحی این «استراتژیهای دوقلو»؛ دست غرب بسیار باز است. رژیم انگلهای صفوی؛ به خودی خود هیچ ارزشی برای جنگیدن ندارد و همانگونه که شاهد بودیم؛ با یک بمباران اقتصادی ۲ ساله؛ مادر حاکمیت شیعیان صفوی را به عزایش نشاندند و انگل فرزانه را برخلاف قرار و مداری که داشتند؛ به «گّه خوری» انداختند و سپس برای اینکه «شیرین کام» شود؛ «۱۰ ملوان» را برای ۲۴ ساعت به گروگانش در آوردند تا «مدال بازی» کند (X Box) و پروندهٔ دیگری برای «تصفیه حسابهای آینده» که از سال ۲۰۱۷ کلید خواهد خورد؛ باز کردند.
   در رابطه با پر سش شما که آیا جنگ به «کلنگی شدن ایران» خواهد انجامید؛ من (کژدم) باید ۲ محور را در نظر بگیرم:

   ۱- اصطلاح کلنگی شدن؛ متعلق به «شیعیان ۱۱ امامی» است که «قرآن» را «کلام محمّد» میدانند.... و «مهدی موعود» را «موجودی افسانه ای» که فرزند «امام یازدهم» نمیتوانست باشد؛ (زیرا امام یازدهمشان خواجه بود).... امّا همچنان «ته ریش» دارند و «شیعهٔ آل علی» هستند و از این باب یعنی «کلنگی شدن ایران» وارد معرکهٔ تبلیغات برای حفظ «حاکمیت شیعیان شنیعه» به هر قیمتی شده اند و «ساکنین ذلیل مُردهٔ ایران» را از «کلنگی شدن» میترسانند؛ تا از ترس «کلنگی شدن»؛ زیر «کیر آخوند خوابیدن» را با جان و دل بپذیرند.
   مطمئن هستم که صاحب سخن؛ پاسخ را دریافت.
   ۲- در جنگ؛ حلوا پخش نمیکنند. امپراتوری عثمانی پس از شکست در جنگ جهانی اوّل بیشتر از ۲۰ بچّه زایید. اکنون بچّه هایش بزرگ شده اند و «ترکهای عثمانی» را حتّی به تخمشان حساب نمیکنند.

   «تجزیهٔ ایران» از نظر من نام بسیار بی محتوایی است؛ زیرا از نظر من «بخشهایی از ساکنین ایران» مانند قطعات یک «بشقاب شکسته و تکه پاره شده» هستند که با «تُف» به بخشهای دیگر چسبیده اند.

   در آینده ای نه چندان دور؛ و به خاطر حاکمیت ۵۰۰ سالهٔ «کُس کشهای پیرو آل علی و ۱۴ معصوم» ....
   ایران «گربه نشان» .... به افسانه ها خواهد پیوست.

   نقطه
   سرِ سطرِ آیندهٔ تاریک

   حذف
 16. حمله دهها تن از جوانان به کلانتری دزفول/این حرکات نشانه چیست. ایا نشانه افول هیبت پوشالی رژیم است و همچنین نشانه سرریز شدن صبر مردم اماده قیام.
  http://www.iranpressnews.com/source/195191.htm

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   این داستانها رنگ فامیلی و قبیله ای دارند و از آنها نمیتوان برای فاطی «تمبان» ساخت.
   بر خلاف تصوری که بعضیها دارند؛ خوزستان به خاطر اختلافات شدید شیعه و سنّی و عرب و عجم؛ شاید برای جنگ داخلی مساعد باشد؛ ولی آنچه که برای یک قیام عمومی لازم است و در خوزستان یافت نمیشود؛ «همدلی» است.
   ماجرای ۵۷ را به عنوان یک «مُدِل مبارزاتی» نه تنها باید فراموش کرد؛ بلکه باید به «گور سپرد». آنهایی که به دنبال چنین مُدلی (مُدِل ۵۷) هستند؛ بهتر است از خواب سنگین ۳۷ ساله بیدار شوند. مانند مصدّقی ها که در ۶۰ سال پیش یخ زده و تبدیل به «ماموت» شده اند.

   حذف
 17. براستی چرا اینگونه شد که در پی مبادلهٔ «آمریکاییهای ایرانی تبار دستگیر شده در ایران» و«آمریکاییهای ایرانی تبار دستگیر شده در آمریکا»؛ هیچ مبادله ای صورت نگرفت و همهٔ آنهایی که در آمریکا دستگیر شده بودند؛ ترجیح دادند که در آمریکا بمانند؟

  بسیار واضح است.
  آنهایی که به «آمریکایی های ایرانی تبار» و «مزدوران رژیم کثیف شیعی» مشهور هستند؛ به خاطر ماهیت واقعی خود (یعنی مزدوری)؛ زمانی به «انگل فرزانه» سرویس میدادند و پس از دستگیر شدن؛ به خاطر «حرفهٔ شریف مزدوری»؛ همه چیز را لو دادند و حتّی «آرزوهای پنهان رژیم انگلهای صفوی» را «استفراغ» کردند.
  لذا هیچ دلیلی برای پای بندی به «پان ایرانیست بازی» و «شیعه بازی» نماند.
  و از ترس دچار شدن به عاقبت ماجرای «مدحی»؛ ترجیح دادند که در آمریکا بمانند. (راستی قیمت مزدور چند دلاره؟؟)؟

  همهٔ کامنت گذاران در وبسایتهای رادیوهای فارسی زبان؛ این امر را به «بهتر بودن آمریکا» در برابر «ایران تحت حاکمیت مفعولهای صفوی مسلک» ارزیابی کردند.

  امّا واقعیت این است که:

  «مزدور برای قیمت بالاتر کار می کند».

  براستی... اگر تو ....
  آره منظورم «تو» هستی ...

  اگر حکومت را در ایران به دست بگیری.... نخست «انگل فرزانه» را اعدام میکنی؟ یا این مادر قحبه های آمریکایی ایرانی تبار را که مزدور انگل فرزانه بودند؟

  پاسخحذف
 18. در ماه های آینده؛ شاهد سقوط جنگنده ها و بمب افکنهای روسی بر فراز سوریه خواهید بود.
  و ...
  خواهید دید که که آقای پوتین؛ حتی قادر به سخنرانی نخواهد بود. ... تا چه رسد به «تهدید».
  گام بعدی برای روسها؛ بسیار «حیثیتی» خواهد شد؛ ... امّا نه تا آن اندازه که «فرار» کند. ... بلکه باز هم بایستد و بیشتر تضعیف شود.

  پاسخحذف
 19. من سلطنت تلب نیستم. اما بد نیست این اعترافات رو ببینید . اینهاسال 57 با شورش خودو فریب همه در شورش همه چیزرو نابود کردند.
  تنها چند اعتراف از بین صدها اعتراف انقلابیون مخالف حکومت پهلوی:
  .
  عزت‌الله سحابی: برنامه‌های شاه به نفع ایران بود و ما متوجه نمی‌شدیم!
  --
  اکبر گنجی : ما دروغ می‌گفتیم، ما به دروغ می‌گفتیم حکومت شاه ۱۵۰ هزار زندانی سیاسی دارد.
  ما به دروغ می‌گفتیم حکومت شاه دکتر شریعتی را کشت. همه‌ی این دروغها را گفته‌ایم، آگاهانه هم گفته‌ایم!
  --
  هما ناطق : «خودم کردم که لعنت بر خودم باد!» وی در مقاله ای به شدت به انتقاد از «روشنفکران» و خودش در انقلاب سال ۵۷ می‌پردازد!
  --
  دکتر اسماعیل خویی: «در پیشگاه ملت بزرگ ایران، از بدی هایی که در حق خانواده یِ پهلوی کردم، صمیمانه عذر میخوام. همچنین از شهبانو فرح، از شاهزاده رضا پهلوی و خانواده پهلوی بارها و بارها معذرت میخوام. لطفن منو ببخشید و حلالم کنید».
  --
  محمد نوری زاد: من یک پوزشخواهی بزرگ به پیشگاه رضا شاه کبیر و فرزندش بدهکارم!
  --
  عمادالدین باقی: آمار قربانیان دوره شاه دروغ بود!
  https://www.facebook.com/saeid.shabani.14/posts/1332243636801972?pnref=story
  --
  کیانوری: محمد مسعود را ما کشتیم و انداختیم گردن شاه..!
  --
  مهدی هاشمی: شمس آبادی را کشتیم و انداختیم گردن شاه...!
  --
  حمزه فراهتی فعال سیاسی و همراه صمد بهرنگی: بهرنگی جلوی دیدگانم غرق شد و ما بدروغ گفتیم کار ساواک بوده...!
  --

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   به تخم چپ اسب حضرت عباّس که سلطنت طلب هستید و یا نیستید؛ دیگر فرقی نمیکند که چه گّهی هستید؟!
   کامنت شما را از «هرزنامه» بیرون کشیدم.
   این مادرقحبه هایی که ردیف کرده اید و همهٔ شان اعتراف میکنند که دروغ گفته اند و خیانت کرده اند؛ هیچ ارزشی ندارد.
   اگر کسی با صورت پوشیده در نقاب؛ بیاید و به دختر خردسالت تجاوز کند و پس از سالها نقابش را بردارد و بگوید:
   - مرا ببخش... من اشتباه کردم ... امّا همچنان میخواهم که «تجاوزگران» به زندگی ننگینشان ادامه دهند....
   چه قضاوتی در مورد این بی شرفها خواهید داشت؟
   آیا اعتراف دروغین و تاکتیکی این روسپی زاده ها.... زندگی بر باد رفتهٔ دخترت را به او باز میگرداند؟
   آیا دخترت دوباره «باکره» میشود و باز هم خوشحال و خندان به مدرسه میرود؟

   بس کُن این داستانها را ...کُس کش اطلاعاتی اصلاح طلب

   حذف
 20. فکر میکنم که حتّی «مغزهای اوراقی و پر از تفالهٔ اصلاح طلبی» نیز باید بیدار شده و خانه تکانی کنند.
  مسیری که اکنون از طرف «انگل فرزانه» طی میشود؛ در حال تبدیل کردن «ایران گربه نشان» به چیزی شبیه «کرهٔ شمالی» برای روسیه است.

  http://www.bbc.com/persian/iran/2016/02/160203_l39_khamenei_national_security_council

  بازهم مثل همیشه؛ امروز باور نکنید و «فردا» داغ ننگش را بر پیشانی تان ببینید.

  مثل ماجرای یوتیوب بازی ۸۸ که گفتم؛ حتّی «موش» هم نخواهد زایید. باور نکردید و سپس به تظاهرات هایی از نوع «قدم زدن در پیاده روها» روی آوردید.

  پاسخحذف
 21. سلام کژدم عزیز.شما از دونالد ترامپ به عنوان کرم مستراح نام بردید.لطفا کمی دلایل مخالفت خودتان را تشریح کنید .البته من شناختی از این شخص ندارم ولی پس از این گفتار که اگر رییس جمهور شوم اجازه ورود مسلمانان را به خاک امریکا نخواهم داد(نقل به مضمون)
  یک چراغ روشن در ذهنم برای ایشان روشن کرد.ممنون میشوم که کمی هم به تفاوت های مارکو روبیو با ترامپ اشاره بفرمایید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. galaxy1360 گرامی
   منظور من راه دادن و یا راه ندادن مسلمانان به آمریکا نبود. زیرا اگر «اسلام و مسلمانان» به عنوان یک «خطر بالفعل و یا بالقوّه» تعریف شوند میتوان آنها و دینشان را دشمن به حساب آورد. امّا مسئلهٔ ترامپ این نیست. او به هیچ صراطی مستقیم نیست و مانند «گوبلز» حرف میزند و «تیم مهندسی انتخاباتی» او هم؛ برنامهٔ انتخاباتی او را بر اسای «کس شعر بافتن و فریب عمومی» بنیان کرده اند. من زمانی که نخستین حرّافیهای ترامپ را شنیدم؛ پیش خودم گفتم که این مادرقحبه «احمدی نژاد آمریکایی» است این یک کرم مستراح است و «تیم مهندسی انتخاباتی» او یکی از کثیفترین تیمهای مهندسی هستند.
   دونالد ترامپ یک «نازی» نیست. امّا «گوبلزیسم» را خوب میشناسد. آدم ناتوانی هم نیست؛ امّا هیچ یک از چاقوهایی که می سازد؛ دسته ندارند و دست خریدار را خواهند برید.
   این شخص یک «خودشیفتهٔ بی پایه» است. من از «افتخار کردن به داشته ها» نفرت ندارم؛ امّا آن «داشته ها» باید توسط «دارنده» یا آفریده شده باشند و یا اگر به او به ارث رسیده است؛ لیاقت خود را در نگهداری و رشد آن نشان دهد. دوناد ترامپ حتّی «شخصیت دوّم» که ذکر کردم هم نیست. او نه تنها یک فرد «خود ساخته» نیست؛ بلکه در رابطه با «دشته ها و پیروزیهایش» دروغ میگوید. اگر شما «نبرد من» را خوانده باشید؛ هیتلر مثل یک شارلاتان دروغ میبافد و مزخرف میگوید. همهٔ انچه که در آلمان بعد از جنگ جهانی اوّل رخ داد؛ نه توسط هیتلر؛ بلکه توسط دیگرانی که ظاهراً هوادارانش بودند به وقوع پیوست. امّا زمانی که یک «شارلاتان» را به قدرت برسانی و «مشت آهنین» به دستش بدهی؛ کارَت تمام است. ترامپ چنین مادرقحبه ای است.
   مارکو روبیو؛ یک محافظه کار کلاسیک و «قابل محاسبه» است. همانطور که در کامنتهای پیشین گفتم؛ وعده هایی میدهد که قابلیت اجرایی ندارند و دادن چنین وعده هایی را میتوان در کلاسه بندی «دروغهای انتخاباتی» قرار داد. تِد کروز هم چنین شخصیتی دارد؛ امّا تد کروز در ایالت «آیووا» یک پشت پا به «ترامپ» زد که دو معنی دارد:
   ۱- حزب جمهوریخواه؛ ترامپ مادرقحبه را نمیخواهد.
   ۲- تِد کروز به «بازی کثیف» نیز اگر لازم باشد؛ دست میزند.

   امّا مارکو روبیو هنوز بازی کثیف نکرده است و تیم مهندسی انتخاباتی او نیز در پی «مهندسی بازی کثیف» نیستند.

   حتماً تیم فوتبال «آرژانتین» و یا «کامرون» را میشناسید ....
   من از هر دو تیم متنفّرم.
   زیرا این دو تیم به دنبال نمایش «هنر فوتبال» نیستند و برای به دست آوردن «جام» به هر بازی کثیفی دست میزنند.
   ترامپ همان احمدی نژاد است.

   حذف
 22. سوّمین اخطار به روسیهٔ آقای پوتین

  http://www.bbc.com/persian/world/2016/02/160204_an_bbc_russia_world_war_three_putin

  آقای پوتین باید مواظب باشد.
  نوکران پوتین (مثل انگل فرزانه) نیز باید این اخطارها را جدّی بگیرند.
  دیگر «پل پیروزی» و مرگ ۸۰۰ هزار ایرانی از قحطی؛ در کار نخواهد بود.
  زیرا «پل پیروزی»؛ زمانی معنی داشت که روسها بر علیه آلمان نازی میجنگیدند. امّا اینبار «آلمان نازی» در کار نیست و جای آنرا «روسیهٔ پوتین» گرفته است.
  لذا «احمقهای ساکن ایران» باید بفهمند که در کدامین «کشتی» و در کدامین نقطهٔ «توفانی و پر تلاطم اقیانوس» قرار دارند!!
  به «هوش» باش ... تا بعدها که که همهٔ زندگی خود و آیندگانت به باد رفت... نگویی که «خیلی پشیمان هستی».
  پشیمانی آنروز؛ حتی ارزش «دستمال مستراح» نیز نخواهد داشت.

  پاسخحذف
 23. کُس کشی به نام «ابراهیم مُحسنی» و کراواتی که مثل «کیر اسب» بر گردنش سنگینی میکند (گردنش خم شده است).

  http://www.bbc.com/persian/iran/2016/02/160204_u08_poll_rouhani_approval

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. «ابراهیم محسنی»؛ نسخهٔ جدید «اکبر گنجی» و «سید ابراهیم نبوی» (سیّد= محصول کیر عربهای تازی = سیّد ابراهیم نبوی= سیّد رضا دیبا) و «نوریزاد» و «مطهری» و ..... است.
   تعداد نسخه های «آپدیت شده» فراوانند.

   حذف
 24. شامورتی بازی احمدی نژاد در مورد نامزدهای انتخاباتی(مادر جنده های اسلامی)
  https://www.google.fr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.mehrnews.com/news/3041846/%25D8%25AA%25D9%2588%25D8%25B5%25DB%258C%25D9%2587-%25D8%25B7%25D9%2586%25D8%25B2%25DA%25AF%25D9%2588%25D9%2586%25D9%2587-%25D8%25A7%25D8%25AD%25D9%2585%25D8%25AF%25DB%258C-%25D9%2586%25DA%2598%25D8%25A7%25D8%25AF-%25D8%25A8%25D9%2587-%25D9%2586%25D8%25A7%25D9%2585%25D8%25B2%25D8%25AF%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25A7%25D9%2586%25D8%25AA%25D8%25AE%25D8%25A7%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25AA%25DB%258C&ved=0ahUKEwifkOv4sN7KAhWEdKYKHVCPAEsQFggbMAA&usg=AFQjCNGWo9dB-LPWDOqb1w6fIi9663DM9Q
  «محسن»

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. محسن گرامی
   ازدواجی در کار نیست.
   همهٔ اینها صیغه های چند ماههٔ روسها هستند.

   حذف
  2. کژدم عزیز درود بر شما حاج حسین اوباما(کُس لیس مسلمان)باز گُه مفت خورده یه نگاه با این لینک بنداز واقعا مسخره است
   http://ir.voanews.com/content/obama-islam/3175368.html
   (محسن)

   حذف
  3. محسن گرامی

   آقای اوباما برای جلب رأی انتخاباتی در انتخابات آینده به نفع حزب دموکراتیک است.
   مزخرفات دیگری نیز گفته است که در رسانه ها تیتر شد:
   «حمله به یک دین؛ ... حمله به تمامی ادیان است».
   گویی که «تمامی ادیان» «مستراخ نیستند».
   واقعیت این است که:

   همهٔ ادیان «مستراح»....
   و همهٔ پیروان ....
   «کرمهای مستراح» هستند.

   حذف
 25. زمانی که آقای «جان کری» به عنوان کسی که واپسین دوران «دکترین کوندالیزا رایس - اوباما» را میگذارند و میگوید که روسها و بشار اسد؛ در پی «راه حلّ سیاسی» برای سوریه نیستند؛ نشانهٔ شکست دکترین «رایس - اوباما» نیست؛ بلکه نشانگر زایش «دکترین تهاجمی نوین آمریکا» است.
  سخن آقای جان کری را باید یک تهدید نظامی گسترده؛ در سال ۲۰۱۷ به حساب آورد.
  امّا «خودشیفتگان دَر پیتی قدرت» نمیخواهند اینرا باور کنند؛ تا زمانی که در غارهای «تورا بورا» پناه گرفته و بگویند: «عجب گّهی خوردیم».

  http://www.bbc.com/persian/world/2016/02/160204_l03_syria_kerry_talks

  پاسخحذف
 26. کژدم نظرت راجع به شبکه من و تو چیه بعضیها اون رو کانال دو غیر رسمی بی بی سی فارسی می دونند یعنی بی بی سی با رنگ و لعاب سلطنت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   من مشتری هیچ شبکه ای نیستم.

   حذف
 27. گویا زمینهٔ جنگهای سال ۲۰۱۷ از ماههای آینده پی ریزی میشود.
  ارتش ترکهای عثمانی آمادهٔ ورود به سوریه و ارتش سعودی نیز برای ورود به سوریه اعلام آمادگی کرده است. باید منتظر کمکهای ناتو در آینده نیز باشیم.

  پاسخحذف

 28. (درود بر گزنده کژدم گرامی)
  محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه کوسکشان طبق چرندیاتی که گفته (رژیم ال سعود ادعا کرده که نیرو به سوریه میفرستد)اما فکر نمیکنم جرات این کار را داشته باشد اما این کار را بکند تیر خلاص به خود زده است
  http://www.radiofarda.mobi/a/b32-iran-revolutionary-guard-saudi-not-brave-to-send-troops-to-syria/27535765.html

  «محسن»

  پاسخحذف
 29. محسن گرامی
  هنوز آغاز کار است. پیش ترها در پاسخ به کسانی که احمقانه فکر میکردند که نیروهای «ناتوی عربی» نیروهای به درد بخوری نیستند؛ گفته بودم که این نیروها حد اقل ۷ ماه است که در یمن در حال گذراندن آموزشهای رزمی واقعی هستند (نه آموزشهای ابتدایی پادگانی در حد باز و بسته کردن اسلحه).
  تا کنون ترکهای عثمانی و عربستان سعودی از جنگ نیابتی بهره می بردند و کاری کردند که سپاه پاچاهارداران و حزب الله لبنان به قول معروف «زیرش زاییدند» و پدرخواندهٔ اصلی جنگهای سوریه (روسها) وارد معرکه شدند.اگر نیروهای عربستان سعودی و بحرین و ترکهای عثمانی وارد عملیات مستقیم شوند؛ نه تنها پای «ناتو» و آمریکا به صورت پر رنگ تری به میدان کشیده میشود؛ بلکه نیروهایی مانند «احرار الشّام» و «جیش الاسلام» و «ارتش آزاد سوریه»؛ تحت چتر حمایت رسمی قرار میگیرند و آقای پوتین و انگل فرزانه معنی این مسئله را بهتر از همه میدانند. زیرا از این طریق چتر حمایت تسلیحاتی مستقیم آمریکا از طریق نیروهای رسمی (عربستان - ترکیه) به روی نیروهای تحت حمایت این دو نیروی رسمی؛ گشوده شده و نیروهای مخالف بشار اسد نیز سازمان یافته تر و در یک جهت عمل خواهند کرد.(البته با تسلیحات مُدرن تر و کار آمد تر).
  در صورت عملیاتی شدن این تئوری؛ «اسرائیل» نیز پس از گرفتن تضمینهای امنیتی؛ موضع خود را عوض خواهد کرد و روسها «تنها» خواهند ماند.
  واقعیت نیز این است که از نظر غرب؛ آنچه که مهم است؛ «روسیهٔ آقای پوتین» است و حزب الله لبنان و رژیم انگل فرزانه در حدّ «پادوهای روسیه» به حساب می آیند و بدون روسیه با یک «گوز» باطل میشوند.
  آقای پوتین هنوز سقوط روزانهٔ جنگنده بمب افکنهایش را تجربه نکرده است و باید دید؛ که آن زمان چه خواهد کرد؟ من مطمئن هستم که هیچ کاری به جز «معامله» از دستش بر نمی آید. هم اکنون نیز روسها به نوعی معامله راضی هستند.

  (دنباله در پایین)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. (ادامهٔ بالا)

   زمانی که «انگل حسن نصرالله» گفت: «شکست دادن اسرائیل امکان پذیر نیست»؛ در واقع این سخن؛ حتّی سخن «انگل فرزانه» نبود؛ بلکه سخن «کرملین» بود که از بلندگوی «انگل حسن نصرالله» بیرون آمد. همزمان با این سخن؛ حزب الله لبنان اعلام نمود که «نمیتوان همهٔ سوریه را حفظ کرد»؛ از آن زمان تا کنون اجرایی کردن استراتژی «ایجاد سوریهٔ کوچک علوی» به راه افتاده است. تولید این استراتژی به خاطر شکستهای پی در پی «حاجی بادمجان میرزا قاسمی - آریو برزن مسعود بهنود» و «انگل حسن نصر الله» و نیروهای بشار اسد بود.
   حال که «پدرخوانده» به طور مستقیم وارد میدان شده است؛ نیروهای منطقه ای نیز به طور مستقیم وارد میدان خواهند شد. امّا «پدرخواندهٔ غربی = آمریکا» هنوز نیازی به «ورود مستقیم» ندارد و مانند ماجرای افغانستان تحت سلطهٔ روسها؛ برایش فرقی نمیکند که که هستی؟ هرچه که باشی بزرگتر از «روسیه و چین» نیستی؛ لذا میتوانی برای اهداف خود که چیزی بیشتر از «آرزوهای سرخوردهٔ تلنبار شده» نیستند؛ هر چه میتوانی «اقای پوتین» را به زانو در آوری.
   «آقای پوتین شما را می کُشد»....
   «ما به شما کمک میکنیم که این بلای زمینی و آسمانی را دفع کنید».....

   حذف