۱۳۹۲ فروردین ۷, چهارشنبه

تحلیلی بر رویدادهای ۱۰ روز گذشته

پیشگفتار

اگر میخواهید به اخبار دروغ و هدایت شده از طرف وزارت اطلاعات رژیم ناب محمدی دسترسی داشته باشید؛ یا «پیک نت» را بخونین و یا به برنامه های «قوری زاده» گوش بدین؛ اگه میخواهید مزخرفات بشنوید به رادیو تلویزیونهای لوس آنجلسی گوش بدین؛ اگه میخواهید جزوهٔ جین شارپ رو فوتِ آب بشین و روشهای «بیایید دور هم جمع بشیم وهیچ کاری نکنیم» رو یاد بگیرید به مصاحبه های آقای رضا پهلوی گوش بدین؛ اگه میخواهید به بحثهای شرکت بکنیم و یا شرکت نکنیم بپردازید؛ «روز آنلاین» بخونید... ولی اگه خدای نکرده خسته شدید و خواستید که برای تفریح هم که شده یک کمی هم «لاطایلات» بشنوید و یا اینکه اگه خیلی خسته شده اید و میخواهید هیچی نشنوید به «رادیو تندر» گوش بدین.
اما اگه خواستین چیز تازه ای بشنوید..... بیایید اینجا.

خبرهای هسته ای و موشکی

چندی است که از لیدی گاگای هسته ای (فریدون عباسی) خبری نیست تا بگوید که یک میلیون سانتریفوژ در حال آماده شدن است  که قادر هستند در هر ساعت ۲۰ تُن اورانیوم را تا غلظت ۵۵ درصد غنی بکنند.....گویا وزارت اطلاعات برای اینکه این شخصیت وزین اتمی را ملعبهٔ عام و خاص نکند؛ تصمیم گرفت که خبر انفجار عظیم در «فردو» را از طریق یکی از عوامل سابق خود و «قوری زاده» که مانند پیک نت همیشه افرادی از داخل رژیم و بغل گوش آخرین خامنه ای فرزانه؛ برایش خبر میفرستند منتشر کند. سود این خبر را وزارت اطلاعات برد و بی آبرویی انتشار خبر برای برخی وبسایتها و کارشناسان هسته ای کشورهای غربی که باور کردند؛ ماند. قوری زاده هم که آبرویی ندارد که برود و زنبیلش پر است از این کثافتکاریها و به همین دلیل هم هست که وبسایت العربیه که از قوری زاده به عنوان کارشناس استفاده میکند؛ فقط قصه های عرب پسند میبافد. این خبر با کشانده شدن به رسانه های غربی و شدت تبلیغاتی که بر روی آن انجام گرفت حتی سازمان بین المللی انرژی اتمی را وادار کرد که این خبر را تکذیب کند و وزارت اطلاعات رژیم با این بازی توانست به افکار عمومی مردم غرب در باور کردن به آنچه که از رسانه هایشان میشنوند لطمه بزند. اما این سناریوی وزارت اطلاعات با سناریوی دیگری ادامه یافت که خبرش در «العربیه» منتشر گردید که البته بدون حضور فعال قوری زاده نمیتوان تصور انتشارش را داشت. خبر اخیر از این قرار بود که تعدادی تصاویر ماهواره ای از پایگاه نظامی پرچین منتشر شده است که کارشناسان را در رابطه با پاکسازی این پایگاه از وجود ذرات اتمی ناشی از آزمایش «ماشهٔ اتمی» مطمئن ساخته است. اما قضیه وقتی بودار میشود که بنا به نوشتهٔ «العربیه» (اینجا) وبسایت اطلاعاتی-امنیتی «مشرق نیوز» نیز در رابطه با آن اظهار نظر نموده و آنرا تکذیب نمیکند و به قضیه بال و پر میدهد (مشرق نیوز این مطلب را این مطلب را به دستور اربابانش حذف کرده است)؛ اما گلپا نیوز آنرا همچنان در وبسایت خود نگهداشته و برای اینکه بی سند نمانیم به تصویر زیر نگاه کنید:

اما تمامی داستان به ویدیوی زیرین مربوط است:


آنچه که در این تصاویر دیده میشوند میتوانند Decoy بوده و لزوماً واقعی نباشند و برای فریب دادن نیروهای مهاجم ساخته شده باشند. پرسش اینجاست که شخصی که خود را «رضا کهلیلی» و مامور سازمان «سیا» معرفی میکند و ادعا دارد که با Google Earth این کشف بزرگ را انجام داده است؛ متوجه این قضیه است که اگر ایشان با Google Earth توانسته است چنین کشفی بکند؛ لابد بسیاری از سازمانهای اطلاعاتی که هم مجهز به ماهواره های تجسسی نظامی هستند و هم «گوگل» را میشناسند آیا از وجود چنین تصاویری آگاهی نداشته اند؟ پاسخ این سوال بسیار مشخص است و آقای رضا کهلیلی چیز جدیدی کشف نکرده است و  با توجه به تاکیدی که بر جملهٔ «من در دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی عضو سازمان سیا بودم» هدف دیگری را دنبال میکند که بعضی از اعضای احمق اپوزیسیون متوجه آن نیستند؛ مانند نهاد مردمی که چندی پیش با این شخص مصاحبه ای انجام داده است. نقشی که این شخص در حال اجرای آن است؛ بازتولید سناریوی «مدحی و گروه یاران» اوست که توسط قوری زاده به عنوان «سر پل اطلاعاتی» تا خرخرهٔ عده ای از این مجسمه های بلاهت فرو رفت. از سوی دیگر نوع برخورد مشرق نیوز و گلپا نیوز؛ بند را آب میدهد و نشان از آن دارد که وزارت اطلاعات در این پروژه دخالت دارد. حال پرسش این است که رژیم از این قضیه چه سودی میبرد؟ شاید بعضی ها بگویند که رژیم به دست خودش؛ اطلاعات محرمانهٔ خود را لو نمیدهد؛ اما مسئله این است که با توجه به وجود ماهواره های عکس و فیلمبرداری دقیق؛ چیزی به نام «اطلاعات محرمانهٔ روی زمین» از میان رفته است و بازیهای روی زمین باید توسط «ماکت» و دادن اطلاعات قلابی فراوان اداره شود. از سوی دیگر با نمایش چنین ویدیویی از طرف فردی که خود را مامور سابق سازمان سیا معرفی میکند؛ خوراک تبلیغاتی برای قدرت نمایی دروغین رژیم در میان ساده لوحان و «حزبلبلی ها»  در زمان پیش از انتخابات ۹۲ را فراهم میکند که ادامهٔ همان روند شلیک میمون به فضا و ساخت جنگندهٔ فوق مدرن قاهر ۳۱۳ و ادعاهای تبلیغاتی فریدون عباسی (لیدی گاگای هسته ای) در رابطه با تعداد سانتریفوژها و به آب انداختن ناوشکن جدید است. در شرایط کنونی رژیم ناب محمدی به این گونه تبلیغات و پیروزیها و قدرت نماییهای قلابی نیاز شدیدی دارد تا بتواند شکستهای سنگین خود در سوریه و نارضایتی عمومی مردم و عدم استقبال مردم از انتخابات را تحت پوشش قرار دهد. لذا بهتر است که این مسئله در حد مزخرفات تبلیغاتی و نمایش رژیم مانند آزمایشهای فوتوشاپی موشکها قلمداد نمود و نه بیشتر.

خامنه ای (عَزّ و جل) و مشائی (منحرف)

 آخرین حضرت آیت اللهی روی زمین اسلام اخیراً سوره ای نازل فرموده اند که یکی از آیات آن این بود: بگذارید همهٔ سلیقه ها در انتخابات شرکت کنند.
اصلاح طلبان قند توی دلشان آب شد و دلشان به تاپ تاپ افتاد که با توجه به احادیث قدسی که از حضرت عسگراولادی در رابطه با موسوی و کروبی نقل شده است و همچنان ادامه دارد احتمال بازگشت به سر سفرهٔ غارت اسلامی فراهم شده است. اما با اظهارات اخیر احمد خاتمی ملقب به «خر گردن» در رابطه با «اهل فتنه» و بر زبان نیاوردن نام مشائی منحرف؛ کاملاً مشخص شد که منظور آخرین ولی فقیه از نزول آن آیهٔ مبارکه؛ دادن اجازه به شورای نگهبان است تا صلاحیت مشائی را بپذیرند و وبسایت بازتاب نیز با تغییر سمت و سوی تبلیغاتش نشان داد که آیهٔ مبارکه را به جان و دل شنیده است. این وسط تنها «حزبلبلیهای الاغ» نفهمیده اند که خامنه ای اولین شخصی است که به «مشائی»  و یا فردی همسو با ایشان (یکی از منحرفین) رای خواهد داد و برای حزبلبلیهای بدبخت تنها یک گلوی جر خورده خواهد ماند که دهها بخیه میخواهد. (حزب اللهی های باهوش میدانند که گلویشان در کدام قسمت بدنشان قرار دارد و به همین دلیل ضرورتی برای توضیح در بارهٔ آناتومی حزب اللهی ها وجود ندارد)

سوریه و سکوت اسرائیل-آمریکا

سکوت سنگین و پرمعنی آمریکا و بویژه اسرائیل؛ با اینکه میبینند که «جبهة النصره» در حال گرفتن بخشهای مهمی از بلندیهای جولان است ولی صدایشان هم در نمی آید در حالی که وبسایت امنیتی «دبکافایل» نگرانیهای شدید و تبلیغاتی خود را از حضور سلفی-جهادیها در مرزهای اسرائیل اعلام مینماید نشان از آبستن بودن سوریه و لبنان برای حوادثی شگرف دارد و استعفای میقاتی نیز نشان داد که بحران سوریه به شدت توانسته است تا عمق سطوح حکومتی لبنان پیش رود. بنا بر گزارش «دبکافایل»؛ القاعدهٔ عراق در تلاش است تا مقدار زیادی گاز «کلرین» را از عراق به سوریه منتقل نماید. استفاده از این گاز در سوریه و استفادهٔ متقابل رژیم اسد از سلاحهای شیمیایی و یا بالعکس؛ میتواند ضرورت دخالت نظامی خارجی را به گزینهٔ نخست تبدیل کند و اسرائیل نیز به سهمیهٔ دیرینهٔ خود یعنی حزب الله لبنان رسیدگی نماید. عدم اظهار نظر در رابطه با حوادث مصر و به حال خود رها کردن محمد مرسی نیز نشان از آن دارد تا مصریها فعلاً با مشکلات درونی و روزافزون خود مشغول باشند و قدرت بازیگری در منطقه را از دست بدهند از سوی دیگر واگذاری کرسی سوریه در اتحادیهٔ عرب به مخالفین رژیم اسد و تصویب تسلیح گروههای مبارز سوری توسط کشورهای عربی به انتخاب خود؛ ضربهٔ دیگری بر رژیم جمهوری اسلامی ناب محمدی ایران است که با اختراع هزار فروند جنگندهٔ فوق مدرن نیز قابل جبران نیست.

کرهٔ شمالی و خوشبختی اتمی

خامنه ای فرزانه چندی پیش فرمودند که رسیدن به قله نزدیک است و فقط باید تعداد سانتریفوژها را زیاد نمود تا شدت جریان ظهور موعود(عج) نیز بالا برود و مشائی فرزانه نیز گفت که آمدن بهار (عج) نزدیک است. در پی این فرمایش تاریخی چند هفتهٔ پیش کرهٔ شمالی به قله رسید و اکنون هر روزه در حال جشن و سرور و شادمانی و چلوکباب خوردن هستند و تمامی مشکلاتشان حل شده است. رهبر فرزانهٔ کرهٔ شمالی که خود از خدایان بصیرت است؛ بعد از «جشنهای ملی قلّه» مشاهده نمود که به خاطر مصرف زیاده از حد چلوکباب و شیر و عسل «انهار یلتقیان»؛ ارتشی هایش تنبل شده اند و به همین دلیل به ارتش آماده باش کامل جنگی داده است. آزمایش رسیدن به قله در کرهٔ شمالی که با پول مردم ایران انجام گرفت اکنون مانند استخوان ماهی سفید در گلوی رهبر فرزانهٔ کرهٔ شمالی گیر کرده است. با دیدن وضعیت فعلی کرهٔ شمالی در اوج قله ها و با توجه به روند اقتصادی و فرو ریزی دژ هلال شیعی میتوان به معجزهٔ پیشگویی رهبر فرزانهٔ ناب محمدی پی برد و آیندهٔ مردم ایران و رژیم را در قلهٔ موعود مشاهده نمود. همچنین رهبر جهان اسلام فرمودند که به «صلح حدیبیّه» با آمریکا و اروپا امیدی ندارد؛ چون ۱+۵ میدانند که بعد از «صلح حدیبیه» چه بر سر ابوسفیان آمد؛ اما بهتر است به مذاکرات ادامه دهید تا به قله برسیم و برویم چلوکباب بخوریم و آمادهٔ آماده باش جنگی شویم. گفته میشود که بعضی از فرماندهان از حضرت آیةاللهی (عزّ و جل) پرسیده اند که چه اخباری را در این راستا به قوری زاده و پیک نت بدهیم تا منتشر کنند؟ آخرین ولی فقیه مسلمانان کائنات نیز فرمودند که خبر رای دادن به «رهبر منحرفین» در انتخابات را آرام آرام منتشر کنید؛ زیرا آندفعه که فرمودیم به ناطق نوری رای بدهید؛ ناطق نوری تبدیل به نجاست شد و باید یاد گرفت و بصیرت داشت.

کژدم
 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر