۱۳۹۶ دی ۱۲, سه‌شنبه

ابزار سازی تدافعی

میگویند که در «قهدریجان» یکی از افراد نیروهای سرکوب توسط «دل به دریا زدگان» به آتش کشیده شده است. باز هم میگویند که ستاد تبلیغاتی نیروهای سرکوبگر این خبر را تکذیب کرده اند.
پرسش این است که چرا نباید در مقیاس و تعدادی بسیار بزرگتر کاری کرد که دیگر نتوانند تکذیب کنند؟

معرفی یک ابزار دفاعی

این وسیله میتواند از زیر کلاه خود نیروهای سرکوبگر به سوی گردنشان بلغزد و نیروی سرکوبگر را حذف کند.


چپ کردن خودروهای نیروهای سرکوبگر:

 حتماً در فیلمهای سینمایی که ۲ اتوموبیل به موازات همدیگر حرکت میکنند و به همدیگر میکوبند را دیده اید. این صحنه ها برای تولید هیجان است.
راه درست برای چپ کردن در گرافیک پایین توضیح داده شده است. شما باید «بالانس» خودرو نیروهای سرکوب را به هم بزنید. و پس از آن مسیر خود را بعد از ضربه تغییر دهید تا با خودرو چپ شده تصادف نکنید.


پیروز و سرفراز باشید.

کژدم

۴۲ نظر:

 1. تا کنون حد اقل ۱۵ نفر از «دل به دریا زدگان» در راه آزادی میهن از دست کفتارهای شیعی حاکم؛ جان باخته اند. صدها نفر از طرف رژیم به گروگان گرفته شده اند.
  «دل به دریا زدگان» تا زمانی که پیروز نشوند؛ نخواهند توانست اسیران را نجات دهند و اگر شکست بخورند؛ تعداد اسیران نجومی خواهد شد.
  پس چرا گروههایی از «دل به دریا زدگان» تشکیل نمیشوند که به خانواده های نیروهای سرکوب حمله کرده و آنها را اسیر خود کنند؟ آیا نگرانِ آب و غذای آنها هستید؟ نگران نباشید؛ آنها سالهاست که بسیار خورده اند و میتوانند چند ماهی «روزه» بگیرند و با حدّاقل ها باید بسازند.
  از اوباشانِ اصلاح طلبِ «رأی من کو؟» نیز انتظار پیوستن به جنبشِ «دل به دریا زدگان» نداشته باشید. بیشتر آنها فرزندانِ «آقازاده ها» و «جیره خواران» رژیم هستند و نمیخواهند «نان و بوقلمونشان» دستخوشِ «زلزلهٔ اجتماعی» شود.
  از اظهار نظرهای «اصلاح طلبانِ رادیکال» گرفته تا «امام حسنِ بنفش»؛ معلوم است که در ازای «تکّه اسخوانی از سفرهٔ غارت» در برابر «دل به دریا زدگان» با «انگل فرزانه» متحّد خواهند شد.
  لذا خود را برای روزهای سخت آماده کنید:
  خود را برای نفر برهای زرهپوش؛ تانکها و تک تیراندازان آماده کنید.
  تا میتوانید مسلّح شوید.

  پاسخحذف
 2. اروپا در پی حمایت از «جنبشِ دل به دریا زدگان» نیست. زیرا یک «اتحادیّه» است که از حکومتهای «دلّال صفت» مانند «آنگلا مرکل» تشکیل شده است.
  این دلّالان میخواهند با رژیم معاملات سود آور داشته باشند. اگر هم حرفی میزنند؛ برای این است که میترسند؛ خدای ناکرده (از نظر آنها) حکومت سرنگون شده و معاملاتشان به حپروت حواله شود. به یاد داشته باشید که اکثر قتلهای زنجیره ای خارج کشور؛ با همکاری سیستمهای امنیتی و دستگاه قضایی کشورهایی مانند آلمان و اطریش و فرانسه و ایتالیا با رژیم کثیف شیعی به ثمر رسیده اند.
  از «اتحادیّهٔ دلّالان» هیچ انتظاری نداشته باشید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کژدم فکر می کنم این ترامپ هم تاجری بیشتر نیست. فقط توییت می کند. غلط دیگری از او ندیدیم. و گویا نخواهیم دید.

   حذف
  2. فکر میکنید که آمریکا در همین ۵ روز باید از آسمان توپ و تانک و چترباز می ریخت؟

   شماها فعلاً مشغول این باشید که چگونه از فراخوان «دول واپسان» در مشهد برای صابون مالیدن زیرِ پای «امام حسن» یکدفعه همهٔ ایران آتش گرفت.
   فعلاً مشغول «غور و تفحّص» باشید.... نوبت چترباز هم میرسد.

   این جنبش خاموش نخواهد شد. رهبرانش نیز «آن ۲ اوباشان محصور» نیستند.

   خایهٔ همهٔ تان پاپیون شده است.

   بازی اصلاح طلب اصولگرا دیگر تمام شد.
   همهٔ تان در پشت یک سنگر از «نظام» دفاع خواهید کرد.
   من اگر به جای «اوباش موسوی» و یا «اوباش کرّوبی» بودم ... ترجیح میدادم که همچنان «در حصر» بمانم. اگر این بی شرفها بیرون آیند؛ تکّهٔ بزرگشان گوششان خواهد بود.

   حذف
 3. در یوتیوب و برخی وبسایتها ویدیویی منتشر شده است که مکانش مشخص نیست. ظاهراً یکی از نیروهای یگانهای ویژه به مردم میگوید که «ما سربازیم و نیامده این با شما بجنگیم».

  https://www.youtube.com/watch?v=rJ6p_rQuiho

  به اینگونه اظهارات نیاید اعتماد کنید؛ زیرا شاید برای اتلاف وقت تا رسیدن نیروی کمکی باشد.
  اگر برای سرکوب نیامده اند؛ بهتر است که منطقه را ترک کنند.

  پاسخحذف
 4. راستی از «قمر خانم شهید ثالث» که در BBC مزخرف می بافت چه خبر؟
  آیا هنوز سفارشات نوع تحلیلی که باید بنویسد را هنوز نتونسته هضم کنه؟ یعنی سفارشات آنقدر خرکی هستند که «قمر خانم شهید ثالث» زیرش ۱۰ قلو زاییده؟

  سرجوخه شمخانی؛ تحلیل خودش را داد و معلوم شد که همهٔ تظاهات کنندگان؛ عربستانی هستند.
  چند روز پیش میگفتند که ولیعهد عربستان «کودک» است. الآن میگویند که به وعده اش وفا کرده و جنگ را به داخل ایران کشانیده است ...
  بالخره؛ ... «نَرِه»؟ .... یا «شیر میده؟».
  وقتی که عدّه ای بی شرافت که معلوم نیست از کجای مادرشان زاییده شده و پدرشان کیست؟ رهبر و آریوبرزن و فیلمساز و امیر کبیر و موشک ساز میشوند؛ «قمر خانم شهید ثالث» نیز «تحلیل گرشان» میشود و BBC نیز به عنوان یکی از «موسسات جورج سوروس» .... این «قمر خانم شهید ثالث» را تاج سرش میکند.

  پاسخحذف
 5. خوانندگان گرامی

  چنانکه از خبرهای قطره چکانی در رابطه با جانباختگان بر می آید؛ تعداد جانباختگان باید بیش از ۱۰۰ نفر باشد.
  نهادهای گوناگون رژیم خبرها را به همدیگر پاسکاری کرده و یکی تأیید و دیگری تکذیب میکند و نهایتاً تصمیم میگیرند که چند نفر را اعلام کنند؟! و یا حتّی به درک واصل شدن پاسداران دروغ کامل باشد. به احتمال قوی شماری از زخمیها نیز تا کنون جان باخته اند.

  پاسخحذف
 6. می بینم که هیچ کس صدایش در نمی آید....
  میدانم چرا؟؟؟؟

  دوران «جلقهای شبه سیاسی» در حال پایان است.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آنهایی که از ترس کونِ مبارکشان حتّی در اینترنت میترسند؛ در نوشتار بعدی .... خایه های مبارکشان از «کُس مادرشان» بیرون خواهد زد ... چه رسد به «حدقهٔ چشمهای Play Boy شان».
   نقطه... آخر سطرِ «جلق زنانِ آریایی تبار» ...
   این ترانه را به هوادارانِ «لای پایِ مریم» تقدیم میکنم.

   https://www.youtube.com/watch?v=ZSF18g129oQ

   زیبا ترین و برازنده ترین تحلیل هنری از «جلق زنان».

   حذف
 7. امام «جعفر پناهی» گُه خورده است.
  امام «جعفر پناهی» همان بهتر که کیر پلاسیدهٔ «خاتمی» را لیس بزند.

  https://goo.gl/SFdkve

  پاسخحذف
 8. بالاخره «جیرجیرک فرزانه» به «جیر جیر» در آمد و گفت: «کونم از دستِ «دشمنانِ اَسلام» خیلی زخمی است و نمیتوانم حرف بزنم ... بعداً اگر زخمهایم خوب شد ... حرف میزنم»

  پاسخحذف
 9. کژدم جاهای دیگرو نمیدونم ولی تو کهریز واقعا یکیشونو کشتیم اونم با تفنگ ساچمه ای تفنگشم گرفتیم حالا ببینیم امشب چی میشه منتها تهرونیا هم باید یه تکونی بدن یا تبریز خدایی تو اصفهان و جاهای لر نشین دیگه تا الان به گفته خودشون 20 تا کشته دادیم باقی باید حرکت کنن

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. «دل به دریا زدهٔ گرامی»

   کارِ نیکو کردن از پُر کردن است.
   من (کژدم) هیچگاه به این اندازه امیدوار نبوده ام.

   نترسید ... دیگران نیز خواهند آمد. امّا بخشی زودتر و بخشی دیرتر.
   ما در نهایت به «تقسیم گناهان» در میان «آغازگرانِ دِل به دریا زده» و «دیر آمدگان» نخواهیم پرداخت. بلکه به فکر ساختن همه جای ایران خواهیم بود.

   شنیدن کلام شما؛ به من میگوید:

   «با اینکه خیلی با تربیت هستی ... امّا همیشه راستگو و راست کردار بوده ای».

   پیروزی از آنِ شماست. زیرا شما نخستین «بیداران» بوده اید.

   پیروز و پاینده و سرفراز باشید.

   حذف
 10. این کم نظر گذاشتن به نظر به خاطر اینه که خیلی از خواننده های وبلاگت فک نمی کردن هنوز تو این کشور آدمایی باشن که بخوان هزینه بدن اینا آرزوشون این بود عمو ترامپ بیاد کشورو بده دستشون اما الان حاضر نیستن هزینه بدن ولی خب بعضیشون مثل من نتنها هزینه میدیم بلکه حرفات برامون راه گشا بوده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود بر شما ای «ناشناسِ دل به دریا زده»

   پیروز و سر فرازان باشید.

   حذف
 11. هی .... الاغهای گرامی....
  یادتان است که ماهها پیشتر از این چندین بار گفتم:
  «به جای دشمنی و لجن پراکنی علیه سازمان مجاهدین خلق؛ با آنها رقابت کنید؟»...

  یادتان نیست؟

  پاسخِ من به شما این است:

  «خر چه داند قیمتِ نقل و نبات»....

  زمانی که کسی پول نمیخواهد و به طورِ مجّانی
  با شما سخن میگوید؛ برای سخنانش ارزش قائل نمی شوید.
  حال هی بپرسید که:

  «هی ... آقای شمن ... چه خواهد شد؟»

  و «آقای شمن» خواهد گفت:

  «آیا چماقِ خاردار را در سوراختان حسّ میکنید؟ و یا هنوز نئشه اید؟ و نمیدانید که از کدامین سوراخ و با چه گُرزی کونتان پاره خواهد شد؟»

  کژدمِ همیشه با تربیت

  پاسخحذف
 12. با دورود بر کژدم
  من سالهاست که تو را به عنوان یک معلم دنبال میکنم. فقط میخواستم بگویم که نوشتنت را هیچگاه متوقف نکن. من در تمام این سالها بخصوص در شرایط کنونی با ذکر نام کژدم نظرات تو را باز پخش کرده ام.بیش از هر زمانی ایران به افرادی چون تو نیاز دارد و امیدوارم باشند کسانی که از تراوشات و تحلیل های با ارزش تو استفاده کنند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود بر شما ای «دل به دریا زده»
   من (کژدم) نمیتوانم ننویسم. عاجز از «ننوشتن» هستم و این «زندانِ من» است.
   من «هیچکس»؛ «پسرِ هیچکس» هستم که به ۲ تخم مرغ و یک لواش راضی هستم.
   در کردستان نیز؛ زمانی که ۱ تخم مرغ و خمیر نیم پخته در برابرم نهاده می شد؛ برای آن کرامت پادشاهی از طرفِ فقیرترین خانواده؛ اشک از چشمانم جاری می شد.

   نمی دانم که به تو چه بگویم؟
   قطرهٔ اشک نشان دهم؟ تا مرا باور کنی؟

   بهتر میدانم که بگویم:

   «هیچ کس حق ندارد که مدال افتخار بر گردنِ تو بیاویزد».
   آنها باید «مدالِ افتخار» را از «دل به دریا زدگان» گدایی کنند.

   حذف
 13. کُسکشهای «اخوان المسلمینی عثمانی» به همان اندازه از «جنبشِ دل به دریا زدگان» نگرانند که «بشار اسدِ تحقیر شدهٔ تاریخِ معاصر» از آن نگرانند.

  https://goo.gl/hJZp4g

  همهٔ کُس کشها جمعشان جمع است.

  پاسخحذف
 14. وظیفهٔ ما به عنوانِ «دورِ گود نشستگان» این نیست که تعداد زخمیها و جانباختگانِ «دل به دریا زدگان» را بشماریم و فریادهای دروغینی از قبیلِ «ای وای حسین کشته شد» سر بدهیم.
  حدّ اقل وظیفهٔ ما این است که راههایی پیشنهاد کنیم که بتواند تعداد جانباختگانِ «دل به دریا زدگان» را کمتر و به تعدادِ مُردار شدگان رژیمِ کثیفِ صفوی مسلکها بیفزاید.
  وظیفهٔ ما این است که تعداد کشته ها و زخمیهای دشمنِ «انیرانی» را افزایش دهیم ... وگرنه «مویه کردن» را هر «عجوزه ای» میتواند های ... های .. بسراید.

  پاسخحذف
 15. با درود
  مایلم این گفتارها را پخش کنم.اجازه دارم؟
  ایرانی در غربت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   همهٔ خوانندگان میتوانند با ذکر و یا بدون ذکر منبع؛ هر مطلبی را از این وبلاگ منتشر کنند. لذا شما نیز میتوانید.

   حذف
 16. با درود، سال هاست که با شما هستم، و مهم نیست که چه فکری درباره این مطلب در این زمان میکنید، و از تندی و سوتفاهم هم باکی ندارم.. پخش هم نشه رو وبلاگ بهتره چون نمیخوام در اول مبارزه با تاریکی حرفی از یاس و نا امیدی بزنم.. اما کژدم بوی سال 88 میاد منظورم رهبران فیک جنبش و انتخابات دروغین نیست و گستردگی اعتراضات و تلفات و خشم مردم بیشتره.. درود بر شرف دل به دریا زدگان، اما بدون گشایشی در بازی با هدر رفتن انگیزه و نیرو انسانی طرفیم،به چیزی مثل ورود روسیه به جنگ سوریه نیاز داریم.. پیدایش یک رهبر واقعی با کاریزمای بالا.. کودتا بخشی از ارتش یا ارگان های مسلح و اموزش دیده دیگری و یا حتی تصرف چند شهر بطور مسلحانه یا از جون گذشتن بطور کامل مردم و مسلح شدن و فرصتی برای پیوستن دیگر ازادگان ایران به انها و یا حتی دخالت نظامی امریکا که چیزی شبیه ظهور امام زمان! به دنیا نیامده هست.. حتی در صورت شکست موقتی(اتش خشم و نفرت باقی میمونه) تنها نکته مثبت این حرکت ها این هست که هستند مردمی که نمیگذارند حکومت با این بازی های کثیف و دروغین مثل اصلاح طلبی چرت، به شعورشون توهین کنه.. پاینده باد راه انسان های آزاده.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   سخنان شما نه نشانهٔ «تخم یأس پاشیدن»... بلکه یک دلگرمی است.
   ذهنها به هزار جهت راه میبرند و هر مبارزی نظری دارد و با دیگران در میان میگذارد.

   نظر من این است که : هر آنکه دل به آزادی میهن از دستهای کثیف «رژیم صفوی مسلکِ غارتگر» سپرده است. ذهنش را در مسیرِ «چگونه دل به دریا زدگان را مسلّح کنیم؟» متمرکز کند.

   حذف
 17. خوانندگان گرامی
  من میدانم که مردم تبریز موجوداتی «محافظه کار» هستند. امّا سالهای سال است که گَندِ محافظه کاری را هم در آورده و گویی که برای ادامهٔ خوردنِ «بیناب کابابی» ... حاضرند که شلوارشان را نیز برای انگلهای حاکم صفوی پایین بکشند.
  محافظه کاری تبریز تبدیل به «بی غیرتی» شده است.
  دریاچهٔ شان را خشک کردند که یک مسئلهٔ استراتژیک زیست محیطی است. امّا برای خوردن یک «بیناب کابابیِ دیگر» حاضرند آیندهٔ میلیونها نفر از آیندگانشان را نیز فدا کنند.
  این دیگر «محافظه کاری» نیست.

  بلکه «کون دادن» در روزِ روشن در «میدانِ ساعت» است.

  پاسخحذف
 18. کژدم عزیز
  میدانم که راه اصلی حمله به اسلحه خانه هست ولی تلفات دارد و رژیم هم پیش بینی کرده. هر بانک مهمی دارای یک یا دو مامور مسلح هست که میتوان با حمله چندین نفره اسلحه را گرفت ولی متاسفانه اکثرا سربازند. در دادگاهها مامور مسلح هست. ماشین حمل پول هم حداقل دو مامور مسلح دارد. البته تعداد اسلحه نسبت به خطر اندک است ولی اینها به ذهن من رسید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   عنوانِ نوشتار بعدی «آموزش آهنگری؛ دَر و پنجره سازی و شکارِ مرغابی» است.

   پیش از هر چیز به «مهندس مکانیک» نیاز دارم تا «زبانِ گرافیکی» مرا بفهمد.

   هر چه مهندس دارید را آماده کنید. هرچه کارگاه آهنگری دارید را آماده کنید.
   من به «پیکاسو» زنگ زدم؛ قرشمال بازی در آورد و گفت: «در حالِ اختراع قلم موهای جدید است»
   به «داوینچی» زنگ زدم؛ گفت که روی «آناتومی سوسک» کار میکند.
   به «موریس اِشِر» زنگ زدم. گفت که در حال تقسیم صفحه با «گاو» است.
   لذا گرافیکها را بر من خورده نگیرید.

   من مهندس میخواهم که زبان مرا بفهمد.
   اگر کسانی پیدا شدند.
   بدست آوردن اسلحه آسان خواهد شد.
   حتّی «تک تیر اندازان» نیز به گور پدرشان خواهند رید.

   من «مهندس» میخواهم.

   حذف
  2. هرچه کارگاه تراشکاری و آهنگری و لوله کشی دارید؛ آماده کنید.

   پیروز و سرفراز باشید

   حذف
  3. کژدم گرامی از نرم افزار paint net که رایگان هم هست استفاده کنید.

   https://www.getpaint.net/

   از طراحی لایه‌ای هم پشتیبانی می‌کنه و به باعث می‌شه ترسیم‌تون سریعتر انجام بشه و امکانات دیگه
   آریو

   حذف
 19. قراره سلیمانی رو بیارند وسط و روحانی رو کله پا کنند. قضیه افغانی ها و حشد ی راست بود برای سرکوب مردم. کلا با این روش کل مشکل رو حل کنند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حتّ اگر قرار است که «حاجی بادمجان آریو برزن» را که با تبلیغات دروغین به «آریو برزن قلّابی» تبدیل نمودند و همهٔ اصلاح طلبها و اصولگراها و ناسیونالیستهای قلّابی او را «پوخ» بزرگی میدانند... بگذار بیاورند تا مردم ببینند که آیا این مَردَک هیچ پوخی نیست. با تبلیغات و سِلفی نمیتوان «آریو برزن» ساخت.
   آیا میخواهند با این «خائن بالفطره» و «سربازِ پیاده نظامِ روسیه» مردم را بترسانند؟

   حذف
 20. خوانندگان گرامی
  همانگونه که در خبرها آمده است. حزب دموکرات کردستان ایران پس از سالهای طولانی؛ از خواب و رخوت بیرون آمد و به «جنبش دل به دریا زدگان» پیوست. حزب دموکرات کردستان ایران به حرکت یوتیوبی ۸۸ «نه» گفت و کار درستی هم کرد. جستجوی «رأی» در سطل زباله را نمیتوان «جنبش آزادیخواهی» نامید. امّا اکنون صحبت از سطل زباله و رأی نیست. حتّی سخن بر سر «رفراندوم» نیز نیست بلکه سخن اصلی سرنگونی حاکمیّت «انگلهای صفوی» است.

  سَر چاوکانِم
  به خیر حاتی

  امّا رهبری حزب دموکرات کردستان ایران باید بداند و حتماً میداند که «حمایت بین المللی» مسئله ای است که از «فیلترهای منافع ملّی» سایر کشورها میگذرد.
  رهبری حزب دموکرات کردستان ایران باید بداند و حتماً میداند که «جنبش دل به دریا زدگان» در کف کوچه ها و خیابانها به «اسلحه» نیاز دارد.
  مردم کردستانِ ایران باید بدانند که دیگر فراموش نخواهند شد. زیرا «جنبش دل به دریا زدگان» یک جنبش رهایی بخش ملّی است و «شیعه بازی» در آن راه ندارد. بلوچها نیز فراموش نخواهند شد؛ زیرا «جنبش دل به دریا زدگان» دیگر از دریچهٔ کثیفِ مذهبی به مردم ایران نمی نگرد.

  امیدوارم که «حزب کومه له» نیز این پیام را بشنود.

  دل به دریا زدگان به سلاح نیاز دارند تا ستون فقرات رژیم را بشکنند.

  پاسخحذف
 21. من نمیدانم که بانو «ترزا می» یک احمق است؟ اگر احمق است؛ پس چرا نخست وزیر انگلستان شده است؟
  آیا خودش را به حماقت عمدی زده است؟ ... مردم ایران به احمقها چه ذاتی و چه عمدی؛ نیازی ندارند.
  این بانو میگوید حکومت با مردم وارد گفتگو شود.
  باید از ایشان پرسید منظورش دقیقاً چه کسی است؟
  زهرا؟ نسرین؟ کوروش؟ حسن؟ کاظم؟ نیلوفر ؟ و .....
  یکی رو خودت انتخاب کُن ای بانوی باهوشِ نخست وزیر... اگر نتوانستی انتخاب کنی.... لا اقل حرف نزن.
  اگر خواستی که بگویی «تو هم هستی» ... شنیدیم. تو هم لطف کُن همانجا «هست» باش.
  خیلی ها خیلی جاها هستند.

  https://goo.gl/bG2A1v

  پاسخحذف
 22. در ۲ روز اخیر ویدیوهایی در رسانه ها منتشر شده اند که ظاهراً نرمخویی نیروهای سرکوب و سپس شعار «نیروی انتظامی تشکر تشکر» را به نمایش میگذارد.
  حدس من این است که احزاب حکومتی رژیم در حال تزریق «سبز اللهی ها»ی «رأی من کو» به درون «جنبش دل به دریا زدگان» هستند تا این جنبش را از درون «تلطیف» کرده و از ادامهٔ آنچه که برای آن بر خاسته اند؛ جلوگیری نموده و به سمت «راهپیمایی سکوت» و «جنبش صف نانوایی» بکشاند. از طرف دیگر با نیرهای سرکوب نیز هماهنگی کرده اند تا طوری رفتار کنند که شعار «نیروی انتظامی تشکر تشکر» را فیلمبرداری کرده و منتشر کنند تا هم از رژیم چهره ای انسانی به نمایش بگذارند و هم بر روی کشتارها و برخوردهای خشونت آمیز رژیم سرپوش بگذارند.
  هر کجا که دیدید؛ آهنگ تظاهرات به «نرمخویی» گرایید و «تشکر تشکر» سر دادند. مطمئن باشید که نفوذیهای برادران دوقلوی «حزب اللهی» و «سبزاللهی» به هدف خود رسیده اند.
  این موجودات را از درون تظاهراتها بیرون کنید.
  شناسایی آنها بسیار آسان است:
  هر حرکت و شعار مسالمت جویانه نشانهٔ حضور آنهاست.

  پاسخحذف
 23. کژدم به Twitter رفت.

  Kajdoum Gazandeh

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کژدم گرامی، اگر مایل بودید می توانید برای راحتی کار از این سرویس نیز استفاده کنید:

   https://ifttt.com/

   https://ifttt.com/twitter
   https://ifttt.com/blogger

   با این سرویس، برای مثال با انتشار یک پست در بلاگر، همان پست به صورت خودکار در توییتر، فیسبوک یا تلگرام نیز منتشر می شود.

   حذف
  2. ناشناس گرامی
   به نظر میرسد که هر کدام از این آدرسها؛ کار مجزّایی میکنند.
   یا اینکه من اشتباه میکنم.

   حذف
 24. بله. برای هر کار، باید از اپلت مخصوص آن استفاده کنید. برای مثال کار این اپلت، منتشر کردن خودکار پستهای جدید بلاگر در توییتر است:

  https://ifttt.com/applets/29284p-share-your-new-blogger-posts-to-twitter

  در کنار اپلتهای آماده، خودتان هم می توانید به راحتی، اپلت اختصاصی خودتان را بسازید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی

   سپاس از توضیحات کافی شما.

   حذف
 25. ناشناس گرامی
  نظر شما خوانده و حذف شد.
  سپاسگذارم.

  پاسخحذف
 26. ناشناس گرامی
  راهنماییهای شما خوانده شد و حذف گردید.
  سپاسگذارم.

  پاسخحذف
 27. خوشبختانه احزاب کردستان ایران همگی به «جنبشِ دل به دریا زدگان» پیوستند. امیدوارم که فقط شعار و حرف و حدیث نباشد و به سرعت شاهد حمایت عملی این احراب باشیم.

  همگی خوش آمدید.

  پاسخحذف