۱۳۹۱ خرداد ۱۵, دوشنبه

آدرس جدید تماس

یارانی که تمایل دارند؛ با من(کژدم) تماس بگیرند؛ از این تاریخ دیگر با آدرس kajdom@tondar.org تماس نگیرند. زیرا من از تشکل موسوم به «تندر» جدا شده ام.
آدرس تماس کنونی من kajdoum.gazandeh@gmail.com میباشد. در صورت داشتن پرسش و یا رهنمود و یا ایده های جدید و فرستادن مطلب و گرفتن پاسخ؛ به این آدرس مراجعه نمایید. در صورت استفاده از بخش کامنتها؛ متاسفانه سیستم وبلاگ اجازهٔ پاسخگویی خصوصی به شخص شما را نمیدهد و تنها در صورتی که نیازی به دریافت پاسخ شخصی نداشته باشید و مایل هستید که پاسخ به شما نیز در دید عموم قرار گیرد (مانند بحث و گفت و شنود) میتوانید از بخش کامنتها هم استفاده نمایید.
در صورت تماس از دادن هرگونه نام و آدرس و شماره تلفن خود داری نمایید. انتخاب یک نام مستعار کافی است.

پاینده ایران؛ برقرارباد آیین ریشه ای؛ کوبنده جنبش تندر
با سپاس

کژدم

۲۱ نظر:

 1. کار درستی کردید که از انجمن پادشاهی جدا شدید.فعالیت انفرادی بهتر از فعالیت در یک انجمن سیاسی منفعل و ناکارامد است.انجمن پادشاهی هم با این روند یا کارش به ادغام با جریانهای دیگر می کشد یا صرفا به یک موجودیت نامرئی بدون اینکه حداقل تاثیری بر اتفاقات کوچک و بزرگ اجتماعی داشته باشد اکتفا میکند.این اخری ها هم نود و پنج درصد مقالات سایت تندر مربوط به نوشتارهای شما میشد و سایر اعضا فعالیت خاصی نداشتند.
  واقعا مسخره است،ما یکی از پسمانده ترین حکومتهای دنیا را داریم ولی حتی یک تشکیلات منسجم و موثر برای مقابله با ان نداریم.تاریخچه اپوزیسیون ایران حقیقتا مایه ننگ تاریخ مبارزات ازادیخواهانه دنیاست.
  ساسان

  پاسخحذف
 2. ساسان گرامی. من از تشکل تندر جدا شده ام و اندیشه هایم همان اندیشه هی استاد فرود فولادوند است.

  پاسخحذف
 3. ما به تصمیم کدبان عزیز جمشید احترام می گذاری که همچو تازی زاده ای را که در هیچ جای این جنبش کوبنده بخاطر ندارمش و فقط مقالات مایوس کننده را انتشار می داد حال ادعا رهایی از تندر می کند لازم است شما بدانید که کدبان جمشید گذشته ای آشنا برای تمام میهن یاران داشته است و تو هم مانند تازی زادگانی چون رادخو و عجوزه هزار داماد رزیتا نیز تلاش بر رخنه در این جنبش صددرصد ایرانی داشته _ شما از کجا آمده ایدکه اینکه اعلام خروج از انجمن می نمائید و کجا بودید که کدبان جمشید بعد از استاد عزیر چه سختیهایی در راه مهین با لطف خداوند ایران زمین نکشیده است . تندر نیازی به شما تازی صفتان ندارد . کوبنده تندر

  پاسخحذف
 4. حال کدبان خامنه ای و کدبان گرداب و کدبان مصلحی و کدبان قاسم سلیمانی تون چطوره؟ خوب بهت می رسن؟ راستی حال کدبان ساندیستون چطوره؟ به کد مامان بانت بگو؛ وقتی که کدبان بابات رفته سوریه و لبنان؛ برای ماموریت؛ زیاد با کدبان آخوند محل نپره. چون کدبان بابات وقتی بیا و ببینه که چندتا کدبان بچه به خونواده اضافه شده ( رحمت کدبان الله) شاید.... آنهم فقط شاید نارحت بشه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. وقتی از سفر برگشت و از نورسیده پرسید جواب میشنود که کدبان خداداد آمده

   حذف
 5. کژدم سلام
  به نظر شما منهای وعده و وعید وحرف، استبداد سیاه مذهبی که رحم ندارد و هر انتقاد یا اعتراضی را در نطفه خفه می کند کی از بین می رود؟؟؟؟؟؟؟...
  ای کاش نیرویی همچون مجاهدین در ایران بود تا سران استبداد سیاه مذهبی ضد دین را به درک واصل می کرد.....

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود بر شما
   دوست گرامی؛ حتی اگر میوه ای را در نظر بگیرید که کاملاً رسیده است و زمان افتادنش از درخت فرا رسیده است؛ بازهم به نیرویی نیاز است که آنرا از شاخه بکند و حداقل این نیرو «نیروی جاذبه زمین» است. لذا انتظار اینکه این رژیم همینطوری و به خودی خود؛ از درون متلاشی خواهد شد و از میان خواهد رفت؛ انتظارس غیر واقعی است. آنچه که نیز به نام اپوزیسیون نامیده میشود؛ حتی لیاقت یک اپوزیسیون پارلمانی درون رژیم را هم ندارد. لذا چاره ای دیگر میباید. هر چند که آنهایی که خود را اپوزیسیون می نامند هنوز باور ندارند که «تن لَش» هستند.
   اما مجاهدین خلق نیز چیزی شبیه همین حاکمیت هستند و اندیشه هایشان بر اساس استبداد دینی استوار است. نبرد مجاهدین با این رژیم مانند جنگ میان دو ولی فقیه است.
   مسئلهٔ دیگر این است که حتی اگر این رژیم سرنگون بشود؛ حاکمیت بعدی هنوز تعریف نشده است و هر آنچه که وعده داده میشود نیز در حد کلی گویی است. من همیشه در رابطه با سرنگونی رژیم به «زمان منطقی» اشاره کرده ام و نه «زمان تقویمی» چون زمانی میشود حدود تقریبی سرنگونی رژیم را در چهارچوب «زمان تقویمی» بیان نمود که مبارزهٔ بی امانی در کار باشد. آیا شما چنین مبارزه ای را سراغ دارید؟ من که سراغ ندارم.

   حذف
 6. چرا یک کانال یوتیوب ایجاد نمیکنید و پیامهای صوتی در آن نمیگذارید؟
  این شیوه جدا از اینکه دایره مخاطبان شما را بیشتر خواهد کرد، در دراز مدت میتواند فواید کوچک اقتصادی هم داشته باشد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   در یوتیوب کانال و برنامه های صوتی دارم ولی به خاطر دست تنها بودن ادامه ندادم. در انتهای ستون سمت راست میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. اما به دنبال پول در آوردن نیستم.

   حذف
 7. البته منظور بنده هم پول درآوردن به آن معنا نبود. از آنجایی که به دلیل بعضی مسائل امکان دریافت donation ندارید، شاید به این وسیله میتوانستید بخشی از آن را جبران کنید. ممنونم. موفق باشید.

  پاسخحذف
 8. با درود
  نظرت ر مورد اميد دانا چيست?
  https://www.youtube.com/watch?v=RnJ18vT8Uss

  پاسخحذف
 9. ناشناس گرامی
  این فایل صوتی را تا به آخر گوش دادم. امید دانا نه مشکل من هست و نه مشکل جنبش و نه مشکل جمهوری اسلامی. گویا فقط مشکل شماست.
  فقط همینقدر بگم که سلطنت طلبها با جمهوری ننگین اسلامی مشترکات زیادی دارند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اگر دنبال جاسوس میگردید بفرمایید:

   http://www.digarban.com/node/20427

   حذف
 10. با درود به شما

  نه گراى بنده با اين جوان مشکلى ندارم و ازکلمه سلطنت هم نفرت داريم....
  شخصا پادشاهى انجمنى را ايده ال خود و ايرانزمين ميدانم و فولادوند را ره روى مينماييم...
  فقط گفتگويى وى را با طرف اطلاعاتى کمى جالب ديدم و نظر شما را در آن مورد جويا شدم که بيان نموديد. سپاس

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   منظورم از پاسخ به شما این بود که این افراد نه سر پیاز هستند و نه ته پیاز. اهمیت دادن به این افراد؛ در حالی که جنبش مشکلات اساسی فراوانی دارد؛ نوعی به دنبال نخود سیاه رفتن است. اینکه این شخص فایلهای صوتی را منتشر نموده است؛ برای «جلب توجه» است. این شخص کارش «علم گردانی» است و میخواهد تبدیل به یک «چهره» بشود. اگر بنا بر پتانسیلی که در میان سلطنت طلبان برای همکاری با رژیم کثیف آخوندی در جهت سرکوب سایر نیروهای آزادیخواه وجود دارد؛ اگر این شخص و یا اشخاصی همچون او؛ به دشمن تازی پرست پیوستند؛ با آنها نیز به همان شکلی برخورد خواهد شد که با یک بسیجی و یا پاچاهاردار لازم است برخورد شود. اما سرکردهٔ این دار و دسته (سید رضا دیبا) قالتاق تر از این حرفهاست و سعی خواهد نمود که به طرف برنده بچسبد و «اهداف مشترک سلطنت طلبان و حاکمیت صفوی» را به جنبش تزریق کند.
   زمانی که «سیّد رضا دیبا»؛ شجره نامهٔ منحوس خود را در وبسایتش منتشر نمود؛ اگر میگفت که یک عرب خوزستانی است؛ هیچ حرفی در آن نیست. اعراب خوزستان مانند سایر اقوام؛ ایرانی هستند. اما این قالتاق منظورش از انتشار شجره نامهٔ سیادتش؛ این بود که به «قبیلهٔ قریش و عشیرهٔ هاشمی» تعلق دارد. مانند همین «محمد رسول الله دوّم» که خود را «ابوبکر الحسینی القریشی البغدادی» مینامد که در واقع «برادر مشترک خامنه ای و خمینی و سید رضا دیبا» به حساب می آید.
   ماجرای سلطنت طلبان؛ بویژه از زمان محمد رضا پهلوی به این طرف؛ یک گندستان تمام عیار است.

   حذف
 11. حسین درخشان!!!??
  http://www.digarban.com/node/20427
  اين با با چند سال است که شناخته شده.
  حسین درخشان بچه مسلمان ژيگول پر رو....(-:

  با سپاس

  پاسخحذف
 12. با سپاس از کژدم ازاينکه وقتت را گذاشتى و اين سايت را مديريت ميکنيد. در ضمن پوزش از نوشتار قاراش ميش, شخص بنده فکر کنم عينک لازم شدم.. به هر حال رضا ديبا خراب کرده و افسوس که اگر دلش را داشت و راه درست را انتخاب ميکرد پوتانسيلش بالا بود.... افسوس

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی

   سخن بر سر اینکه «سید رضا دیبا» شجاع هست و یا نه؟ نیست.
   سخن بر سر آن چیزی است که میخواهد برای ایران به ارمغان بیاورد.
   ایشان اگر حتی به «مبارزهٔ مسلحانه» نیز روی بیاورند؛ فرقی در کل قضیه ندارد. آنچه که ایشان و هوادارانشان در پی آن هستند؛ «لیبرالیسم دست و پا شکسته» و یک «سلطان خندان ومهربان» است (همان خنده های جواد ظریف) که در زیر آن خنده ها به مردم به چشم «رعایا» مینگرد.
   همین شخصی که به آن اشاره شده است (امید دانا)؛ نقش علمگردانی و نقش «زهرا خانم» در اواخر دههٔ پنجاه تا سال ۶۰ را به عهده داشت را در شرایط کنونی ایفا میکند. به برنامه های یوتیوبی اش هم که نگاه کنید؛ همان فوتوکپی برنامهٔ وزارت اطلاعات موسوم به «هویّت» میباشد.
   اینها هیچوقت عوض نخواهند شد.

   حذف
 13. http://shekarebasiji.com/2011/02/25/%D9%87%D8%B1-%D9%83%D8%B3-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%86%D8%B2%D9%86%D9%8A%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%8A%D8%AF-%D8%B1%D9%8A%DA%AF%D9%8A-%D8%AF%D8%B1-%D9%83%D9%81%D8%B4-%D8%AF/

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی
   منظور من این نیست که امید دانا نفوذی رژیم آخوندی در میان سلطنت طلبان است.
   سلطنت طلبان و رژیم کثیف اسلامی؛ مشترکات زیادی دارند و هر چقدر که جنبش دموکراسی خواهی پیشرفت کند؛ این دو دار و دسته در یک صف قرار خواهند گرفت.

   حذف
 14. کژدم خیلی وقته چیزی ننوشته ای کجایی دلم پوسید
  توی غربت تنها نوشته های توست که رنگ حقیقت تلخ را دارد و بقیه سخن مفت و ارجیفی بیش نیست
  تمنا دارم بنویس و روشنگری کن۰ تشنه نوشتها یت هستم داریوش

  پاسخحذف