۱۳۹۲ تیر ۳, دوشنبه

امواج بحران سوریه به غزّه رسید

به اسارت در آمدن ۵ تن از نیروهای نظامی حماس در نبردهای قصبهٔ القصیر؛ آتش اختلافات میان حزب الله لبنان و حماس را شعله ورتر نمود. دفتر حماس به دستور حزب الله در لبنان بسته شد و در پاسخ رفتار حزب الله لبنان؛ روز یکشنبه نیروهای ویژهٔ حماس اقدام به دستگیری «رائد جندیر» از فرماندهان ارشد گروه «جهاد اسلامی» وابسته به سپاه قدس  که فرماندهی یگان موشکی «جهاد اسلامی» را به عهده دارد شدند و «رائد جندیر» در این درگیری به «لقاء اسفل السافلین» پیوست. پس از کشته شدن «رائد جنیر» گروه جهاد اسلامی ۶ موشک گراد به طرف اسرائیل پرتاب کرده است که گویا هیچ اتفاقی نیفتاده است و به دره و تپه خورده اند. در مراسم تشییع جنازهٔ «رائد جندیر» یکی از افراد حماس با اتوموبیل خود یکی دیگر از فرماندهان جهاد اسلامی را زیر گرفته است. جهاد اسلامی به دستور اربابان خود سکوت شجاعانه اختیار نموده و گفته است که کشته شدن فرمانده یگان موشکی تقصیر حماس نبوده است و «رائد جندیری» همینطوری و به صورت «خودجوش» خودش را کشته است.
 یکی به این حسن عباسی (پاسدار چریک آفرین) خبر بده که:
قیصر ... کجایی؟... بیا که داداشتو یکی از داداشای دیگه ات کشتند.

کژدم

گویا در اثر بادهای تغییر و به قول رهبر فرزانهٔ مسلمین جهان که آنرا «بیداری اسلامی» میخواند؛ بحران از غزه نیز گذشته و به مصر رسیده است و فدائیان مقام معظم رهبری امام خامنه ای کبیر در مصر به شیعه کشی روی آورده اند.

رادیو آلمان به نقل از رویترز گزارش نسبتاً کافی را نقل کرده است (اینجا).

راستی این حسن عباسی ( استراتژیست کبیر سپاه پاسداران) توی کدوم سوراخ موشی قایم شده؟

دوباره؛ کژدم

۷ نظر:

 1. فرمون فرمون که می گفتن٬ این بود؟
  http://www.youtube.com/watch?v=IFobRhSI6qM

  پاسخحذف

 2. گروه تندر یا انجمن پادشاهی ایران
  وزارت اطلاعات میگوید یک «شبکه تروریستی» در استان فارس را کشف کرده است
  رادیو فردا : مدیرکل اطلاعات استان فارس از «شناسایی» و «متلاشی شدن» یک «شبکه جاسوسی، تروریستی و خرابکاری» در استان فارس خبر داد که به گفته وی قصد حمله به شعب اخذ رای در زمان برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری را داشتند.

  به نوشته خبرگزاری فارس مدیرکل اطلاعات استان فارس که از او با نام «کریمی» یاد شده روز سه‌شنبه ۴ تیر در یک نشست خبری در این باره گفت که: «یکی از پیچیده‌ترین شبکه جاسوسی، تروریستی و خرابکاری تحت حمایت سازمان جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای مرتجع منطقه توسط سربازان گمنام امام زمان این استان شناسایی و متلاشی شد.»

  به گفته وی این شبکه «اقدامات تروریستی»، از جمله «ترور، بمب‌گذاری در مراکز نماز جمعه و حمله به شعب اخذ رای و تجمعات مردمی را در ایام برگزاری انتخابات در دستور کار خود قرار داده بود.»

  مدیرکل اطلاعات استان فارس توضیح بیشتری در مورد این شبکه و تعداد افراد بازداشت‌شده و هویت آنها نداد.

  «کریمی» در ادامه نشست خبری خود افزود که: «این اداره کل همچنین به یک هسته فعال وابسته به گروهک تروریستی تندر که تحت حمایت و هدایت سرویس اطلاعاتی یکی از کشورهای اروپایی قرار دارد و اقدامات ایذایی و بمب‌گذاری را در دستور کار داشت، ضربه وارد کرد.»

  وی در ادامه گفت که: «شناسایی و دستگیری یک باند فعال تهیه و توزیع سلاح و مهمات جنگی که مرتبط با گروه‌های خارج و کشورهای منطقه هستند بخش دیگری از تلاش‌های این اداره کل در بحبوحه انتخابات می‌باشد.»

  وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در موارد متعددی در آستانه برگزاری انتخابات‌ها در ایران از کشف شبکه‌های «جاسوسی و خرابکاری» خبر داده است.

  از آن‌جمله وزارت اطلاعات، روز ۱۲ خرداد سال جاری نیز از کشف و بازداشت افراد «یک شبکه تروریستی که قصد خرابکاری در روز انتخابات ریاست جمهوری ایران را داشته» خبر داد.

  اطلاعیه وزارت اطلاعات بدون ذکر تاریخ و محل بازداشت این افراد یا نام بردن از کشوری، افزوده است که «سرشبکه این گروه در استخدام سازمان جاسوسی یکی از مرتجع‌ترین کشورهای عربی منطقه بوده که روز به روز وابستگی اش به اسرائیل آشکارتر می‌شود».

  این اطلاعیه همچنین گفته است که این افراد با «بریتانیا و یک شبکه جاسوسی بهائیت در شبه قاره هند» مربوط بوده‌اند.

  گروه تندر

  مدیرکل اطلاعات استان فارس روز سه‌شنبه در نشست خبری خود از گروه تندر نیز نام برد که به گفته او اداره کل اطلاعات فارس به «یک هسته فعال وابسته به این گروه» که «اقدامات ایذایی و بمب‌گذاری را در دستور کار داشت، ضربه وارد کرد.»

  گروه تندر یا انجمن پادشاهی ایران که مدیرکل اطلاعات استان فارس از آن یاد کرده یک گروه سیاسی است که فتح‌الله منوچهری با نام مستعار فرود فولادوند آن را بنیاد نهاده است. به نوشته وب‌سایت رسمی این گروه، اعضای تندر خواستار برقراری نظام پادشاهی با انتخاب پادشاهی جدید از میان مردم ایران، «با رأی مردم» هستند.

  رسانه‌های جمهوری اسلامی پیش از این از «اعتراف» سه نفر از افراد مرتبط با این گروه به دست داشتن در بمب‌گذاری تاریخ ۲۴ فروردین سال ۸۷ در مسجد سید الشهدای شیراز خبر داده‌اند.

  در اسفندماه سال ۱۳۸۸، آرش رحمانی‌پور و محمدرضا علی‌زمانی به اتهام محاربه به دلیل عضویت در انجمن پادشاهی به دار آویخته شدند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. رژیم همیشه به پیروزیهای دروغین نیاز دارد.

   حذف
 3. درود.می خواستم بدونید که پروژه جدید جمشید شارمهد٬ که برای شناسایی و بهدام انداختن یاران انجمن هست ٬ بی نتیجه نبوده.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود

   از نظر من چیزی به نام یاران انجمن وجود خارجی ندارد؛ چونکه چیزی به نام انجمن وجود ندارد. اگر منظورتان هواداران استاد فرود فولادوند هستن؟ من هواداری نمیبینم.

   حذف
 4. نظر شما که « از نظر من چیزی به نام یاران انجمن وجود خارجی ندارد؛ چونکه چیزی به نام انجمن وجود ندارد. اگر منظورتان هواداران استاد فرود فولادوند هستن؟ من هواداری نمیبینم.» تنها یک حرف مسخره و بی معنی است. حتما کس یا کسانی هستند که پروژه شارمهد در جریان است یا چنین خبری ازطرف خبرگزاری فارس و رادیو فردا پخش می شود. میشه لطفا دلیل منطقی انتشار چنین خبری را به من بگویید؟

  پاسخحذف
 5. با این استدلال بهتر نیست که شعار « با افتخار به عشق نسبت به ایرانیان محروم از نعمتهای زیستن در سرزمین جاوید ایران هوادار اندیشه های استاد فرود فولادوند و انجمن پادشاهی ایران هستم » در ابتدای وبسایتتان برداشته شود؟

  پاسخحذف