۱۳۹۲ آذر ۲۴, یکشنبه

هدیهٔ کریسمس

من هر ساله برای جشن گرفتن تولد قراردادی عیسی مسیح (ناجی مومنین) هدایایی را به حضور خوانندگان تقدیم میدارم. مسیح قرار است که ناجی مومنین باشد و غیر مومنین را به جهنم بفرستد... به نظر می آید که خدای مسیحیان یا یک احمق است و یا حشیش کشیده بود که چنین فرزندی به دنیا آورد. انسان مومن و خوب که نیاز به ناجی ندارد.... انسان غیر مومن نیز هرگز مومن نخواهد شد...... پس تمامی استراتژی خلقت یک چرخهٔ احمقانه ای است که بهترین پیامبر آفریننده اش تنها میتواند مخبطی مثل مسیح باشد که برای نجاتِ نجات یافتگان خواهد آمد.....

من مدال طلای سال ۲۰۱۳ را به گردن تاماسانکا جانچه ( Thamsanqa Jantjie )  که با ترجمهٔ عالی مزخرفات صدها بار Edit شده و دهها بار تمرین شده (سخنرانیها) توسط عروسکهای خیمه شب بازی کمپانیهای بین المللی را که روسا و مقامات عالی کشورها نامیده میشوند می آویزم که به هیکل همهٔ شان رید (اینجا).
من مدال نقره را به گردن عکاسی که شخصیت و تفکر واقعی سران کشورها را که ظاهراً برای گرامیداشت درگذشت «نلسون ماندلا» به آفریقای جنوبی رفته بودند ؛ اما تنها میخواستند بگویند که «من هم آنجا بودم» اما شرکت در این بزرگداشت قلابی برایشان ارزشی بیشتر از «لاس زدن» نداشت را به تصویر کشید (اینجا) ؛  می آویزم.

من مدال برنز را به گردن «روسپی ارزان قیمت پیر فرزانه» می آویزم که «هیئت مذاکره کننده» اش؛ بعد از شنیدن خبر اضافه شدن نام ۱۹ شخصیت حقیقی و حقوقی به لیست تحریمها (اینجا)؛ با یک «عشوهٔ روسپی منشانه»؛ مذاکرات را نیمه تمام گذاشته (اینجا) و به آمریکا نهیب زدند که : «قرار بود از کاندوم استفاده کنید» ولی آمریکاییها در پاسخ گفتند که « احتمال استفاده نکردن از کاندوم» را قبلاً به شما (یعنی رهبر فرزانه) اطلاع داده بودیم.
اما «روسپی پیر فرزانه» به وزیر امور خارجه اش در نهانخانه گفت: (نگران نباشید... حتی اگر به زامبولشان «سنگ پا» و «سمبادهٔ درشت دانه» هم ببندند چاره ای نیست و باید مذاکرات نرمش جویانه را ادامه دهیم و اوضاع خیط است) (اینجا) و سپس برای بر انگیختن غلیان شور ملی دستور داد که یک میمون فوتوشاپی دیگر هوا کنند.

تصویر روسپی پیر فرزانه را به خاطر جلوگیری از انتشار نجاست؛ منتشر نمیکنم.

کژدم

۲ نظر:

  1. ba dorood. dar rabeteh ba awalin paragrafe neweshtehetan mikhastam khaterehe zir ra barayetan beguyam: dar yek jayi ke yad-dasht-haye bacheha ra gozashteh boodand khandam ke khoda chera pesarash ra be zamin ferestad chera khodash nayamad wa baes marge pesarash tawasote doshmanan an pesar shod. in jomleh tawasote yek bache-dabestaniye almani neweshteh shode bood. pirooz bashid.

    پاسخحذف
  2. عالی بود..اما شما چرا ضد زن هستید؟ میشل اباما چی؟ هیچی بهش تعلق نمی گیره؟ مثلا لچک یا چادر نماز بنگاه بسوز و بساز نسوان عمه بلقیس

    پاسخحذف