۱۳۹۳ آبان ۹, جمعه

سگها ی هار یک به یک میمیرند

چندی پیش «آیةالله العظمی لواط»(گیلانی) به درک واصل شد و سپس نوبت به «آیةالله مهدوی کونی» (نامش به اشتباه «کنی» گفته میشود) رسید که یکی از شاگردان «درس لواط » قرمساق نامبردهٔ پیشین بود و اکنون گفته میشود که «آیةالله واعظ طبسی» که ریاست «توالت آستان قدس رضوی» را به عهده دارد؛ در حال «مردار شدن» در «آلمان» است. 
شیعیان احمق صفوی مشکل «زبانشناسی» دارند و بسیاری کلمات را به صورت غلط تلفظ میکنند. مثلاً به «توالت آستان قدس رضوی»؛ «تولیت آستان قدس رضوی» میگویند؛ در حالی که بر طبق اسناد تاریخی؛ «رضای تازی زادهٔ شفابخش» در حالی به درک واصل شد که به «اسهال و استفراغ شدید» دچار بود و بیش از یک متر از روده های مبارکش؛ از سوراخ کون مطهّرش (طبق زبانشناسی اشتباه شیعیان) بیرون زده بود و در چنین وضعیتی مرگ را با خوشحالی پذیرفت؛ و گرنه راه رفتن با یک متر رودهٔ بیرون زده از سوراخ کون مبارک؛ برای چند سال دیگر؛ غیر از آبرو ریزی و درد بی درمان حاصلی نداشت. لذا بنا بر روایاتی که منجر به «به درک واصل شدن رضا اسهال و استفراغی» نقل شده است نام «توالت آستان قدس رضوی» به واقعیات تاریخی نزدیک تر است.
جالب اینکه «واعظ طبسی» مانند شیعیان احمق؛ به دنبال «شفاء» از «رضا اسهال و استفراغی» ؛ به ضریح این مستراح (توالت آستان......) دخیل نبست و راهی یکی از بیمارستانهای آلمان شد؛ شاید با چند میلی لیتر شیر شفا دهندهٔ خانم «انگلا مرکل» شفا یابد (آنگلا یعنی فرشته).
اما این فرشتهٔ مهربان آلمانی گفته است که متاسفانه کار از کار گذشته است و هیچ طلسم و جادو و حتی «پستانهای پر شیر شفا دهنده» کار ساز نیستند.
برخی از استادان «اسلام شناسی» اعتقاد دارند که اگر «انگلا مرکل» در زمان ابتلای «رضا» (امام اسهال آلود شیعیان) به بیماری سوراخ کون و معده و روده؛ در آنجا حظور میداشت؛ میتوانست با مالیدن پستانهای مبارکش به «مقعد پر درد و مطهر و گُه آلود رضا» او را از اینچنین شهادتی نجات دهد و به همین دلیل؛ این استادان اسلام شناسی؛ به واعظ طبسی پیشنهاد کرده اند که خود را به آلمان برساند؛ زیرا به «رضا اسهال و استفراغی» نمیتوان دل بست.

کل اگر طبیب بودی.. سوراخ کون خود دوا نمودی.
«رضای اسهال و استفراغی» در تبریز به «پوخلی شهید» (شهید گه آلوده) مشهور است.

کژدم

۴ نظر:

 1. پایان انقلاب
  http://goo.gl/AZR6Ea

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس گرامی

   آنچه که در این لینک پیشنهادی شما مطرح شده است؛ بر اساس آنچه که «خواسته های غرب» (حد اقلی - حد اکثری) مینامیم سازمان یافته است (ساختار مقاله نوعی سازماندهی است).
   شاید از نظر نویسندهٔ این مقاله «انقلاب تمام شده است» . نویسنده و یا تیمی که این مقاله را نوشته اند؛ قصدشان این است که بگویند:
   به رژیم خامنه ای فرصت نفس کشیدن بدهید؛ زیرا او در زیر فشارها زاییده و فتوای حرام بودن بمب هسته ای را نیز صادر کرده است.

   ناشناس گرامی

   من اگر جای شما بودم؛ این مقاله را تنها به عنوان بخشی از نظرات غربیها برای مجاب کردن بخش دیگر می انگاشتم.
   از حول حلیم در دیگ نیفتید ....... سیاست «دو صد متر» نیست
   «سیاست یک تورنمنت بی انتهاست»
   با اینهمه سپاس از اینکه این نوشته را در اختیار سایر ایرانیان گذاشتید.
   از سخنان من دلسرد نشوید و بازهم ما را یاری کنید.
   پیروز و سرفراز باشید.

   حذف
 2. با حوادث عراق داعش و نیجریه...و قوانین جهاد و کنیز گرفتن خانواده های کفار...
  الان مردم می فهمند در1400سال قبل چه بر سر ارتش ساسانی یزدگردو مردم ان دوره امد...کما اینکه ارتشهای بزرگ انزمان در مقابل ارتش مسلمانان زانو زد....الان هم اینها با دست خالی از افغانستان تا سوریه عراق..با بزرگترن قدرتهای روی زمین و منطقه می جنگند...
  داعش طالبان ..در حالی مقاومت میکنند که توانستند ارتش سرخ شوروی را از افغانستان بیرون رانند...امریکا را از عراق اخراج... زیر بمبارن ناتو امریکا مقاومت کنند ..در عین حال با سپاه قدس...حزب الله لبنان..اسد ..که تا دندان مسلح بجنگند...و در عین حال امرای عربستان قطر هم به بمباران داعش روی اورند...یکی از عجیب ترین مقاومتهای تاریخی منطقه در تاریخش روی داده است ..شبیه جنگ جهانی منتها همه به جان یک نفر افتادند...کمتر میشود امریکا ایران...و کشورهای منطقه کمر به نابودی یک گروه ببندند...
  تاریخ نشان داد اگر اعراب به قدرت دین و اسلام مجهز شوند شکست ناپذیر میشوند یا با وارد کردن تلفات سنگین شکست میخورند کاری که در افغانستان عراق سوریه شاهدشیم....

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. باشند؛ تا صبح دولتشان بدمد.
   داعش محصول بی لیاقتیهای اوباما و دلارهای نفتی قطر و تسلیحات ترکهای عثمانی است. یزدگرد سوم بی لیاقت بود و اگر به جای پاره کردن نامهٔ محمد؛ نیرو میفستاد تا خایه های محمد را از گلویش بیرون کشند؛ هیچ کفتاری به نام مسلمان یافت نمیشد.

   حذف