۱۳۹۲ بهمن ۲۰, یکشنبه

شوخی با جیش العدل سلفی و ربوده شدگان صفوی

این تصاویر در وبسایت بسیار وزین دیپلماسی ایرانی منتشر شده اند و من فقط بخش مهم آنرا به دایره مشخص نموده ام. (اینجا)

توضیح: برای دیدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنیدزیاد هم دلتان نسوزد و فکر هم نکنید که این بیچاره ها فقط سرباز هستند... واقعیت اینه که ما اینها را نمیشناسیم و نمیدانیم چگونه آدمهایی هستند. من بسیاری از همین سربازان ارتش را در کردستان دیده ام که بسیار بیرحمانه تر از پاسدارها و جاشها با مردم رفتار میکردند.
من سربازی را میشناسم که «بهایی» بود و در سوزاندن خانه های کردهای اطراف نقده از سایر سربازان شیعه مذهب بیرحمانه تر عمل کرده بود. بعد از دو سال خانهٔ آن سرباز بهایی از طرف شیعیان صفوی مسلک به آتش کشیده شد و اکنون به عنوان «پناهندهٔ مذهبی» در آمریکا به سر میبرد.
اینرا گفتم که از روی عکسها قضاوت نکنید.

تصویر طبیعی (از فواید باد)
معجزهٔ باد


                         بدون شرح

هر دو گروه؛ شاخه های اسلام ناب محمدی هستند.

کژدم

۲ نظر:

 1. کژدم عزیز
  به گمان بنده تمام اورانیوم غنی شده ایران توسط ناو نیروی دریایی ایران در نزدیکی سواحل آمریکا تحویل داده خواهد شد و بازرسی بعدی برای تضمین غنی سازی صفر درصد و نابودی توان موشکی خواهد بود :-)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود بر شما
   من اینگونه فکر نمیکنم؛ زیرا قرائن و شواهد میگویند که آمریکای اوباما و رژیم اسلامی ایران؛ این احتمال را که مسائل در ۶ ماه نخست حل نشود را در نظر گرفته و به همین خاطر هم اوباما از تصویب شدن تحریمهای جدید که بعد از به نتیجه رسیدن در ۶ ماه؛ اجرایی شوند جلو گیری میکند و از طرف دیگر عده ای از مذاکره کننده های رژیم نیز زمزمه های حل نشدن مسائل در ۶ ماههٔ اول و کشیده شدن قضایا به ۶ ماههٔ دوم را شروع کرده اند.
   البته در این ۵ ماه باقیمانده هر لحظه امکان تغییر معادلات وجود دارد.
   باید دید که اوباما در عربستان سعودی به چه چیزی دست خواهد یافت؟

   حذف